9610 відвідувачів онлайн

"Міндічгейт": за фігуранток корупційної схеми Устименко та Зоріну внесли застави

Людмила Зоріна та Леся Устименко

За двох підозрюваних в участі у масштабній схемі з розкрадання в "Енергоатомі" –– Лесю Устименко та Людмилу Зоріну –– внесли застави. Вони були "працівницями" бек-офісу з легалізації коштів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Суспільному повідомили у пресслужбі ВАКС.

Яка застава

Так, на рахунок Вищого антикорупційного суду надійшли 25 і 12 мільйонів гривень відповідно за двох підозрюваних.

Тепер вони будуть вимушені носити електронні браслети, здати закордонні паспорти та не зможуть залишати Київ.

Адвокат Зоріної повідомив, що гроші за неї внесла компанія. Проте не вказав, яка саме.

Міндічгейт

Топ коментарі
+38
показати весь коментар
13.11.2025 19:51 Відповісти
+26
За мародерство під час війни потрібно розстрілювати (включаючи тих, хто допоміг мародерам втікти).
показати весь коментар
13.11.2025 19:53 Відповісти
+22
Вагнергейт, Бакановгейт, Міндічгейт. Може досить? Краще Зелю гейть
показати весь коментар
13.11.2025 19:54 Відповісти

Завантаження...