3860 відвідувачів онлайн

Міндіча та Цукермана можуть оголосити у розшук Інтерполу, - Клименко

Зеленський та Міндіч

Антикорупційні органи України направили документи для оголошення у розшук Інтерполу Тімура Міндіча та Олександра Цукермана –– фігурантів справи НАБУ "Мідас" щодо корупції в сфері енергетики.

Про це розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на його інтерв'ю "Укрінформу".

НАБУ та САП зв'язалися з Інтерполом

На запитання, чи справді відповідні матеріали були передані до Інтерполу, Клименко підтвердив: "Так, направили".

Водночас у САП уточнили, що інформації про виставлення так званої "червоної картки" наразі немає. За словами Клименка, публікація таких даних на сайті Інтерполу не є обов’язковою.

"Існує прихований період, коли "червона картка" вже фактично діє, але публічної інформації про це ще немає", - пояснив очільник САП.

Міндічгейт

Топ коментарі
+25
можуть , але не будуть ......
показати весь коментар
26.01.2026 16:21 Відповісти
+17
Тобто закон, як дишло??? Ще поторгуються оголошувати чи ні.
показати весь коментар
26.01.2026 16:22 Відповісти
+14
Для чого такий поспіх?
показати весь коментар
26.01.2026 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можуть , але не будуть ......
показати весь коментар
26.01.2026 16:21 Відповісти
можуть, але не хочуть. а ті що хочуть, ті не можуть.
показати весь коментар
26.01.2026 17:30 Відповісти
Тобто закон, як дишло??? Ще поторгуються оголошувати чи ні.
показати весь коментар
26.01.2026 16:22 Відповісти
Та й за що??? *******
показати весь коментар
26.01.2026 16:22 Відповісти
Для чого такий поспіх?
показати весь коментар
26.01.2026 16:24 Відповісти
Ну все. В Ізраїлі подивляться на червону картку і депортують братів до України.
Але гроші залишать у себе. Або навпаки.
показати весь коментар
26.01.2026 16:24 Відповісти
В навіщо вони нам без грошей?
показати весь коментар
26.01.2026 16:30 Відповісти
Отож і я так думаю.
показати весь коментар
26.01.2026 16:35 Відповісти
Довго ******* ногами.
показати весь коментар
26.01.2026 19:39 Відповісти
Навіщо? Вже сенсу немає , а от нафронтниці/нафронтники будуть раді.
показати весь коментар
26.01.2026 16:26 Відповісти
А може і не можуть. У всякому випадку ці дві морди на фото плювати хотіли на клименка.
показати весь коментар
26.01.2026 16:26 Відповісти
Чому тільки на Клименка? Вони плювали на весь український народ. Але цей народ побажав їх мати своїми начальниками у 2019 році. Що бажали - те отримали.
показати весь коментар
26.01.2026 16:53 Відповісти
Безбожники будуть красти ЗАВЖДИ і всюди. Невже євреї не розуміють цього? Навіщо їм злодії?
показати весь коментар
26.01.2026 16:28 Відповісти
Це Ви так думаєте. А там трохи інша релігія і трохи інші поняття.
показати весь коментар
26.01.2026 16:32 Відповісти
Ти вважаєш, що буддисти будуть красти ЗАВЖДИ і всюди, бо в них нема Бога?
показати весь коментар
26.01.2026 16:34 Відповісти
Оперативно сработали . Сперва дали сье...ться , потом грозят в розыск обьявить !
показати весь коментар
26.01.2026 16:32 Відповісти
Я вперше почув, що НАБУ і САП контролюють кордон. Все життя думав, що прикордонники і СБУ. Але то таке. Прикордонники і СБУ служать в першу чергу Вождю.
Чув, що писали ніби на втікачів були виставлені спеціальні карточки, але ж вони не Порошенко. То за тим ходила вся застава, спочатку щоб не випустити, в потім, щоб не випустити. А цих супроводжували спеціальні служби по вказівці Вождя.
показати весь коментар
26.01.2026 16:50 Відповісти
Оголосять. Обовʼязково. Після дощика в четвер…. Шукати будуть довго, до другого пришестя.
показати весь коментар
26.01.2026 16:33 Відповісти
Міндіч готує плацдарм для десанту, розселення, охорона, банківські рахунки, підбирає персонал прислуги. А тут якась червона карта. Вона червона за кордонами Ізраїлю. А всереди - зелена.
показати весь коментар
26.01.2026 16:39 Відповісти
Їх треба було ще "вчора" оголосити в розшук,а краще зробили б все щоб не випускати.По якій причині придумали б. Придумали ж коли не випускали Пороха.Що було їм(Міндичу і Цукерману) зелене світло на кордоні,ще й по пришвидшеній процедурі, то не треба і ходити дивитись.Хто потурбувався за них,виясняй,чого там сидиш?
показати весь коментар
26.01.2026 16:36 Відповісти
Ну ви порівняли ненависного Пороха і "сваїх парнєй"! Єта жє савсєм другоє!
показати весь коментар
26.01.2026 17:33 Відповісти
...САП в курсі.що міндіч підчистив свої сліди в Україні .які б його звинувачували .тепер можна його і в міжнародний (можливо і не здати розшук???
показати весь коментар
26.01.2026 16:37 Відповісти
Так а що чи хто заважає?
показати весь коментар
26.01.2026 16:47 Відповісти
Вождь.
показати весь коментар
26.01.2026 16:51 Відповісти
их нужно наказать, как портнова
показати весь коментар
26.01.2026 16:53 Відповісти
Не гоните коней,сначала убедитесь,что они точно доехали до места обетованного назначения,а то вдруг их арестуют и доставят в Киев,где они быстро расколятся и дадут показания на главаря банды ,что будете с этим делать?
показати весь коментар
26.01.2026 17:11 Відповісти
А чернышева и галущенко почему не пакуют, ждут когда *******?
показати весь коментар
26.01.2026 17:27 Відповісти
Причом ******* аккурат накануне пакования
показати весь коментар
26.01.2026 17:36 Відповісти
У нас всі контори займаються ОБІЛЄЧУВАНЯМ-так що хто в Ізраїль,а хто в Австрію(євроІзраїль)-квитки розкуповуються як пиріжки(слухав Арті Гріна-керівник ж0пи Б не хіло на цьому заробив)
показати весь коментар
26.01.2026 18:06 Відповісти
По правилам Інтерполу та Ізраілю, екстрадиція не здійснюється якщо безпекові парметри в країні не відповідают параметрам, а також що головне-якщо немає можливостей справедливого судового процессу у країні яка запросила екстрадицію на думку страни яка видає особу.

Також видача громадян Ізраілю дуже проблематична з юрідичної та практичної сторони.

Коротче,шансів майже нуль
показати весь коментар
26.01.2026 17:38 Відповісти
А поговорити К ніхто не забороняє
показати весь коментар
26.01.2026 18:08 Відповісти
А вони не в розшуку🥹 як це мило) ну дійсно, щастя, удачі і любові побажали та відпустили.
показати весь коментар
26.01.2026 17:38 Відповісти
Хто на фото зліва, то його самого першого треба садити... Бо він все це і очолює!!!!
показати весь коментар
26.01.2026 17:44 Відповісти
Затем комбайнер Грицько в розшуку.
показати весь коментар
26.01.2026 17:47 Відповісти
А їх ще не оголошено ? тоді влада все робить що б уберегти цих чортів.
показати весь коментар
26.01.2026 17:59 Відповісти
Так відмова ловити, крадіїв бл...
показати весь коментар
26.01.2026 18:24 Відповісти
років так через 7-8
показати весь коментар
26.01.2026 19:24 Відповісти
Можуть чи оголосять?
показати весь коментар
26.01.2026 19:27 Відповісти
А у гундосого дозвіл отримав? Чи піаніст вже встиг настукати своїм обрізаним **** таємний указ про зняття з них українського громадянства?
показати весь коментар
26.01.2026 19:48 Відповісти
А на фото на заставці у розшуку поруч з Міндічем - інша морда. І це - більш справедливо...