12504 посетителя онлайн

Кума первой леди Светлана Чернышова пыталась спрятать на работе документы о строительстве четырех поместий в Козине, - СМИ

Жена экс-министра Чернышова пыталась спрятать документы о строительстве имений в Козине - УП

Жена бывшего вице-премьер-министра Украины Алексея Чернышова - Светлана, которая является кумой президента Владимира Зеленского, пыталась спрятать документы, касающиеся строительства четырех поместий в Козине.

Об этом говорится в материале журналиста УП Михаила Ткача "Свинарчуки" Зеленского. Как друзья президента разворовывали страну во время войны", сообщает Цензор.НЕТ.

Строительство во время войны

Речь идет о четырех поместьях, которые, по данным УП, строили во время полномасштабного вторжения люди, связанные с Чернышовым.

Расследование НАБУ и САП уже охватило около 20 обысков, и следствие имеет доказательства, что именно Чернышов организовывал строительство.

"Светлана Чернышова пыталась скрыть материалы у себя на работе, однако обыски прошли и там", — говорится в публикации.

Жена Чернышова



По словам источников УП, именно Миндич посоветовал Зеленскому Чернышова как "хорошего парня", а жена Чернышова начала активно дружить с первой леди Еленой Зеленской.

"Они кумы. Это все знают. Первая леди крестила дочь Чернышовых", - отмечает один из влиятельных политиков, цитируемый УП.

Президент Владимир Зеленский в компании Алексея Чернышова, конец 2022 года

Следственные материалы НАБУ свидетельствуют, что супруги Чернышовы получали более миллиона долларов в конспиративных офисах преступной группы. По версии следствия, часть финансирования "большого строительства" могла поступать из теневых схем в сфере энергетики, связанных с бизнесменом Тимуром Миндичем.

И если с домами Чернышова и Миндича все становится более или менее понятно благодаря содержанию пленок, то вопрос - для кого строили самое большое поместье и соседнее с ним - остается открытым, добавляет УП.

Первые два дома кооператива "Династія"


Сейчас существует риск, что Чернышов может покинуть Украину, чтобы избежать ответственности. Следствие рассматривает возможность ареста или соглашения с подозреваемыми, добавляет Украинская правда.

Коррупция в энергетике

Топ комментарии
+45
"Ні кумівству!"-верещало воно на стадіоні.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:17 Ответить
+40
Зелю-геть! Імпічмент.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:14 Ответить
+38
ЗЄ такий же іудей, як і православний.

Треба вдягнути вищиванку - ось вам.
Треба кіпу - занефіг.
Треба косоворотку і будьоновку - залюбки.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
адресу дайте чи координати
я там хоч плитку вивезу чи якийсь матеріал
на дачі потрібно... все рівно то в нас вкрадене???
показать весь комментарий
13.11.2025 02:06 Ответить
Фігурантка корупційної справи ексвіцепрем'єра Олексія Чернишова -Світлана, яка є кумою президента Володимира Зеленського зводить елітні маєтки в Козині.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:36 Ответить
то мені там що шукати? там маетків як лайна
координати!

дякую
показать весь комментарий
13.11.2025 02:44 Ответить
Так там все на вкрадені гроші збудовано, тому сміливо беріть з будь-якого маєтку, не помилитеся!
показать весь комментарий
13.11.2025 07:59 Ответить
де вирок суду? ви ж у Европу хочете?
показать весь комментарий
13.11.2025 09:15 Ответить
А ви не хочете?
І я не суддя, питання не до мене.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:21 Ответить
Питання саме до вас, де ви побачили вирок суду про крадіжку, згідно європейськім цінностям, куди ви прагнете, красти крадене не можна, обвинувачувати без вироку не можна, бо в іншому випадку ви з мудрого наріта стаєте москалем.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:26 Ответить
Це ви про свої гени мабуть пишете. Співчуваю (ні)
показать весь комментарий
13.11.2025 09:33 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 09:10 Ответить
Артіст
показать весь комментарий
13.11.2025 04:07 Ответить
Вкраду вкрадене,і чим ти кращий від них
показать весь комментарий
13.11.2025 04:45 Ответить
вони можуть, як завгодно, а ти маєш по-чесному...
показать весь комментарий
13.11.2025 07:12 Ответить
«Експропріація експропріаторів» або «грабуй награбоване!» - пам'ятаєте, звідки це?
показать весь комментарий
13.11.2025 10:03 Ответить
а в зелених шо родина, шо кумовья - якесь все спорчене і гніле...
показать весь комментарий
13.11.2025 02:10 Ответить
Гадючник звичайний. Обожнюваний українчиками.
показать весь комментарий
13.11.2025 08:17 Ответить
Невже наш вовчик чистенький і не заталяпався ?
показать весь комментарий
13.11.2025 02:11 Ответить
кристал бачили? - так от буба кристаліше!
показать весь комментарий
13.11.2025 02:24 Ответить
з такими новинами піськограя може інсульт наздогнати ...
показать весь комментарий
13.11.2025 02:13 Ответить
"Ні кумівству!"-верещало воно на стадіоні.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:17 Ответить
мені більше подобається - вийди звідси розбійник , бо зараз Баканову подзвоню !
показать весь комментарий
13.11.2025 02:30 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 06:10 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 09:17 Ответить
Зелю-геть! Імпічмент.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:14 Ответить
ці руки нічого не крали
показать весь комментарий
13.11.2025 09:16 Ответить
Коли парламент працював в турборежимі в 2019-му, зелені бл*ді прийняли закон про імпічмент по якому імпічмент НЕМОЖЛИВИЙ в принципі. Тому тільки розстріл на задньому дворі Банкової.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:40 Ответить
Віслючий писок просить асфальту.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:22 Ответить
коли майдан? це головне питання
показать весь комментарий
13.11.2025 02:30 Ответить
То до Найема, він дає об'яву.
показать весь комментарий
13.11.2025 08:09 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 09:18 Ответить
Немає Майдану на Зеленського з його корумпованою бандою, вже була історія з межегір'ям Януковича ,золоті унітази, страуси...так ні вони знову в ту річку хочуть зайти.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:32 Ответить
а чому немае? га?
показать весь комментарий
13.11.2025 02:45 Ответить
Янукович заробив лише на "золотий батон". На "золотий унітаз" заробив просто друг Зеленського. Відчуйте маштаб.
показать весь комментарий
13.11.2025 08:34 Ответить
Я не я i дача не моя!
показать весь комментарий
13.11.2025 02:32 Ответить
Якісь неправильні у вас юдеї - хрестять одне одному дітей
показать весь комментарий
13.11.2025 02:35 Ответить
ЗЄ такий же іудей, як і православний.

Треба вдягнути вищиванку - ось вам.
Треба кіпу - занефіг.
Треба косоворотку і будьоновку - залюбки.
показать весь комментарий
13.11.2025 02:45 Ответить
Він актор, а кучери та актори служать будь-якій владі.
показать весь комментарий
13.11.2025 03:26 Ответить
Ну між акторами та ******* таки є різниця.

Назвати ЗЄ актором - все одно, що папугу назвати орлом.
показать весь комментарий
13.11.2025 03:37 Ответить
Олена Зеленська православненька .
показать весь комментарий
13.11.2025 08:36 Ответить
А ЗЄ з кумами не знайомий. 😁
показать весь комментарий
13.11.2025 02:43 Ответить
Це все Порошенко винен!
показать весь комментарий
13.11.2025 02:51 Ответить
Стопудово це Порох вночі підкинув ЗЄ зіпсованого кума. 😁
Або заманював цукерками гарного кума ЗЄ і розбещував корупцією.
показать весь комментарий
13.11.2025 03:14 Ответить
Автор статті заголовком "Свинарчуки Зеленського", ставить знак рівності між Зеленським і Порошенком. А от коли була операція "Павутина" і спецслужби давали хабар російським митникам, тендер на "Прозоро" проводили, хто менше візьме?
показать весь комментарий
13.11.2025 08:40 Ответить
У Чернишова дуже вродлива жінка, та ще професорка. Він сам зовнішні буратіно, але ж спромогся ії прив'язати.
показать весь комментарий
13.11.2025 03:23 Ответить
Євреї лише з євреями
показать весь комментарий
13.11.2025 04:14 Ответить
Старий як світ анекдот.
Приходить жінка до лікаря з проблемами в сексуальному житті: не може підібрати партнера. На що лікар їй каже:
- Так все дуже просто: довжина чоловічого пенісу пропорційна довжині носа.
На що жіночка відповідає:
- Та шо Ви говорите?
Лікар продовжує:
- А ширина жіночої піхви пропорційна ширині жіночого рота.
Жіночка зробила губи трубочкою і сказала:
- Не може цього бути.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:48 Ответить
Скажи мені хто твоя кума і я скажу хто ти 🤔🧐😁
показать весь комментарий
13.11.2025 03:28 Ответить
Як хто? ПРОХВЕССОР... , понятно, людина вчьона
показать весь комментарий
13.11.2025 07:29 Ответить
було багато разів коли при експертизі споруди прямокутної форми виявлялися не будинками
показать весь комментарий
13.11.2025 04:10 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 09:20 Ответить
Це так,як про пачки грошей, які на самом дєлє можуть бути і не грошима?
показать весь комментарий
13.11.2025 09:21 Ответить
Ці зелені ****** все надіються що вдасться перекліпати.
показать весь комментарий
13.11.2025 04:15 Ответить
Взагалі усе що брехали про Порошенка
виявилось правдою про зеленського.
показать весь комментарий
13.11.2025 04:27 Ответить
Ще й в кілька разів більшою правдою, ніж брехня про Порошенка, якщо не брати до уваги такий абсурд як вбивство брата.
показать весь комментарий
13.11.2025 07:28 Ответить
Ех, 17 рік, колись все це рухне з великим гуркотом.
показать весь комментарий
13.11.2025 05:14 Ответить
Яхудею
показать весь комментарий
13.11.2025 05:30 Ответить
Стефанчуку тільки не кажіть 🤣
показать весь комментарий
13.11.2025 10:08 Ответить
буба завжди буде захищяти своїх,
бо після них він - вор за вором...
показать весь комментарий
13.11.2025 05:32 Ответить
Не факт. Буде захищати - всім стане зрозуміло, що він і сам "в тємє". Падіння рейтингів.
Не буде захищати - щурі зрозуміють, що він готовий ними пожертвувати, почнуть "бігти з корабля" і розповідати дуже багато цікавого. Знову падіння рейтингів. Цугцванг.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:54 Ответить
Детективи Національного антикорупційного бюро України провели зустріч з новопризначеним офіцером Федерального бюро розслідувань США, присвячену розслідуванню справи Тимура Міндіча.
показать весь комментарий
13.11.2025 05:44 Ответить
стомився донатити на зелену піздовню - спиджену енергетику.
тільки на своїх або по їх рекомендації!
показать весь комментарий
13.11.2025 05:45 Ответить
в кінці кінців ті гроші я теж не рісую...
показать весь комментарий
13.11.2025 05:47 Ответить
Це Ви за оті предмети прямокутної форми? А що, експертиза вже відбулася?
показать весь комментарий
13.11.2025 08:12 Ответить
"Свеча горела, но света не давала.
Штирлиц погасил свечу, и Света дала."
показать весь комментарий
13.11.2025 05:47 Ответить
света давала...
показать весь комментарий
13.11.2025 05:51 Ответить
багато разів
показать весь комментарий
13.11.2025 05:59 Ответить
Ви не повірте але у переважній більшості зебілів досі в усьому винен Порошенко. Це все Порошенко разом з путіним замовили цю дискримінаційну компанію проти Найкращого! Гебельс давно вже відпочиває...
показать весь комментарий
13.11.2025 05:57 Ответить
І не попер повномаштабною ***** при Порошенко,бо у них договорняк був,так от ішака підставили .Ця людина в з виду вроді і нормальна
показать весь комментарий
13.11.2025 07:00 Ответить
"Анонімні" телеграм-канали, пов'язані з банковою, крутять цьою бидломасою більшістю як циган сонцем.
показать весь комментарий
13.11.2025 07:29 Ответить
Трамп підписав закон про фінансування уряду, завершивши найдовший шатдаун в історії США
показать весь комментарий
13.11.2025 06:03 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 06:20 Ответить
Ніяк не впізнаю без гриму, це хто?
показать весь комментарий
13.11.2025 10:13 Ответить
Зелену банду під орудою ішака - на суху вербу!
показать весь комментарий
13.11.2025 07:14 Ответить
Які "Свінарчуки"? Що ти несеш? Що тому Свінарчуку інкримінували? 100 тис.? І скільки в суді довели? Ткач, це не ти Зеленського до влади привів?
показать весь комментарий
13.11.2025 07:34 Ответить
Треба ж Порошенка приліпити.
показать весь комментарий
13.11.2025 08:44 Ответить
буба і смерека - це так пасує Україні!
показать весь комментарий
13.11.2025 07:37 Ответить
**********!
Та перестаньте то курвисько називати перша леді!
Скумбрія, і то в кращому випадку!
показать весь комментарий
13.11.2025 07:37 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 07:39 Ответить
Бо дибіли ***.....ть
показать весь комментарий
13.11.2025 08:18 Ответить
от коли всі українці зійдуться, шо буба прикацаплений малорос посередині? - тоді і звертайтрес.
показать весь комментарий
13.11.2025 07:46 Ответить
А американці усі вважають Трампа старим маразматиком?
показать весь комментарий
13.11.2025 08:46 Ответить
І понеслось лайно по трубах, уже і ванна для "скумбрія по 8" по вінця наповнена, тепла ванна. Як то так.
показать весь комментарий
13.11.2025 08:28 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 08:39 Ответить
То Лідору Че Гевару Порох підкинув!
показать весь комментарий
13.11.2025 08:50 Ответить
Харківський жираф Чернишов зі стайні Фельдмана ''Барабашово''.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:19 Ответить
Ця чума навчає нашу молодь...
показать весь комментарий
13.11.2025 09:10 Ответить
падлюче кодло....
показать весь комментарий
13.11.2025 09:17 Ответить
Ось воно що..ЧЕ Геварьский хкуйко не просто самородок з народу, а блатний, бо тут кумівствоююСпробуй такого засадити.. тут ще інфа з слідства. що два підозрювані очікуючі армагедуши, швидко рвали компромати і викидали у вікно...уявити цих гнид за такою процесію це вже кіно...їсти не схотіли компромату, бо за пару хвилин спожили по кіло червої ікри з вершковим баварським маслом...
показать весь комментарий
13.11.2025 09:21 Ответить
Бачте, і докторам філософії не чуже ніщо людське! Теж грошенят і роскоші хочеться! За рахунок інших...
показать весь комментарий
13.11.2025 09:46 Ответить
Вони, звісно, покидьки, але наші правоохоронні органи теж гонять біса..."намагалась сховати"...на роботі - що це за маячня? Я ще зрзумів би, якби вона у бабусиній хаті на горищі намагалась би сховати щось, але ж не на офіційній роботі, де 100% будуть шукати. Вона явно займалась ціми корупційними проектами на роботі, а не намагалась щось сховати.
показать весь комментарий
13.11.2025 09:52 Ответить
не все так однозначно, було багато разів коли при експертизі будови прямокутної форми визнавалися не маєтками
показать весь комментарий
13.11.2025 09:58 Ответить
ДИНАСТІЯ = КООПЕРАТИВ "ОЗЕРО"
показать весь комментарий
13.11.2025 10:01 Ответить
А чоловік першої леді скромно мовчить. Як і сама перша леді.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:02 Ответить
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОСОБИСТО обіцяв САДЖАТИ В ТЮРМУ ЗА ОДНУ ГРИВНЮ ХАБАРА. Чого тоді чекати за ХАБАР В ОДИН МЛН. ДОЛАРІВ? Шибеницю??? // «ЮРЧЕНКО ОБОВ'ЯЗКОВО БУДЕ СИДІТИ В ТЮРМІ - Зеленський. На думку президента, якщо "людина взяла хоч якийсь хабар, ХОЧ ГРИВНЮ - вона повинна сидіти". Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Юрченко, якому https://zn.ua/POLITICS/deputatu-jurchenko-objavili-podozrenie.html#_blank НАБУ оголосило підозру в хабарництві, обов'язково буде сидіти в тюрмі. Про це президент Володимир Зеленський заявив на брифінгу у Львівській області, передає http://interfax.com.ua/#_blank Інтерфакс-Україна. "Я дуже радий, що знайшли першого хабарника. Хоча я знаю, що багато хабарників серед чиновників, особливо, чесно кажучи, в областях, на місцях. Я РАДИЙ, ЩО ЗАТРИМАЛИ ЛЮДИНУ, ЯКА В ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", який завжди говорив, що він такий чесний і порядний. Сьогодні йому вручила підозра генеральна прокурорка, він її отримав, і обов'язково сяде в тюрму. Тому що очищення влади ми повинні робити, починати з себе, дивитися в очі людям", - вважає він. Президент додав, що до влади люди спочатку приходять "ввічливі і чесні, але міцності їм не вистачає". Щодо Юрченка Зеленський сказав, що це "приклад людини, міцності якого вистачило на один рік". Президент запевнив, що "так буде з кожною людиною, яка бере хабарі", незалежно від партійної приналежності і суми неправомірної вигоди. На думку Зеленського, якщо "людина взяла якусь хабар, хоч гривню - він повинен сидіти"». ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ, 2020, 17.09 - https://zn.ua/ukr/POLITICS/jurchenko-obovjazkovo-bude-siditi-v-tjurmi-zelenskij.html#_blank https://zn.ua/ukr/POLITICS/jurchenko-obovjazkovo-bude-siditi-v-tjurmi-zelenskij.html
показать весь комментарий
13.11.2025 10:07 Ответить
Воювати треба не за міндічів і чернишових, а за вашу землю! Їм належать тільки кілька соток в Козині, а вам - вся Україна!
показать весь комментарий
13.11.2025 10:08 Ответить
Схоже на те, що Чернишова Світлана Олександрівна є проФФесором кафедри проФФесора Януковича. Одного поля ягоди.
показать весь комментарий
13.11.2025 10:10 Ответить