9236 посетителей онлайн

Орбан заявил, что у "украинцев не останется другого выбора", как снять "нефтяную блокаду" после его победы на выборах

Орбан обещает снять нефтяную блокаду со стороны Украины

Если партия "Фидес" победит на выборах в Венгрии 12 апреля, то "у украинцев не останется другого выбора", кроме как вновь открыть нефтепровод "Дружба".

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду", об этом заявил премьер-министр Венгрии Виктор Орбан на совместной пресс-конференции с вице-президентом США Джей Ди Венсом, который прибыл поддержать его перед выборами.

По словам Орбана, правительство должно обеспечить венгерскую экономику и венгерских потребителей топливом и энергией, поэтому необходимо заставить украинцев возобновить работу нефтепровода "Дружба".

"У нас есть план"

"У нас есть план, как это сделать. Мы фактически реализуем его шаг за шагом, и я убежден, что в конце этого процесса, после победы национальных сил на выборах здесь, в Венгрии, у украинцев не останется другого выбора, как снять эту блокаду, снова открыть нефтепровод, и Венгрия сможет просто вернуться к нормальному функционированию", — заявил он.

Украина намеренно не возобновляет поставки через "Дружбу"

Кроме того, венгерский премьер отметил, что Украина намеренно не возобновляет поставки через "Дружбу", чтобы на выборах 12 апреля привести к власти проукраинское правительство.

Что предшествовало?

Напомним, в последние дни отношения между Украиной и Венгрией обострились.

Топ комментарии
+31
АХАХАХАХАХАХ - ЧУВАК нам тут 3 ядерні держави втирають що "у нас нема карт і вибору" і то їх посилають.......а тут якийсь Орбан
показать весь комментарий
07.04.2026 18:55 Ответить
+19
Лідер демократів у Сенаті про Трампа: "Вкрай хвора людина"
показать весь комментарий
07.04.2026 18:51 Ответить
+17
Зовсім **** дався
показать весь комментарий
07.04.2026 18:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Перемоги на виборах?))Ще не вечір))
показать весь комментарий
07.04.2026 18:50 Ответить
Лідер демократів у Сенаті про Трампа: "Вкрай хвора людина"
показать весь комментарий
07.04.2026 18:51 Ответить
Скажи, хто твій друг і я скажу хто ти.
Раз Рудий ідіот, то його корифан такий же.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:58 Ответить
Зовсім **** дався
показать весь комментарий
07.04.2026 18:51 Ответить
будем дивитися як угорці реагують
показать весь комментарий
07.04.2026 19:01 Ответить
АХАХАХАХАХАХ - ЧУВАК нам тут 3 ядерні держави втирають що "у нас нема карт і вибору" і то їх посилають.......а тут якийсь Орбан
показать весь комментарий
07.04.2026 18:55 Ответить
Довело Угорщину до жебракування, а корчить з себе рятівника.
Як воно збирається примушувати Україну до відкриття роздовбаного ****** ( під вибори жаби) нафтогону?
Задовбали популісти при владі.
показать весь комментарий
07.04.2026 18:59 Ответить
Він із виводком не бідує в Угорщині. І навіть дуже !!!!
показать весь комментарий
07.04.2026 20:26 Ответить
"Якщо партія "Фідес" виграє вибори в Угорщині 12 квітня, то "в українців не залишиться іншого вибору", як знову відкрити нафтопровід "Дружба""
Чувак, навпаки, якщо партія "Фідес" програє вибори в Угорщині 12 квітня, то українці знову відкрють нафтопровід "Дружба
Але тобі вже буде не до цього.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:05 Ответить
В історії збереглась інформація античних часів. Хтось з царів персидський написав спартанцям, що якщо вони не підкоряться, і він їх завоює, то їм буде велика біда... Спартанці відповіли одним словом - "ЯКЩО"...
показать весь комментарий
07.04.2026 19:10 Ответить
Орбан може оголосити вибори "недійсними" через виявлені "фальсифікації" з боку оппозиції, або сам сфальсифікувати результати виборів, а на людей кинути космонавтів з водометами та гумовими кийками...після цього зазісти як лукашенко
показать весь комментарий
07.04.2026 19:11 Ответить
Дуже малоімовірно. Лукашенко має кордон з рашою і таким чином військову підтримку від тупіна.
У Орбана такого козиря немає, люди можуть зробити з ним як з Муссоліні)
показать весь комментарий
07.04.2026 19:21 Ответить
....там буде грати музика, але він її не почує.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:59 Ответить
Невже Орбана замінить Мадяр? Не наш "Мадяр", але Мадяр!
показать весь комментарий
07.04.2026 19:05 Ответить
З чого б це? Трамп вже не козирь як рік тому.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:05 Ответить
яке воно притрушене чмо
показать весь комментарий
07.04.2026 19:07 Ответить
думай про те який у тебе буде вибір опісля 12 квітня, а не про нафту.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:08 Ответить
Якби ЛІДОР не вопхав би свою неголену мармизу в угорські вибори та не почав би хамити і влаштовувати шкандаль, то в Орбана не було б шансів залишитись при владі, а тепер всяке може бути .
Якщо Орбан виграє вибори та залишиться прем'єром , то це завдяки божевільному ЛІДОРУ , якого Путло Погане мав би по-справедливості нагородити званням Героя Расєї за рятування політичної тварини Орбана!
показать весь комментарий
07.04.2026 19:08 Ответить
Пан працює у виборчому штабі орбана ? Там тільки й розповідають що неголена мармиза усюди пхає свого носа у справи Угорщини, у їх вибори, і що вони не хочуть ставати колонією України ))
показать весь комментарий
07.04.2026 19:16 Ответить
А хіба не цей дурноватий ЛІДОР підкинув Орбану та його штабу цей рятівний круг?

Краще б засунув свого язика в одне місце та не заважав би Мадяру перемогти, а так ... результати виборів під питанням!
показать весь комментарий
07.04.2026 19:40 Ответить
Орбан - это мелочь на фоне купы пакостей, которые натворил этот *****.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:16 Ответить
Так, пане, я взагалі не пам'ятаю - що він корисного зробив за 7 років ... тільки паскудить !

Але за це треба дякувати бовдурів-суїцідників73%!
показать весь комментарий
07.04.2026 19:37 Ответить
Відсмокчи з валізки, босото азійська.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:11 Ответить
Вітю, Україна мала тебе в носі, я кажуть у Львові.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:12 Ответить
Дупа путіна іди нах.й
показать весь комментарий
07.04.2026 19:39 Ответить
А при чем тут проигрыш орбашы к целостности нефтепровода. Нефтепровод заработает не из-за проигрыша орбени, а когда кто-то согласиться рисковать своей жизнью ради ремонта трубы и возобновления торговли между рф и Венгрией.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:39 Ответить
Орбан переплутав х.. з пальцем, а п-зду з *********.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:41 Ответить
Витя, хрюкать тебе осталось до воскресенья. Потом зарежут.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:42 Ответить
Орбан має адмінресурс, тож намалюють бюлетенів скільки треба для перемоги - рф і США допоможуть.
А Ес відсмоктує, як завжди.
показать весь комментарий
07.04.2026 19:47 Ответить
Вже давно там політехнологи і срв/фсб розгорнуті !!
Не треба гаяти часу, ЕВроСоюзу негайно треба ********** процедури припинення голосу "вето" таким країнам.... Бо прутін вкладе багато ресурсів у ці вибори
показать весь комментарий
07.04.2026 20:03 Ответить
Астанавітє!
Вітє нада вийті!!!
показать весь комментарий
07.04.2026 19:47 Ответить
Завжди є вибір. Один з них - твоє фізичне усунення. Щасливих виборів! 😁
показать весь комментарий
07.04.2026 19:55 Ответить
Та щоб їхню верхівку відспівали скоріше!! Під угорський чардаш та інші вияви народного лікованія
показать весь комментарий
07.04.2026 20:01 Ответить
чого це немає вибору? можем підірвати
показать весь комментарий
07.04.2026 20:12 Ответить
Українцям начхати що там думає миша, точніше криса *****!
показать весь комментарий
07.04.2026 20:14 Ответить
Як говорив у 1956 році Янош Кадар послу Андропову щодо долі Матіаса Ракоші - ми прийшли із-за Уралу, відправте його назад. Вітюша вже розбудував гніздечко в Мос Кві і, якщо все буде гарно, вже в понеділок буде там.
показать весь комментарий
07.04.2026 20:15 Ответить
"Україна навмисне не відновлює постачання через "Дружбу", щоб на виборах 12 квітня привести до влади проукраїнський уряд " І де він побачив такий уряд?
показать весь комментарий
07.04.2026 20:18 Ответить
👀Укурок Дж. Д. Венс назвав Трампа і ОРБАНА двома політиками, які зробили НАЙБІЛЬШЕ для закінчення війни в Україні.

З таким темпом третім в цьому списку Венса скоро може стати сам пуйло. Ну бо рівень маразму і відірваності від життя вже на голову не налазить.
показать весь комментарий
07.04.2026 20:20 Ответить
Тут,далеко не кожен собі президент,щоб вирішувати питання транзиту рос.нафти.
І чотири роки повномасштабної війни йшла рос.нафта через країну для наступної її продажі.
І дозволяли процес транзиту рос.нафти люди з зеоточення,громадяни до цього не мають ніякого відношення.
Що дотепер не врегулювали закриття транзиту на міжнародному юридичному рівні, також вина цього оточення.
показать весь комментарий
07.04.2026 20:32 Ответить
Ну будем надеяться что не получиться как с тромбом.
показать весь комментарий
07.04.2026 20:40 Ответить
https://t.me/in_factum/43379

https://t.me/in_factum/43380 In Factum наводить цитату Венса на передвиборчому мітингу Орбана:

https://t.me/in_factum/43379 Вони (українці) намагалися зробити Угорщину менш енергонезалежною. Вони намагалися підвищити ціни для угорських споживачів, і ось так його шельмує:

"Під енергонезалежністю, я так розумію, Ді має на увазі забезпечення права Угорщини на імпорт російських енергоносіїв.
То ж ще не так давно США, та Трамп особисто, тиснули на Угорщину, щоб та припинила імпортувати російські нафту та газ

П - послідовність."
показать весь комментарий
07.04.2026 21:07 Ответить
Та ти шо?!
Так а зараз шо не так?
Тиж наче як зараз презерватизент і шо?
показать весь комментарий
07.04.2026 21:13 Ответить
Це ще поки самашедші ***** і Трумп підтримують цю жабу, але ж і це скоро обвалиться
показать весь комментарий
07.04.2026 21:22 Ответить
А, як щодо зняття "блокади" тільки у разі перемоги його супротивника? 😁
показать весь комментарий
07.04.2026 21:46 Ответить
Хряк, відсмокчеш.
показать весь комментарий
07.04.2026 21:56 Ответить
Як що станеться таке лихо, пристрелемо тебе, курва.
показать весь комментарий
07.04.2026 22:31 Ответить
Коли рак на горі свисне