9899 посетителей онлайн
40 001 138

Андрей Борисович, вам задали три вопроса, и вы не ответили ни на один, - украинский студент дал оценку словам Ермака

Андрей Ермак

Во время встречи со студентами главе ОП Андрею Ермаку указали на то, что он пытается избежать прямого ответа на вопросы.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Экономическую правду".

"На самом деле поразило. Очень талантливо, Андрей Борисович. Вы ответили на три вопроса и я не услышал ответа почти ни на один", - отметил один из участников встречи.

В материале "ЭП" говорится, что было видно, что эта линейность поразила главу ОП. Но важнее - она подчеркнула пропасть между мирами, в которых живут студенты и Ермак. Первые хотели услышать конкретику на четкие вопросы. Последний отвечал абстрактно, будто пытаясь доказать, что положительные действия власти во время большой войны предоставили индульгенцию на любую критику.

"Это же не был закон. Это депутаты проголосовали изменения, которые кто-то там где-то вносил и т. д. Сегодня невозможно просто позвонить и сказать: "А ну давайте все голосуйте". И, безусловно, сегодня сложилась ситуация, какие-то были открытия до этого, были депутаты, какие свои там у них отношения. Я еще раз говорю, что кто-то где-то там, я видел в публикациях, кто-то там говорил, что я на это влияю, потом абсолютно не корреспондирующая норма о том, а здесь я что-то то делаю. Я не хочу оправдываться, мне не за что оправдываться, я хочу вам сказать, что много сложилось факторов, что все произошло", - ответил Ермак.

Скандальный закон № 12414 относительно НАБУ и САП

22 июля Верховная Рада приняла законопроект 12414, который ликвидирует независимость НАБУ и САП.

Вечером его подписал президент Зеленский.

Директор НАБУ Семен Кривонос призвал президента не подписывать этот законопроект, поскольку это переведет НАБУ и САП в зависимый режим.

В Днепре люди вышли на акцию против принятия Верховной Радой законопроекта №12414, что фактически означает ликвидацию независимости НАБУ и САП.

Также в Киеве началась акция протеста.

В видеообращении Зеленский впоследствии заявил, что антикоррупционная инфраструктура в Украине будет работать. 23 июля Закон об ограничении полномочий НАБУ и САП вступил в силу.

Впоследствии президент Украины Владимир Зеленский сообщил, что 23 июля собрал всех руководителей правоохранительных и антикоррупционных органов и договорился с ними о конструктивной работе.

Также Зеленский заявил, что внесет в Верховную Раду законопроект, который "обеспечит силу системе правопорядка".

24 июля в Раде был зарегистрирован законопроект №13531, который отменит ликвидацию независимости НАБУ и САП.

Впоследствии президент Владимир Зеленский согласовал законопроект, который гарантирует независимость антикоррупционных органов.

31 июля 2025 года Верховная Рада поддержала президентский законопроектобновления независимости НАБУ и САП.

Впоследствии его подписал президент.

Топ комментарии
+110
Закрита зустріч Єрмака зі студентами Київської школи економіки (KSE), Українського католицького університету та Києво-Могилянської академії пішла геть не по плану. Питання були настільки дратівливі, що Єрмак почав відверто психувати. Шедевр прозвучав в середині зустрічі, коли гарний хлопчик з КМА ввічливо запитав "якого х...а" Єрмак тут виступає, а не захищає Україну зі зброєю в руках. Єрмак , який заїкнувся про державну службу отримав юридично точну тираду про "ніхто і звати їх ніяк" щодо працівників "грізного" ОПУ Зеленського, які дійсно не є держслужбовцями і по статусу не вище вахтерів у їхній "хазі".
показать весь комментарий
13.08.2025 02:44 Ответить
+98
Зажерла неголена секретутка-ларьочниця прагнула легітимізувати свою протизаконну оборзілість, а натомість обісралася ще більше.
показать весь комментарий
13.08.2025 02:10 Ответить
+82
Буратіно з козирем як до людей не вийдуть так і обісруться обов'язково!
показать весь комментарий
13.08.2025 02:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Якщо б замість єрмака там сидів напівграмотний шут зєлєнской, то вже б погрожував студенту, а можливо й арештували прямо на конференції
показать весь комментарий
13.08.2025 09:52 Ответить
+100500.
показать весь комментарий
13.08.2025 10:22 Ответить
Дмитро Биков

Не розумію, чому люди так сильно здивовані від інтелектуального рівня Єрмака, неначе ви не читали його біографію. Чувак посипався від найпростіших запитань, які не були заздалегідь підготовлені і проговорені. Тепер вся студентська молодь сміятиметься з Єрмака, який якогось лисого з кварталу представляє позицію цілої країни, що воює.

Аргументацію з двох слів не може зв'язати. Комунікація теплої ванни перетворилася на холодний душ. Оце вам і є справжня свобода слова, а не ті ігри на прес-конференціях, де лише одне питання гостре і відповідь завжди: винна опозиція та Порошенко. І це чуваки ще не виходили до опонентів на дискусії. Їх діти задавили. Ні, стадіону ця влада не переживе і єдиний вихід для неї - фальшування виборів і утримання влади будь-якими способами.

А це повністю суперечить інтересам цієї країни. Але все закономірно: ларьочників розумні діти легко задавлять інтелектом.
показать весь комментарий
13.08.2025 09:55 Ответить
Дійшло. Його сам Зе* відправив налагоджувати контакт з протестувальниками.
Схоже вийшло так собі.
показать весь комментарий
13.08.2025 12:32 Ответить
Наші студенти набагато кращі за тих, хто при владі. Такі як зєлєнскій, єрмак і їхні 5-6 дефективних злодіїв(менеджерів) знищують майбутнє української молоді, а "бізнесмени" з оточення зєлєнскава грабують їхніх баттків. Прихід до влади зєлєнскава і його шобли - це шахрайство в загальнодержавному масштабі.
показать весь комментарий
13.08.2025 10:11 Ответить
хм ... Студенти які вийшли на протести. А інші ?
Майбутні зеленські та єрмаки.
Згадаймо Зеленського квн-щика. Хтось погано про нього думав тоді ?
показать весь комментарий
13.08.2025 12:34 Ответить
Жодного разу не дивився дибільних квартальщиків, марафонщиків та гундявого обкуреного агента кацапстану !
Блазень є блазнем І буде ним ЗАВЖДИ!
показать весь комментарий
13.08.2025 14:33 Ответить
Студенти, виявляється, не дивляться телемарахфона! Та ще їх, недоумків таких, вчать дивитися на світ своїми очами та думати своїми мізками! Які падлюки!
показать весь комментарий
13.08.2025 10:14 Ответить
А хто його дивиться той телемарафон?
Я якось запитав тещу (вона дивиться телевізор) чи в телемарафоні хоч раз були якісь наїзди на зеленого і його банду. І вона (здивовано, ніби щось зрозуміла) відповіла, що такого не пам'ятає.
Хз, може, варто й собі глянути що там за чудо-юдо той марафон. Хоч до розуміння яке лайно транслює державна пропаганда.
показать весь комментарий
14.08.2025 00:46 Ответить
От теща Ваша й дивиться.
А потім, як дійде до виборів (дай боже й ЗСУ!) вона буде стверджувати, що Зеленський -- прекрасна людина й чудовий президент.
показать весь комментарий
14.08.2025 10:23 Ответить
InfoSich:
Якщо на чолі України професійний політик, то ми зберігаєм життя і території, а якщо дурачьок з дивану, то ми це все втрачаємо.

ВСЕ ДУЖЕ ПРОСТО!
https://t.me/peremoga_online/35941
показать весь комментарий
13.08.2025 10:28 Ответить
ЗЕ, це була погана ідея- відправити ларьочніка до студентів!
показать весь комментарий
13.08.2025 10:29 Ответить
+5
Але кого ? Відправив довірену особу.
показать весь комментарий
13.08.2025 12:36 Ответить
Зеля - чорт!
Єрмак - чорт!
Доведено студентами.
показать весь комментарий
13.08.2025 10:36 Ответить
А ти - дебіл. Бо вибори не вимагаєш
показать весь комментарий
13.08.2025 11:47 Ответить
Дзеркально, Іване. Бо ти зараз вимагаєш.
показать весь комментарий
13.08.2025 12:35 Ответить
Вибори під час військового стану неможливі, читай конституцію. Єдина можливість тиску на корумповану злочинну владу - це масові акції протесту
показать весь комментарий
13.08.2025 12:55 Ответить
Вибори президента досить таки можливі, читай Конституцію
показать весь комментарий
13.08.2025 14:02 Ответить
ой іванку не тобі про дебілів тут розписувати, поціновувачу косатого гівна( для якого знищення НАБУ САП стало "світлим днем") який голосував за зелебобу.
показать весь комментарий
13.08.2025 15:34 Ответить
Так у розвідшколі ФСБ не вчили прямо відповідати на прямі запитання! Скоріше навпаки. Агент "Козир" справився...
показать весь комментарий
13.08.2025 11:11 Ответить
показать весь комментарий
13.08.2025 11:49 Ответить
У мене одне питання - хто такий керівник ОП, що з ним організовували зустрічі ?
Людина Президента ?
показать весь комментарий
13.08.2025 12:16 Ответить
"Так склалося, що все, що відбувається в країні, - все робить офіс (ОП - ЕП), але в реальності це далеко не так."
https://epravda.com.ua/power/andriy-yermak-usih-hto-prikrivayetsya-op-mojim-im-yam-mozhete-na-tri-bukvi-posilati-810333/ А.Б.Єрмак
показать весь комментарий
13.08.2025 14:21 Ответить
Що ж там було? Що в нього питали і що воно відповідало? -- відео https://www.youtube.com/watch?v=m5NqM9l9v94 Богдан Амосов: Андрій Єрмак ЗГАНЬБИВСЯ у ВСІХ НА ОЧАХ! (23:41)
показать весь комментарий
13.08.2025 12:34 Ответить
"У мене складається враження, що Єрмак вирішив позмагатися із Дональдом Трампом про те, хто наговорить більше беззмістовної прутні" (Б.Амосов)
показать весь комментарий
13.08.2025 12:39 Ответить
https://epravda.com.ua/power/andriy-yermak-usih-hto-prikrivayetsya-op-mojim-im-yam-mozhete-na-tri-bukvi-posilati-810333/ Андрій Єрмак: Усіх, хто прикривається ОП, моїм імʼям, можете на три букви посилати
показать весь комментарий
13.08.2025 12:58 Ответить
Што ?
показать весь комментарий
13.08.2025 15:09 Ответить
Прикро, що українські студенти
на 11 році війни з росією
досі використовують русизми.
ото донбасят повлаштовували за крадені гроші в київські
внз
Запитання не задають, а ставлять
Тупе росбидло досі не може перекрутити свої язики.
показать весь комментарий
13.08.2025 15:32 Ответить
Ну тобі то з Німеччини краще видно, що і як тут у нас. Повертайся і покажи нам як треба, чи вас і байери непогано годують?
показать весь комментарий
13.08.2025 16:08 Ответить
чому повертатись?
Я і тут працюю на благо України
я б ніколи в Україні не заробляла
щомісячно ці величезні гроші,
щоб надсилати величезні донати.
Бо в нас просто такі не платять
проросійська влада лише краде,жерла і зжирає все
для них немає війни
поки вони самі не на війні.
а ви до мене причепились-
до них чіпляйтесь
владні на війні заробляють, а наші
хлопці тільки і на наших грошах і
підтримці захищають Україну.
показать весь комментарий
13.08.2025 16:31 Ответить
Може тому, Шмаркля (читаємо д'Єрмак) хоче проштовхнути зміни до цензу на заборону виїзду за кордон, з 18 до 22 років? Хай оті всі розумні, їдуть НХ у Европу, а не задають дурні запитання куратору. Образили ховрашка, напісяли в норку. )))
показать весь комментарий
13.08.2025 15:47 Ответить
Тепер зрозуміло, чому зе запропонував закон який дозволяє виїзд чоловікам до 24 років!
Зермак побачив, що студенти послали їх на йух,і тому вирішили відкрити кордони та у такий спосіб позбутися молоді!
показать весь комментарий
13.08.2025 15:57 Ответить
Цицерон, ****.

"Це ж не був закон. Це депутати проголосували зміни, які хтось там десь вносив і т. д. Сьогодні неможливо просто подзвонити і сказати: "Ану давайте всі голосуйте". І, безумовно, сьогодні склалася ситуація, якісь були відкриття до цього, були депутати, які свої там у них стосунки. Я ще раз говорю, що хтось десь там, я бачив у публікаціях, хтось там говорив, що я на це впливаю, потім абсолютно не кореспондуюча норма про те, а тут я щось те роблю. Я не хочу виправдовуватися, мені нема за що виправдовуватися, я хочу вам сказати, що багато склалося факторів, що все сталося", - відповів Єрмак.
показать весь комментарий
13.08.2025 16:07 Ответить
На гівномарафоні скажуть -"того студента завербувало ФСБ "