12242 посетителя онлайн

Орбан о "Миндичгейте": "Военная мафия", связанная с президентом Зеленским, ворует деньги европейцев

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан прокомментировал последний коррупционный скандал в Украине и высказал критику в адрес европейской поддержки Киева.

Об этом Орбан написал в Facebook, сообщает Цензор.НЕТ.

По его словам, в Украине существует "военная мафия, связанная с президентом Зеленским".

"Именно в этот хаос брюссельцы хотят влить деньги европейских налогоплательщиков. То, что не расстреляют на фронте, украдет военная мафия. Безумие", - заявил венгерский премьер.

Он добавил, что не планирует отправлять средства венгерского народа в Украину и подчеркнул, что правительство утвердило выплаты венгерским семьям.

"И после этого мы тем более не хотим финансовых требований и шантажа со стороны украинского президента. Пришло время, чтобы в Брюсселе наконец поняли, куда идут их деньги", - отметил Орбан.

Миндичгейт

Топ комментарии
+18
Це було зрозуміло, що Орбан та інші шістки пуйла використають корупційний скандал проти України.
Але Зеля дав повід для цього.
Значить Зеля теж робить все проти України.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:52 Ответить
+15
Краще ***** розкажи за шо тобі ***** платить. Це не виправдовує підАрів міндічів
показать весь комментарий
13.11.2025 12:50 Ответить
+10
Два гівна підсирають Україні - гундосий віслюк і мадярська жаба. На жаль, віслюк сере більше.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вітя, твій вихід!
показать весь комментарий
13.11.2025 12:46 Ответить
То в нього вже вихід.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:50 Ответить
Вхід. Я, промахнувся. Визнаю.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:51 Ответить
Сказав хабарник рашки
показать весь комментарий
13.11.2025 12:47 Ответить
Ще би. Запізнився. Довго сьорбав у )(уйла.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:49 Ответить
Краще ***** розкажи за шо тобі ***** платить. Це не виправдовує підАрів міндічів
показать весь комментарий
13.11.2025 12:50 Ответить
Це було зрозуміло, що Орбан та інші шістки пуйла використають корупційний скандал проти України.
Але Зеля дав повід для цього.
Значить Зеля теж робить все проти України.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:52 Ответить
Голова Мінфіну Литви - ******* в Україні грошики - але який варіант? - Був би Піночет - розстріляли б нах
показать весь комментарий
13.11.2025 12:53 Ответить
Якби у нас була "військова мафія" - міндічей не було б. І ти сидів би тихше води, і забув де знаходиться Закарпаття.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:53 Ответить
Ви натякаєте - обікрали б і угорців? Ви вже перебільшуєте. Не така вже вона, та мафія, всесильна.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:57 Ответить
Тільки не треба плутати "військову мафію" з ""військовою хунтою", бо це абсолютно протилежні речі.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:29 Ответить
Злодій про злодіїв.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:55 Ответить
Віктор. ти б краще за своїми б дивився.
Ми тут самі якось впораємось. Витягнемо міндіча з Ізраїля, пов'яжемо Голобородька, закриємо інші корупційні гадюшники як в армії так і в радах всіх рівнів.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:55 Ответить
Хер що ви кому зробите,як не зробили до цього,то не зробите не зараз,не після,повиражаєте своє незадоволення тиждень і підете далі в стійло.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:14 Ответить
Ну це ви вже геть...Поставимо керувати ГУР кого потрібно - той візьме тцк, поїдуть в Ізраїль і притягнуть за ноги прямо в Лук'янівське сізо.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:19 Ответить
Миндич с Профессором со своей шлюхой Гринцук еще те вояки ахаха
показать весь комментарий
13.11.2025 12:55 Ответить
Два гівна підсирають Україні - гундосий віслюк і мадярська жаба. На жаль, віслюк сере більше.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:57 Ответить
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=nAhdI5UYUP0 Борислав Береза. ЛУЦЕНКО: Зеленському сказали ДОСИТЬ! Другого туру виборів НЕ БУДЕ. Нам готують ЦЕЙ СЦЕНАРІЙ! (10:46)
показать весь комментарий
13.11.2025 12:58 Ответить
Вітя, ти нє хош сьомє магілєвічю пазваніть?

Той нагадає тобі теж про діла давно минулих літ!
показать весь комментарий
13.11.2025 13:03 Ответить
Вот и последствие крыседента.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:04 Ответить
Особливо принизливо чути сумну правду від такого уй#бка, як орбан!
показать весь комментарий
13.11.2025 13:06 Ответить
Міндіч понад усе у цього ЗЕ..
показать весь комментарий
13.11.2025 13:07 Ответить
Це так, с цім не посперечаєшся, але ж МУДЬЯрська мафія на чолі з Орбаном пов'язана Парашею та ******.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:07 Ответить
Найвеличніший лідер ********** оступився.....
показать весь комментарий
13.11.2025 13:09 Ответить
Ще б пак ворог України не висрався. Тільки воно ані копійки не дає і тому не має відкривати свого поганого рота. Орбан і його фашиська своро сплять і мріють, щоб Україну було знищено. бо їм ***** Закарпаття обіцяв.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:10 Ответить
Правильно. Тільки хто ж дав привід Орбану? Це він був на плівках і хапав відкати на Енергоатомі? Питання риторичне. Орбан використає цю ситуацію по повній, нажаль. І не тільки своїми ********** заявами. Для нас будуть наслідки і фінансові, і матеріальні, і часові.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:15 Ответить
Зе-Лупа ганьбить Україну і ЗСУ що довічного йому мало. Тепер сором для українців через оце чмо хрипливе.Героїзм народу олив лайном оцей блазень в якого ні честі ні сорому.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:11 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 13:14 Ответить
аааа... так типу ота "дача" у матері, то не дача а стайня, і типу то не твоє, тобі підкинули, да?)))
показать весь комментарий
13.11.2025 13:26 Ответить
Професійна заздрість)
і по твою хатинку, де ти зебрів підтримуєш, прийдуть
показать весь комментарий
13.11.2025 13:45 Ответить
Гарний корівник зліва. Непоганий свинарник справа.
А оті дві коцюрні на задньому плані - то для відпочинку хвермерів? 😂
показать весь комментарий
13.11.2025 14:27 Ответить
... общага і клуб
показать весь комментарий
13.11.2025 14:29 Ответить
Дурень , це не військова мафія , а жидівська мафія поки що без назви . Є італійська мафія, китайська мафія Тріада , японська Якудза , і інші.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:46 Ответить
Шапітошні шахраї 🤡
показать весь комментарий
13.11.2025 14:31 Ответить
Ау, Зеленський і потужні менеджери! І чим ви закриєте цього підора? Чим будете накривати цього уйобка? Як переконаєте ЄС, що це Орбан підор з його абсолютно брудними росіянськими грішми і звʼязками? Орбан тепер куражиться. Тепер у самих європейців не буде всередині аргументів, коли Орбан буде блокувати фінансову допомогу ЄС і тикати пальцем у ваше зелене ОЗГ і корупцію на крові, війні, злиднях і без світла.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:10 Ответить
Найбільш огидне у всій цій ситуації те, що тепер навіть така нікчемна потвора як Орбан, на якому "клейма ніде ставити", може відкрито закидати Україні про тотальну корупцію.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:22 Ответить
Хто б вже нявкав! ЄСовський альфонс з фсбешним сморідом ще кафнякає про чесні гроші.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:27 Ответить
Господи, яка ж це військова мафія? Радше естрадно-циркова. Але ж здобули. Шоумени цілу країну на одному місці крутять. Соромно, дуже соромно.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:27 Ответить
А що цей мудак не так сказав?На жаль для нас ,це правда...