6809 відвідувачів онлайн

Міндічгейт: заставу в 40 млн грн за Басова внесли новостворена компанія з капіталом 75 тис. грн та його адвокати, - ЗМІ

За Басова внесли заставу

Заставу у розмірі 40 мільйонів гривень за фігуранта справи "Мідас", виконавчого директора з фізичного захисту та безпеки "Енергоатома" Дмитра Басова внесла новостворена київська компанія та його адвокати.

Про це повідомляють журналісти проєкту "Схеми" (Радіо Свобода), інформує Цензор.НЕТ.

Більшу частину внесла новостворена фірма

Від джерел у правоохоронних органах журналісти дізналися, що 25 грудня 25 мільйонів гривень внесла приватна компанія "Грін плюс компані".

"Це зареєстрована в Києві два місяці тому фірма зі статутним капіталом у 75 тисяч гривень. Основний профіль діяльності – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що за номером компанії, вказаним в офіційних реєстрах, відповіла жінка, яка не захотіла називати свого імені. Вона сказала, що їй невідома ані компанія, ані її керівництво. Сама ж директорка "Грін плюс компані" Марина Шевченко кілька разів відхилила дзвінки журналістів на її особистий номер.

Іншу частину внесли адвокати

10 мільйонів 300 тисяч гривень застави також вніс адвокат самого Басова Віталій Наум. І ще 4 мільйони 700 тисяч гривень – адвокатське об’єднання "Національна колегія адвокатів", яке очолює Наум.

У коментарі "Схемам" адвокат підтвердив факт внесення застави ним особисто та адвокатським об’єднанням і назвав це поширеною практикою.

"Всі підтвердження є, у банк надали всі відповідні документи. Банк перевірив походження коштів, підтвердив. Це наші особисті кошти від прибутків, після сплати податків, ми працюємо "в білу". І все. Ми хотіли, щоб Дмитро Миколайович зустрів Різдво з родиною, так і сталося, учора він вийшов", – розповів адвокат журналістам.

Нагадаємо, що 12 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід фігуранту справи щодо корупції в енергетиці - Дмитру Басову.

Міндічгейт

Топ коментарі
+13
Перестаєш вірити, що у держави є майбутнє… міндічі, цукербергери, коломойші і вся гопкомпанія людей з українськими паспортами, які до України не можуть мати жодного відношення. Для них це місце, де можна красти і вбивати.
показати весь коментар
26.12.2025 21:48 Відповісти
+8
якщо українці не одужають і не виженуть зебілля від влади, то міндічі повернуться , ще і відсудять гроші за зіпсовану репутацію
показати весь коментар
26.12.2025 21:46 Відповісти
+7
Да здравствует наш Вищий антикорупційний суд
показати весь коментар
26.12.2025 21:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Арахамія каже, що скоро можна буде комбіновано знову вибирати Єрмака-Міндича
показати весь коментар
26.12.2025 21:41 Відповісти
Наш "потужний" може також піднатужиться на будь-яку заставу.)
показати весь коментар
26.12.2025 21:42 Відповісти
Компаньйонів Басова не можна спитати - откуда дровішкі
показати весь коментар
26.12.2025 21:43 Відповісти
"із лєса вєстімо..." - пішли в ліс і вийшли із лісу уже із заставою!
показати весь коментар
26.12.2025 21:51 Відповісти
оборзіли ЗЄльоні -
раніше "я в лес тихонечко..."
а зараз вже - з лісу потіхонєчку.

бардак в ЗЄ
льоной Україні !

знову ЗЄлєнський ?
ніколи більше !

.
показати весь коментар
26.12.2025 22:11 Відповісти
пока у таких дурачков как ты будет виноват Зеля никакого будущего у Украины не будет
показати весь коментар
27.12.2025 00:05 Відповісти
Нах на америку цап!
показати весь коментар
27.12.2025 01:37 Відповісти
Отец(адвокат,компаньон,банда-нужное подчеркнуть), слышишь, рубит, а я отвожу.
Микола Нєкрасов описав у своєму вірші тяжкі будні корупціонера.
показати весь коментар
26.12.2025 22:23 Відповісти
вот імєнно !

НАБУ не хоче перевірити законність коштів новоствореної компанії та продажних адвокатішок ?

.
показати весь коментар
26.12.2025 22:07 Відповісти
ЛічниЄ СбЄрьЄжЄнія... ссуки...
показати весь коментар
26.12.2025 22:10 Відповісти
Да здравствует наш Вищий антикорупційний суд
показати весь коментар
26.12.2025 21:44 Відповісти
Зелений кеш бек від західної допомоги
показати весь коментар
26.12.2025 21:44 Відповісти
цирк з конями на піку своєї потужності...
показати весь коментар
26.12.2025 21:45 Відповісти
якщо українці не одужають і не виженуть зебілля від влади, то міндічі повернуться , ще і відсудять гроші за зіпсовану репутацію
показати весь коментар
26.12.2025 21:46 Відповісти
Все що їх не вб'є - зробить їх сильнішими.
показати весь коментар
26.12.2025 22:05 Відповісти
Конфіскувати гроші на ЗСУ, і хай ще позбирають. Так можна непогано забезпечити потреби ЗСУ.
показати весь коментар
26.12.2025 21:47 Відповісти
Перестаєш вірити, що у держави є майбутнє… міндічі, цукербергери, коломойші і вся гопкомпанія людей з українськими паспортами, які до України не можуть мати жодного відношення. Для них це місце, де можна красти і вбивати.
показати весь коментар
26.12.2025 21:48 Відповісти
і все ж таки маємо вірити - і ті хто в Україні
і ти за яких зелені голоснуть в дії.
показати весь коментар
26.12.2025 21:53 Відповісти
якщо знову оберуть ЗЄльоного,
то з України точно вже треба валити !

хронічний дебілізм НЕ лікується !

.
показати весь коментар
26.12.2025 22:16 Відповісти
це самостійний і персональний вибір кожного.
але майте на увазі - це буде не в "дії" і назавжди.
показати весь коментар
26.12.2025 22:23 Відповісти
Гарно живуть адвокати якщо по 10 лямів вносять за клієнтів заставу.Ще адвокатське об'єднання.Який їхній інтерес,щоб "видоїти" з клієнта що в нього поза офіційними доходами?За цих Міндічей та Цукерманів ломаного гроша жалко було б.Чому вся ця гидота не переведе на дрони,на авто,на зброю для ЗСУ.За корупціонерів з такою легкістю десятки мільйонів вносять.Таке враження що свій за свого.Колись може бути і наоборот
показати весь коментар
26.12.2025 22:00 Відповісти
«Ми хотіли, щоб Дмитро Миколайович зустрів Різдво з родиною, так і сталося, учора він вийшов" - які благородні люди. Ще б за Чикотила так переживали.
показати весь коментар
26.12.2025 22:04 Відповісти
де общяк, єрмачня зелена?
показати весь коментар
26.12.2025 22:07 Відповісти
У ослика в клітці ліцо дуже грусне. Дмитро знає 40 мільйонів не за «Ми хотіли, щоб Дмитро Миколайович зустрів Різдво з родиною», а щоб не розвʼязав бува язика. А там на волі вже порішають що робити зі свідком ,який спалився.
показати весь коментар
26.12.2025 22:15 Відповісти
Мафія як вона є
показати весь коментар
26.12.2025 22:17 Відповісти
Купував квартиру, то за якісь 2 млн грн., так банки мізки вилюбили, а тут такі суми і питань немає.
Одних щимлять, другим можна все. Немає ні правди, ні справедливості.
показати весь коментар
26.12.2025 22:44 Відповісти
Вы ликовали когда Европа намутила в Молдове с выборами, оставив Санду у власти. С вами европейцы поступят так же, признают победу Зельца и скопом поздравят.
показати весь коментар
26.12.2025 23:07 Відповісти
Цю країну не врятувати.
показати весь коментар
26.12.2025 23:10 Відповісти
До речи адвокат Портнов теж працював "у білу"...Татаров.досі працює......Як казав Янукович,коли його спитали,як його сини за рік !!!заробили 300 мільонів доларів - "..вони ******* і вміють працювати!" Отож..,.Як і Міндіч...і Наум....і Коломойський з Дубілетом.....А усі інші,за їх переконанням, - лохи...не вміють "працювати"
показати весь коментар
26.12.2025 23:37 Відповісти
От я й пропоную - аудитору від ЄС , контролюючому використання Україною допомоги , відстібати платню від циф фірмочок одноденок , котри дають застави судам автоматично якийсь певний відсоток застави .
показати весь коментар
26.12.2025 23:38 Відповісти
Вкрали на 1млрд баксів, а вийшов під заставу 1 млн.
показати весь коментар
27.12.2025 00:33 Відповісти
дожились. і ніхто цього калірованого пдораса не відпздив, не обісцяв, і навіть не кинув у сміттєвий бак.
показати весь коментар
27.12.2025 00:43 Відповісти
Походження грошей які внесені як застава мають перевіряти відповідні органи, чи чесні гроші, чи сплачені усі податки ? Якщо гроші немають законного Походження мають бути відповідні дії - конфіскація, притягнення до відповідальності власника грошей!
показати весь коментар
27.12.2025 01:50 Відповісти