7665 посетителей онлайн

"Слуге народа" Скороход, ее помощнику и сообщнику сообщили о подозрении, - НАБУ. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Разоблачена народная депутат Украины в подстрекательстве к даче взятки

Служба безопасности, НАБУ и САП разоблачили в Киеве преступную группу, которую возглавляла народный депутат Украины Анна Скороход.

По данным следствия, участники этой группировки предложили представителю бизнеса за 250 тыс. долларов США организовать наложение санкций Совета национальной безопасности и обороны Украины на компанию-конкурента, передает Цензор.НЕТ.

Детали расследования

Как установило расследование, депутат привлекла к "схеме" своего помощника и нескольких посредников, один из которых отвечал за получение взятки.

По материалам дела, во время переговоров о сумме и сроках передачи неправомерной выгоды фигуранты согласились разделить выплаты на два транша.

Для своей перестраховки и гарантированного взыскания всей суммы неправомерной выгоды представителю компании указали написать расписку о якобы заимствовании средств.

Сотрудники СБУ и НАБУ задокументировали факт получения посредником первой части взятки на сумму 125 тыс. долларов США прямо в центре Киева.

После получения транша "клиенту" сообщили, что эту часть якобы передадут должностным лицам СНБО.

Впрочем, ни членам СНБО, ни другим должностным лицам средства так и не передали, поскольку фигуранты не смогли найти лицо, которое согласилось бы совершить незаконные действия.

Во время обысков по местам работы и проживания народной избранницы и ее сообщников обнаружены доказательства преступной деятельности.

На основании доказательной базы, собранной сотрудниками СБУ, НАБУ и САП, участникам группировки сообщено о подозрении - подбуждение к предоставлению должностному лицу, занимающему особо ответственное положение, неправомерной выгоды за совершение должностным лицом в интересах того, кто предоставляет такую выгоду, действий с использованием служебного положения, совершенное по предварительному сговору группой лиц.

Решается вопрос об избрании фигурантам меры пресечения.

подозрение
подозрение
подозрение
подозрение

подозрение
подозрение
подозрение
подозрение

Обыск у Анны Скороход

5 декабря утром стало известно, что НАБУ, САП и СБУ проводят обыски у нардепа Анны Скороход. Ее подозревают в вымогательстве $250 тыс. взятки вместе с сообщниками.

Миндичгейт

Топ комментарии
+47
Де підозра єрмаку, галущенку, проніну?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:14 Ответить
+45
і помічнику єрмака зеленському
показать весь комментарий
05.12.2025 16:16 Ответить
+17
Дивна історія - ЄРМАК подав у відставку???

от що нарив ШІ У ВІДПОВІДЬ НА МОЄ ПИТАННЯ

Так: керівник Офісу Президента *не має окремого юридичного права вимагати звільнення «за власним бажанням», бо його статус - не державна служба.**

Пояснюю:

1️⃣ Це не державна служба

Керівник ОПУ не є держслужбовцем.

А отже, на нього не поширюється стаття 38 Кодексу законів про працю та стаття 86 Закону «Про державну службу», де передбачено право працівника/держслужбовця в односторонньому порядку розірвати трудові відносини «за власним бажанням».

2️⃣ Це - політична посада, яка існує лише внаслідок волі Президента
показать весь комментарий
05.12.2025 16:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Де підозра єрмаку, галущенку, проніну?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:14 Ответить
і помічнику єрмака зеленському
показать весь комментарий
05.12.2025 16:16 Ответить
Дивна історія - ЄРМАК подав у відставку???

от що нарив ШІ У ВІДПОВІДЬ НА МОЄ ПИТАННЯ

показать весь комментарий
05.12.2025 16:23 Ответить
АЛЕ ЄРМАК ЗАВДЯКИ СВОЄМУ КЕРІВНИЦТВУ ВОВКОЮ ОТРИМАВ КУЧУ державних ПОСАД !!!
Й що зараз?
Оскільки вовка задовольнив лиш одне його власне бажання (незаконно подане) , ну шаб НЄ ПОРТІТЬ РЄПУТАЦІЮ...
ТО З ОСТАННІХ посад його хер прибереш якщо немає відкритої справи .
показать весь комментарий
05.12.2025 16:28 Ответить
Так я це давно знаю і без ШІ
показать весь комментарий
05.12.2025 16:28 Ответить
мені хотілось отримати за пунктами вивірену відповідь про те, що вовка порушував НЕЄДІНАЖДИ навіть трудовий кодекс . Так просто...
показать весь комментарий
05.12.2025 16:37 Ответить
А що для нього законодавство, якщо він у день інавгурації порушив Конституцію!
показать весь комментарий
05.12.2025 16:39 Ответить
Ви заплуталися, шановна, разом з ШІ. Стаття 38 якраз й передбачає звільнення будь-якої людини (пересічної, не держслужбовця) за власним бажанням. Людина подає таку заяву, а роботодавець на її підставі видає наказ про звільнення. Там ще є про те, що людина має відпрацювати 2 тижні, але це лише якщо роботодавець наполягатиме.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:58 Ответить
значіть штучний не вірно вибрав інфу
показать весь комментарий
05.12.2025 20:40 Ответить
Це тільки мені нагадує від справ НАБУ та інших САП -"тут іграєм , а тут сільодку Скорооход заворачіваєм"?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:40 Ответить
**** продажна, а скільки піарилася смертю Полякова , дитину котрого носила під серцем ...
показать весь комментарий
05.12.2025 16:15 Ответить
А давайте не будемо судити, щоб судимі не були
показать весь комментарий
05.12.2025 17:11 Ответить
Вона ходила по Прямому та 5-ому -( опозиційних) , плакала та обіцяла справу вбивсвта батька свої дитини довести до суду ...
А потім політично скурвилася взад.
А щодо не судити ... Мене карали за активну позицію ще з кінця 80-их і до 95-го я боролося у системі , судами у т ч
Я знаю що це таке і діти з малолітку знають, росли в цьому.
Або позиція є й ти борешся знаючи на що йдеш, або мовчиш у тряпочку.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:47 Ответить
Гоолос зовсім не її
показать весь комментарий
05.12.2025 16:16 Ответить
голос скороход знаю, всегда слушаю, это не она
показать весь комментарий
05.12.2025 17:26 Ответить
є відео з її голосом , завжди прикидалась білою вівечкою Всі , окрім Гео Лероса , які пролізли в ВР , завдяки Зейлу - корупціонери , коллаборанти, кроти , гниди +мародери на крові ЗСУ
показать весь комментарий
06.12.2025 00:18 Ответить
Норм.Схеми,відкати..навіщо?Можна просто напросто кидаловом займатися
показать весь комментарий
05.12.2025 16:16 Ответить
Чебурек був на перемовинах - тому передати не встигли, не було кому?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:16 Ответить
То фсьо Порошенко підкинув!
показать весь комментарий
05.12.2025 16:17 Ответить
Так. На банкнотах був цукор...
показать весь комментарий
05.12.2025 16:25 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 17:01 Ответить
он не он- все равно как фанера над парижем
показать весь комментарий
05.12.2025 17:42 Ответить
Виглядає як провокація СБУ, вони великі майстри цієї справи.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:17 Ответить
дядь, не туда.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:44 Ответить
невже? у індивідуумів не переобтяжених розумово...все у світі виглядає,як провокація...
показать весь комментарий
05.12.2025 21:48 Ответить
Зе депутат -слуга Народу!!!
показать весь комментарий
05.12.2025 16:21 Ответить
Взагалі то ні.

5 листопада 2019 року виключена з фракції Слуга народу.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-18 [18]

28 лютого 2020 року знову публічно заявила про «оплати в конвертах» народним депутатам фракції https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83 «Слуга народу». За її словами, простий депутат отримує 5 000 доларів США, за керівні посади у фракції депутати мають по 15 000 доларів.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-19 [19]

3 липня 2020 Анна Скороход увійшла до депутатської групи https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%94_(%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0) «За майбутнє».https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-20 [20]https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0#cite_note-21 [21]
показать весь комментарий
05.12.2025 16:33 Ответить
А, ну тоді все міняє звісно, "слуги хароші" - а Скороход нікому не "заносила")))))
показать весь комментарий
05.12.2025 16:45 Ответить
Не люблю маніпуляцій з назвами.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:56 Ответить
Взагалі то так.
показать весь комментарий
05.12.2025 17:37 Ответить
бери картонку і завтра кроком руш під СБУ з вимогою на картонці,волю Ганнусі Скороход! якщо не послухаються,зроби самопідпал бензином!
показать весь комментарий
05.12.2025 21:53 Ответить
Вони такі самі ,а Їх ,папаня Каламой ,завжди , розкладав яйця в різні кошики
показать весь комментарий
06.12.2025 00:20 Ответить
2019 року Скороход виключена з фракції Слуга народу
2020 року Скороход увійшла до депутатської групи «За майбутнє
Ме депутат за джин
показать весь комментарий
06.12.2025 13:25 Ответить
от тобі і рада безпеки-це вже якась інша рада-кримінальна
показать весь комментарий
05.12.2025 16:22 Ответить
Правдоруба і борчиню проти корупції Скорохід саму роблять корупціонеркою. Якась стрьомна схема. Схоже на підставу.

Що там з Мухамедрасуловим? Хто буде платити йому компенсацію за місяці під вартою? Зєля? Чи Єрмак?

Зєлю геть. Вибори
показать весь комментарий
05.12.2025 16:22 Ответить
ти в окоп понесеш чи Мелітополь бюлєтні?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:46 Ответить
Легко
показать весь комментарий
05.12.2025 17:07 Ответить
Тільки до чого тут Мелітопіль? Окуповані теріторії не голосують
показать весь комментарий
05.12.2025 17:08 Ответить
Так в тому ж й проблема! В Мелітополі -громадяни України, яких Ви таким чином позбавляєте можливості взяти участь у виборах. Тому вибори можливі лише після звільнення територій. У совку тому не проводили вибори у 1941-45.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:04 Ответить
у індивідуумів не переобтяжених розумово...все у світі виглядає,як підстава і провокація...
показать весь комментарий
05.12.2025 21:55 Ответить
НАБУ й карти в руки - нехай розмотує - де підозра Єрмаку - сказали А - потрібно й Б
показать весь комментарий
05.12.2025 16:23 Ответить
Ермаку нема за що. У Єрмака під час обшуку знайшли ляльку-вуду та предмети для ритуалів Джерело: https://censor.net/ua/n3588881
показать весь комментарий
05.12.2025 16:32 Ответить
ойму дали цілий тиждень , щоб зміг сховати сліди , злочинної діяльності
показать весь комментарий
06.12.2025 00:24 Ответить
Астанавитесь !!!!

скоро не залишиться депутатів у ВР. А виборів не буде до закінчення війни
показать весь комментарий
05.12.2025 16:27 Ответить
нєа))) вони автоматом поповнюються)))
показать весь комментарий
05.12.2025 16:47 Ответить
А какая разніца⁉️З такими , депутатами , гірше , чим без них
показать весь комментарий
06.12.2025 00:25 Ответить
чому не державною ?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:29 Ответить
Цензор навмистно спотворюе факти?
Анну Скороход у 2019 році було обрано нардепкою від "Слуги народу", проте того ж року її виключили із фракції.У липні 2020 вона увійшла до депутатської групи "За майбутнє". Джерело: https://censor.net/ua/n3588856
показать весь комментарий
05.12.2025 16:30 Ответить
"бувших" не буває. Це раз. Два - заносила вона певно не членам керуючій партії , а мєлкій сошці для вирішення питань, ага
показать весь комментарий
05.12.2025 16:48 Ответить
"бувших" не буває? Так Сiрьожа Лещенко все ще Евросолидарец? А Гончаренко та Той-чiе-iм'я-починяется-з-П все щн ригi? Або этасвасемдругое?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:57 Ответить
Думаю, так теж писати не можна. Сам щойно вийшов з бану за менше.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:06 Ответить
Істінно так, но почіму тогда "мудрий нарід" прагаласававший на рєфєрендумє за нізавісімасть України вибрал сібє в пєрвіє прізідєнти махроваго камуняку ??? Так гдє же сабака зарита ?!
показать весь комментарий
05.12.2025 20:36 Ответить
А зараз , ти , щюр зелений, маніпулюєш Петро Порошенко , ні ко ли , не був в партії Риговонялів
показать весь комментарий
06.12.2025 00:29 Ответить
Вона прийшла від вовеной партії-факт?А це головне.
показать весь комментарий
05.12.2025 17:00 Ответить
Гео Лєрос теж був нардепом СН. Але хто ви, і хто він
показать весь комментарий
05.12.2025 17:34 Ответить
А хто це
показать весь комментарий
05.12.2025 20:07 Ответить
Гео Лерос ,единий здоровомислячий , хто потрапив в Зе Ностру , на жаль зник , ні слуху , ні духу . 100% Залякали , виродки зеленогнійні , дерьмак з підручним клованом
показать весь комментарий
06.12.2025 00:33 Ответить
Одна банда пресує іншу банду.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:32 Ответить
Данія суттєво скоротить військову підтримку України

Починаються перші наслідки. І не стільки самої корупції, скільки, наприклад того, як підло і нагло випустили міндича.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:33 Ответить
А єрмаку з міндічами і всій банді.теж пред'явили підозри? Чи це інше?
показать весь комментарий
05.12.2025 16:34 Ответить
норм така депутатка ..бабло ..зброя..

а населенню короткоствольну зась ..
показать весь комментарий
05.12.2025 16:37 Ответить
депутат України аня скороход "все что я могу сделать это нанять пацанов которые вас в переулке ******"

я просто в жаху від того зельоного дна де ми є (((
показать весь комментарий
05.12.2025 16:40 Ответить
Брехати всі можуть. А як відповідати за брехню, то дупу ховають
показать весь комментарий
05.12.2025 17:23 Ответить
ВАЖНО, чтобы Скороход не сделала скоро ноги к югу...
показать весь комментарий
05.12.2025 16:41 Ответить
О "Баночка Джину". Відіспешся хоч
показать весь комментарий
05.12.2025 16:43 Ответить
Давно кажу,у нас корупція через бідність,зарплати треба підняти у 6-8 разів депутатам і іншим чиновникам.Гроші можна забрати у військових,якщо сержант Максим не хоче воювати за 20 к гривень,то держава нічого не втратить якщо заплатить 15 к,і поділиться з слугами.
показать весь комментарий
05.12.2025 16:45 Ответить
Після того як ми ввели податок на повітря вони стали менше дихати !!!
показать весь комментарий
05.12.2025 20:24 Ответить
от чомусь комусь підозра вручається "не відходячи від каси" а хтось із подєльників Зєлі може спокійно від'їхати до Ізраілю, уйті в лєс, чи послом у "тепле місце" або "на фронт", поближче до кухні-штабу, а може навіть у "закарпатсько-мальдівський котел"...
показать весь комментарий
05.12.2025 16:51 Ответить
З чього редактори "цензору" пишуть що вона з "слуг".Вона давно перебігла до банди "за майбутне" ще у 2020р.Спонсурував цю шоблу "чесний" впливовий бізнесмен І.В.К.Доречі вся шобла,за вийнятком одного проголосувала за бюджет,де "кинули" ВСУ с заплатами.Не кажучі про 4млрд на кацапсько-алігархичний "дебіломарафон" і позитивним блохерам від влади.
показать весь комментарий
05.12.2025 17:04 Ответить
У мене досі валяється футболка із її передвиборної, дечітко зеленим по білому все зафіксовано !!!
показать весь комментарий
05.12.2025 20:22 Ответить
Та в нас куди не копни,всюди крадуть,від старости села і вище,але це не на часі
показать весь комментарий
05.12.2025 17:15 Ответить
Точно-точно, адже святі трактористи дизпаливо не крадуть і доярки каністріми із під гербіцидів молоко не крадуть, а святі санітарки і медсестри біля хворих безвзяточно хлопочуть ітд ітп. Да куди не ткни гнилувате у нас суспільство від самого верху до самого низу до дна.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:20 Ответить
дрібних мух ловлять, але досі немає підозри ані Єрмаку, ані Умєрову, ані Галущенку ... Що за цирк???
показать весь комментарий
05.12.2025 17:18 Ответить
А за " двушка ушла на москву" , як 100% спонсорування терроризму ? Де підозра в Державній зраді А за здачу Півдня , чому Ванька Баканова не притягають Ясний перець, що у всьому винен пРЕЗИДЕНТ зеленський
показать весь комментарий
06.12.2025 00:39 Ответить
Анька і Полякова довела до могили. Крута бабенція, сколотила банду і вже давно промишляє...
показать весь комментарий
05.12.2025 17:28 Ответить
Ще одна гнида продажна вилізла...

Продажна Вікторе! Факти в студію!
показать весь комментарий
05.12.2025 17:32 Ответить
******* стид і за це воювать
показать весь комментарий
05.12.2025 17:58 Ответить
зеленский завел во власть всех до единого бандитов.
как она базарит, и разводит на такие суммы. 5к за выезд человека АХХАХА она - ганстер.
показать весь комментарий
05.12.2025 18:00 Ответить
Будем смотреть, как по одному этих бандитов будут из власти отрывать, или уже выйдем на Майдан и потребуем отставки всей этой бандитской власти. Надо им ставить условие, или выборы, или вас загасим.
показать весь комментарий
05.12.2025 18:17 Ответить
які вибори ⁉️До них ,зегниди , готуються вжє 4 р , всі ходи просчітані, як вас , розвести, як котят Общак назбирали , немеряний , куплять всіх з потрохами , подивіться на бюджєт , а 73% нарід , за шмат гнилої ковбаси , (23$ ) продасть і матір Вони ж , впарюють , що сЦар , нічого не знав, що робє ойго половинка ермак , Міндіч, чернишов
показать весь комментарий
06.12.2025 00:46 Ответить
По ходу Атаманша в Бременських музикантах спілкувалась більш чемно... Знов ганьбище на весь світ! Ці виродки просто повірили в себе, та залишились абсолютно тупими виродками!
показать весь комментарий
05.12.2025 18:39 Ответить
Нідолго музіка іграла нідолго ганька танцівала
показать весь комментарий
05.12.2025 20:13 Ответить
Ліш би нє Порох
показать весь комментарий
05.12.2025 20:26 Ответить
Злочинна банда під орудую обкуреного ішака сиплеться на очах. Але ішак, звісно, нічого про це "не знає".
показать весь комментарий
05.12.2025 20:33 Ответить
"Слуга народа ", это ОПГ , которую к власти привёл , умный нарид , в 2019 году.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:33 Ответить
брала, брала но нашими гривнами но валютой я не брала, хотите землю есть буду.
показать весь комментарий
05.12.2025 21:02 Ответить
так зейло відповідало іноземним журналістам :" як , що , ваші гроші ми не тирим"
показать весь комментарий
06.12.2025 00:49 Ответить
По ходу Атаманша в Бременських музикантах спілкувалась більш чемно... Знов ганьбище на весь світ!

Ну так она же не в прачечной работала ... Она институт культуры "кончала".
показать весь комментарий
05.12.2025 21:52 Ответить
https://t.me/allgolobutsky/33469 Олексій Голобуцький:
Вже з'явились натяки, що Скороход фігурує і в "плівках Міндіча". Тобто, очевидно, на неї спробують звантажити максимум корупційного негативу влади (бо Скороход так і лишається членом владної команди) - скільки вивезе.
Але по факту Скороход - дрібна фігура в грі Єрмака. І відвертий ворог України (хоча дійсно, є факти, що вона комусь допомагала і навіть донатила на ЗСУ - меншого ворога це з неї не зробило, бо життя не чорно-біле, а шкода на порядки переважує якусь локальну нечасту користь; бо навіть Медведчук гарантовано комусь колись допомагав і може навіть бійцям АТО). Це серед іншого і заслуга постійних заяв Скороход - істерія суспільства довкола ТЦК і вбивство ветеранів-працівників ТЦК. Скороход мешкає у відносній безпеці завдяки мобілізованим бійцям - але постійно дискредитує цю ж мобілізацію.
Скороход - один з інструментів відволікання на себе негативу від ОП, а також інструмент підготовки виборчої кампанії, орієнтованої на оті 10-20% умовно проросійського електорату (налаштовані на "відновлення дружби" і "все ж нормально було, це все політики"). І, звісно, вона так само постраждала від різкого скорочення, а останні пів року просто припинення роздачі слугам (бо хоч Скороход числиться в кишеньковій фракції "За майбутнє", членом команди влади вона бути не перестала) конвертів "на підтримання штанів". Тим більше, якщо зважати на вартість гардеробу, аксесуарів та інших надбань Скороход, ті $10 тис, про які кажуть як стандартну таксу слуги, - це ні про що. Витрати в неї явно більші. Але відпрацьовувати доводиться тепер кожен долар.
Бо в цій справі на Скороход разом з іншими спробують скинути максимум негативу. І максимально відсунути закономірне питання: а влада в нас весь цей час, як ось зі злобні типи нестримно крали, була сліпа, глуха і непритомна? Вірила в краще і довіряла всім друзям?
В будь-якому випадку, нам вже практично не важливо, що буде зі Скороход або іншими. Бо шкоду вже завдано. Та ж Італія вже відмовилась від участі про грамі закупівлі зброї для України. Данія скоротила військову допомогу нам з 16,5 до 9,4 млрд крон. Підозрюю, до них долучаться мінімум ще кілька інших країн, коли на цілий світ буде озвучено порядок вкрадених членами української владної команди грошей, наданих партнерами.
І як вимірювати провину Скороход, Міндіча, інших? В кілограмах золота? Мільярдах доларів і євро? У відсотках від обсягу донатів? В життях цивільних, на захист яких гроші вкрали? В життях бійців, фінансування для яких теж крали (і продовжують красти - чого вже там, навряд відлагоджений механізм зупинили раптово)? В кількості втрачених чи ослаблених союзів України? В роках затягнутої війни?
показать весь комментарий
05.12.2025 22:02 Ответить
Один раз її слухав, коли відкололась від СН. Висновок один, їй краще рот для вимови букв не відкривати. Дурепа дурепою.
показать весь комментарий
07.12.2025 11:12 Ответить
А її колишнього чоловіка-кацаського бізнесюка шукають? Кажуть вона трудилася в інтересах його бізнесу....
показать весь комментарий
05.12.2025 22:02 Ответить
Давчі оточення президента доїли всі мінистерства у одному тільки Мінистерстві Оборони счезло 5 мілярдів $, не кажучі про інші будівництва, як кажуть безперебільшення вкрали на крові українськиї захисників, а тут неправомірна вигода аж на 125тис. долл. Виникає питання чому не правомірна вигода? , а може вона і правомірна, може це були як зазвичай для депутатів консультаційні послуги,тому що по кассі не пройшла? і подруге чому неправомірною вигодою займається НАБУ і СБУ - одна їх зарплата такого кагалу так званих співробітників перевищує в 10 разів цю так звану неправову вигоду, коли НАБУ повинно займатися корупцією бюджетних коштів у владі де Скроход не є розпорядником бюджетних коштів і не є у більшості щоб отримувати бюджетні відкати,тиснувши на підрядників, а питання до СБУ чому такі як Міндіч , Умеров, та навіть такі їх виконавці, як Гриняна- по 17 грн, які заробили на крові українських захиссників або досі на службі або спокійно виїхали і гуляють за кордоном .
показать весь комментарий
05.12.2025 22:20 Ответить
А як вона , можє бути " правомірною" І ця істота колаборантська ( бігала з колорадкою) прокололась , і НАБу підзвітні ручні зейлу , ще нема підозри Галущенко, ермаку, Умерову
показать весь комментарий
06.12.2025 01:03 Ответить
Якщо вона це мала передати в РНБО, то треба садити все РНБО? А, там же умєров з 8 маєтками в Америці. Все зрозуміло!
показать весь комментарий
05.12.2025 22:22 Ответить
Щось ця справа шита білими нитками !
показать весь комментарий
05.12.2025 22:38 Ответить
Відволікають увагу від, крупної риби - дійсних злочинців , спонсорів рашистського террору :" двушка ушла на москву": Зейла, Ермака, Умерова, абсолютно всіх Міністрів Свіреденко , Галущенко Гетьманцева…………
показать весь комментарий
06.12.2025 00:59 Ответить
якщо кацапською-" буря в стакане".
показать весь комментарий
06.12.2025 03:27 Ответить
Бьіть проституткой хорошо,
А депутаткой лучше!
В депутатки б я пошла,
Пусть меня научат!
показать весь комментарий
08.12.2025 09:55 Ответить