9522 відвідувача онлайн

Гринчук про "Міндічгейт": А чому мені має бути підозра? Я не робила нічого такого

гринчук не очікує підозри

Колишня міністерка енергетики Світлана Гринчук вважає, що причини для вручення їй підозри немає.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона сказала в ефірі "Радіо Свобода".

Що каже Гринчук?

А чому мені має бути підозра? Я не робила в своїй роботі нічого такого, що могло би якимось чином не відповідати законодавству України", - сказала вона.

Гринчук зазначила, що знає причину свого звільнення, оскільки написала заяву сама, і подякувала народним депутатам та парламенту за підтримку звільнення.

За її словами, ситуація довкола скандалу була насамперед "медійною", і в таких умовах "неможливо було залишатися на посаді".

Як повідомлялося, Гринчук вважає, що влада, готуючись до російських ударів по енергетиці, "робила все по максимуму". На її думку, фізичний захист енергооб'єктів не може працювати на 100% без ефективної роботи ППО.

Міндічгейт

Топ коментарі
+18
Какого такого не робила ? Тільки бабки брала да трахалась зі старим мерзотником .
показати весь коментар
20.01.2026 13:18 Відповісти
+12
Вони так сцють в очі Українцям бо Українці їм це дозволяють,дозволяють з 2019 року.
показати весь коментар
20.01.2026 13:18 Відповісти
+11
я в своїй роботі не робила нічого такого ..............на цьому достатньо .
показати весь коментар
20.01.2026 13:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я в своїй роботі не робила нічого такого ..............на цьому достатньо .
показати весь коментар
20.01.2026 13:16 Відповісти
та да. перелюб не порушення закону.
показати весь коментар
20.01.2026 13:17 Відповісти
Де укриття енергообʼєктів? Гроші були призначені, але вкрадені твоїм коханцем Галущенком разом з Міндічем.
показати весь коментар
20.01.2026 13:18 Відповісти
Какого такого не робила ? Тільки бабки брала да трахалась зі старим мерзотником .
показати весь коментар
20.01.2026 13:18 Відповісти
Вони так сцють в очі Українцям бо Українці їм це дозволяють,дозволяють з 2019 року.
показати весь коментар
20.01.2026 13:18 Відповісти
І мають всі підстави після їх обраня 73%!
показати весь коментар
20.01.2026 14:18 Відповісти
Та ладно! То що ти спиш з Галущенко нам не цікаво,в те що була приписана до бек-офіса Міндіча,тоді ОЙ!
показати весь коментар
20.01.2026 13:19 Відповісти
За те шо нічого не робила той втулити років 25
показати весь коментар
20.01.2026 13:21 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2026 13:30 Відповісти
баба да. баба баба да. павыкуриваюцца все айкосы. карабельная сасна...
показати весь коментар
20.01.2026 13:31 Відповісти
А таки ж да
показати весь коментар
20.01.2026 15:43 Відповісти
такі да...робила велике "*****"..а я ж всього лише міністр!
показати весь коментар
20.01.2026 13:38 Відповісти
єто другоє(с) але ж жінка цілком *********, тож можна Галущенка зрозуміти
показати весь коментар
20.01.2026 13:49 Відповісти
бездіяльність в умовах війни - також злочин
показати весь коментар
20.01.2026 13:44 Відповісти
Звісно ен робила нічого такого,що не робили друзі зєленського!
показати весь коментар
20.01.2026 14:17 Відповісти
Я просто була в ескорті Гени Галущенка
показати весь коментар
20.01.2026 14:50 Відповісти
Фунт в спідніці.
показати весь коментар
20.01.2026 15:04 Відповісти
А і дійсно, що їй можна пред'явити? Була коханкою галущенка і його призначенкою? Вибачаюсь, їбл@сь з ним на зйомній хазі? Ну, їбл@сь, і що? Хіба це заборонено? Тобто, по суті пред'явити їй немає чого, і вона може відверто насміхатись і над членами тск, і над слідчими набу, і, якщо діло дійде до суду, над суддями. Так оце вошкання з нею конкретно, це до 3,14зди дверцята, втрачання часу і довіри до тих, хто це робить. Є більш важливі персонажі, ніж оця дамочка.
показати весь коментар
20.01.2026 15:41 Відповісти