6121 посетитель онлайн

"Миндичгейт": за фигуранток коррупционной схемы Устименко и Зорину внесли залоги

Людмила Зорина и Леся Устименко

За двух подозреваемых в участии в масштабной схеме по хищению в "Энергоатоме" –– Лесю Устименко и Людмилу Зорину –– внесли залог. Они были "работницами" бэк-офиса по легализации средств.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Суспильному сообщили в пресс-службе ВАКС.

Какой залог

Так, на счет Высшего антикоррупционного суда поступили 25 и 12 миллионов гривен соответственно за двух подозреваемых.

Теперь они будут вынуждены носить электронные браслеты, сдать загранпаспорта и не смогут покидать Киев.

Адвокат Зориной сообщил, что деньги за нее внесла компания. Однако не указал, какая именно.

Миндичгейт

Топ комментарии
+26
За мародерство під час війни потрібно розстрілювати (включаючи тих, хто допоміг мародерам втікти).
показать весь комментарий
13.11.2025 19:53 Ответить
+22
Вагнергейт, Бакановгейт, Міндічгейт. Може досить? Краще Зелю гейть
показать весь комментарий
13.11.2025 19:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А хто перевіряв чи ці гроші легальні ?
Получається внесли заставу з вкрадених грошей. Щоб ті тушки ходили на волі і носили хабарі.
показать весь комментарий
13.11.2025 20:41 Ответить
А при галасувані за портновські закони вдупутати "забули" вписати перевірку коштів, які вносяться як застава, хоча б на "податкову чистоту", вже не кажу на походження...
показать весь комментарий
13.11.2025 21:02 Ответить
Ні. То дрібні помічниці. Які з великою імовірністю підуть на угоду і здадуть усіх. Якраз їх треба найсуворіше карати. Бо доібьвязок не має там багато, то й не буде помогайок у казнокрадів.
показать весь комментарий
14.11.2025 01:26 Ответить
Срати вони хотіли на всіх. Там бабла стільки, що яник з його 4-ма камазами малюк в пісочниці.
Вони будуть красти та нищити до кінця.
показать весь комментарий
13.11.2025 20:41 Ответить
А патом пєрєафрмят фсьо парускім законам.
показать весь комментарий
13.11.2025 21:04 Ответить
Скільки ж кацапів набігло зразу.
Ну не бажають вони поразки мАсковії.
Лише внутрішні проблеми України допоможуть людожерам кацапам зіжрати ще більше українців.
показать весь комментарий
13.11.2025 20:46 Ответить
і кожна з них вже поїхала, ночі на 3, до давачів мільйонних застав. віддавати борги ))
показать весь комментарий
13.11.2025 20:57 Ответить
Це ''рабочіє сосни'' братів Цукерманів.
Зеленський і Міндіч бояться, що ці ''сосни'' почнуть все розповідати слідчим НАБУ і САП - саме тому дуже оперативно звільнили їх під заставу.
Тим більше сума застави для них просто мізерна - золоті унітази Міндіча набагато дорожче коштують.
показать весь комментарий
13.11.2025 21:07 Ответить
Тобто, одна сумка грошей за свободу корупціонерів, через дії яких вмирають українці. Наших грошей, вкрадених. Зє-справедливість.
показать весь комментарий
13.11.2025 21:26 Ответить
Син каже батькові:

- А нам вчора у школі розповідали про екологічно чисті методи

боротьби з паразитами

- Це тапками чи що?
показать весь комментарий
13.11.2025 22:31 Ответить
усі відхилилися від теми: суть така ці дві курви мають особливо цінні вареники між ногами, не за усяку повію внесуть такі кошти ... Україна це територія дива
показать весь комментарий
13.11.2025 22:34 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 22:51 Ответить
Залог за Зорину и Устименко заплатила новосозданная фирма "Вангар" с уставным капиталом в 1000 грн, - СМИ Источник: https://censor.net/ru/n3584956
засуетилость гнездо ......
кто воровал и давал залог к стенке /мечта/
показать весь комментарий
13.11.2025 23:11 Ответить
120 млн? Це по 500 грн з кожного працівника в Україні.
показать весь комментарий
14.11.2025 01:31 Ответить
Гарні дівчата!
Нічого не скажуть!!!
показать весь комментарий
14.11.2025 07:08 Ответить
Страница 2 из 2