9194 відвідувача онлайн

Міндіч в Ізраїлі - це небезпека для України, - Каленюк

Зеленський та Міндіч

Питання повернення Тімура Міндіча в Україну полягає лише в бажанні.

Про це заявила виконавча директорка Центру протидії корупції Дар'я Каленюк в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Його (бажання. - Ред.) не видно. Ізраїль-то своїх громадян не видає, але там хороші спецслужби, які дуже добре взаємодіють із американцями", - зазначила вона.

Каленюк каже, що на місці Ізраїлю передавала б Міндіча США.

"Як актив, через який можна натиснути на Зеленського. Він - інсайдер, який знає всі слабкі сторони Зеленського і управління державою. Тому я вважаю, що Міндіч в Ізраїлі - це небезпека для України.

Для країни було б краще, якби він перебував тут, був притягнутий до відповідальності, і щоб за ним наглядали спецслужби. А вони, наскільки я розумію, допомогли йому виїхати", - додала виконавча директорка ЦПК.

Повний текст інтерв'ю із Дар'єю Каленюк читайте за посиланням.

Міндічгейт

Топ коментарі
+19
Вся зєлена банда, без різниці де вона знаходиться, чи в Ізраілі, чи в Україні - це небезпека для України.
показати весь коментар
27.01.2026 11:11 Відповісти
+7
Як актив, через який можна натиснути на Зеленського. Він - інсайдер, який знає всі слабкі сторони Зеленського і управління державою

Та що ви таке кажете про Зеленьського? Нема в нього слабких сторін. Зеленський - Лідер Світу! Його плем'я тримає світ!
показати весь коментар
27.01.2026 11:18 Відповісти
+5
«Бог сотворив цапа, а чорт - кацапа» (Українське народне прислів'я).
А якщо серйозно, то московити здобули "славу" м'ясників-живодерів у 1552 році - за результатами завойовницького походу, здійсненого Іваном Грозним. Після майже 1,5 місяця облоги Казані, столиці однойменного ханства, татарам (жителям Казані - столиці ********* Татарстану, що досі перебуває під кацапською окупацією) пообіцяли, якщо вони здадуть московитам місто без бою, їм усім збережуть життя. Однак, коли татари віддали зброю і відчинили ворота, війська Івана Грозного винищили майже всіх мешканців міста.

Розправа над жителями Казані була такою жорстокою, що її досі називають Голокостом татарського народу. Нащадки Чингісхана були настільки ошелешені звірствами армії Івана Грозного, що нарекли цих нелюдів «касапами», вмістивши в сенс цього слова все найогидніше, що було притаманне людині - ґвалтівник, живодер, мародер, окупант
показати весь коментар
27.01.2026 11:44 Відповісти

Завантаження...