6121 посетитель онлайн

За коррупционными схемами в энергетике стоит Кремль, - советник главы ОП Подоляк

советник главы ОП Подоляк

Советник главы Офиса Президента Михаил Подоляк обвиняет в коррупционном скандале в украинской энергетике Кремль.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

"Известие о расследовании коррупционной схемы в энергетическом секторе, к сожалению, не является неожиданным. Это логическое эхо прошлого, в котором Кремль десятилетиями строил систему для удержания Украины в зоне своего влияния. Коррупция была одним из главных его инструментов, и остатки этого механизма существуют", - написал Подоляк.

Настоящей новостью, по мнению советника главы ОП, является не сам факт злоупотреблений, а работа антикоррупционных органов.

"Что такое расследование началось, что проведена масса следственной работы, что на высшем уровне подчеркивают необходимость справедливых приговоров – все это убедительно показывает трансформацию Украины", - отмечает советник Ермака.

Подоляк также предупреждает, что российская пропаганда попытается использовать коррупционный скандал в энергетике как доказательство несостоятельности Украины.

"Но реальность противоположна: мы видим не коллапс государства, а тестирование новой институциональной основы. Немногие страны могли бы во время войны выявлять, расследовать и публично обсуждать такие дела", - считает советник главы ОП.

Подоляк напомнил, что "все 30 лет независимости мы раз за разом сталкиваемся с крупными коррупционными скандалами". Разница в том, как теперь реагирует государство:

"Раньше молчала. Раньше терпела. Раньше переводила людей с должности на должность. Сегодня Украина демонстрирует нетерпимость к коррупции. На уровне президента принимаются максимально быстрые и жесткие решения. Это уже совсем не та Украина, какой она была 10, 15, 20 лет назад".

Следует напомнить, что по данным СМИ, Михаил Подоляк во времена Януковича работал с бывшим главой Администрации президента Сергеем Левочкиным и консультировал депутата Партии регионов Юрия Иванющенко.

Миндичгейт

Топ комментарии
+100
Так, ми в курсі про проект ;Буратіно;.
показать весь комментарий
13.11.2025 19:45 Ответить
+67
не, до такого абсурда даже бункерный дед не опускается, это уже за гранью энтропии
показать весь комментарий
13.11.2025 19:46 Ответить
+64
Міндіч з цукерманами прямо з кремля прилетіли- шобла кгаловська йдіть на йух.
показать весь комментарий
13.11.2025 19:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Так. Але між ними стоїть зє,і приймає з обох сторін!
показать весь комментарий
14.11.2025 10:55 Ответить
Невже вся шобла політтехнологів з лубянці така тупа і дебільна?Таке фуфло може ще прокатило у 22-23 році,але не зараз.Він мабудь ще не відішов після після гешефту(бабла) на виборах презідента белорусіі в 2020р,впарівая білорусам газпромовського шниря,як "опозіционера".
показать весь комментарий
14.11.2025 11:02 Ответить
****** сєло із опи щось там пробзділо про звʼязок опи із крємлядями? дуже скоро ось таке бидло буде наввипередки здавати одне одного, аби лише його не пристрелили
показать весь комментарий
14.11.2025 11:18 Ответить
а ще московити насрали наші владі в штани, тому час змінювати і штани і владу
показать весь комментарий
14.11.2025 11:43 Ответить
тобто міндІчЬ і та вся шобла огенти *******? куми і подєльніки по бізнесу янелоха, огенти кремля !!!
показать весь комментарий
14.11.2025 11:56 Ответить
Я куею … это ж надо такую дичь нести. То есть , мы не виноваты , это все Кремль ? Это же ****** какой-то )))
показать весь комментарий
14.11.2025 12:07 Ответить
А точно не Порох?
показать весь комментарий
14.11.2025 12:13 Ответить
Нє всьо так однозначно...
показать весь комментарий
14.11.2025 12:54 Ответить
Це просто "білий шум" - давно всім відома херня для розмиття головного - подвигів потужника та його ляльковода.
показать весь комментарий
14.11.2025 12:23 Ответить
А що це змінює? Швидше навпаки, адже важко повірити в те, що міністрам, яких особисто призначив Зе, роздавала вказівки стороння особа, а президент про це нічого не знав.
показать весь комментарий
14.11.2025 12:38 Ответить
"Колись мовчала. Колись толерувала. Колись переводила людей із посади на посаду. Сьогодні Україна демонструє нетолерантність до корупції. На рівні Президента ухвалюються максимально швидкі та жорсткі рішення. Це вже зовсім не та Україна, якою вона була 10, 15, 20 років тому".
Аха-аха. В разі шухєра максиально швидко та жорстоко попереджають фігурантів що пора звалювати з країни. Але не всіх. Лише своїх. Чужим - закон! (С) Їм заблаговрємєнно не дають не лише красти, а і чесно заробляти.
показать весь комментарий
14.11.2025 12:43 Ответить
Це подоляче падло хоч зрозуміло,ьщо бовкнуло?
показать весь комментарий
14.11.2025 12:56 Ответить
Второй день висит этот имбецил, что нравится цитировать умственно отсталых?
показать весь комментарий
14.11.2025 13:43 Ответить
Тоді миндич та усі хто в схемі зрадники....згоден
показать весь комментарий
14.11.2025 13:45 Ответить
Не сміши що в штанях,воно й так смішне.Куди не влипли б друзі,оточення ЗЕленського,"Слуги" у вас кругом рука кремля або порохоботи.Коли ЗЕленський підписав закон,який скасовував незалежність НАБУ і САП ви тринділи,що москва впливає на ці структури.Тепер подоляк старається відбілити ЗЕленського та Єрмака але ви політичні трупи і тільки війна стримує народ який би вас як януковича прогнав від "корита" Вам ніколи не відмитись.
показать весь комментарий
14.11.2025 13:57 Ответить
А чи не ви намагалися одіти вуздечка на антикорупційні органи? - не вийшло, молодь піднялася, а тепер викручуєтеся і брешете, брешете, брешети. Сидіти вам всім зі своїм зеликом в буцугарні, якщо українці не відправлять працювати на стовпах ліхтарями. Ваша пісенька доспівується.
показать весь комментарий
14.11.2025 13:58 Ответить
Кремль? А ми думали ближче, Офіс ПреЗедента...
показать весь комментарий
14.11.2025 14:04 Ответить
За корупційними схемами в Україні стоїть ригозелена мразота,на чолі з малороським зеЛайном,які працюють на кремль проти України.
показать весь комментарий
14.11.2025 14:10 Ответить
за корупційними схемами стоїш ти,підоряк,та вся зелена шобла разом з наріком
показать весь комментарий
14.11.2025 14:11 Ответить
головне на себе не вийти
показать весь комментарий
14.11.2025 14:24 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 15:01 Ответить
вуж на пательні?)))
показать весь комментарий
14.11.2025 15:44 Ответить
Це ж як треба було кацапам катувати Міндіча, що воно з переляку стільки сп%%дило
показать весь комментарий
14.11.2025 17:26 Ответить
Ні не кремль! За всіма корупційними схемами в країні стоїть Офіс Президента і Зєлєнскій особисто (всі його призначенці).
показать весь комментарий
14.11.2025 17:42 Ответить
"За корупційними схемами в енергетиці стоїть Кремль" и его агент Порошенко - почему пропущено?
показать весь комментарий
14.11.2025 18:20 Ответить
... може й Михайлові дещиця перепадала з каси міндіча, якщо він так виправдовує ...
показать весь комментарий
14.11.2025 18:20 Ответить
Ці корупційні схеми придумали папуаси під час візиту лаврова в Африку.А от лавров вже передав план операції в кремль.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:06 Ответить
ze- кодло анти- і неукраїнське.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:13 Ответить
Піщані правий як ніколи. Генерал від ФСБ Деркач таки розвів ту корупціїю.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:45 Ответить
За корупційними схемами стоять ті, у чиї банки складаються корупційні гроші. А в Кремлі, на Бесарабці і на Печерську - їхні менеджери.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:55 Ответить
подоляк, поки що ви, ніяк не реагуєте..., дозволили тільки двом жидам "здриснути" в ізраїль і все!!!
показать весь комментарий
14.11.2025 20:09 Ответить
Та що ви говорите?
Пдц який серьезний пи.деш,
Усі ви зесобаки який масел кинуть так і брехати будете
показать весь комментарий
15.11.2025 05:10 Ответить
Видно Подоляк хорошо усвоил стратегию кремлёвских пропагандистов ! Странно это всё в Украине , воровать не воевать! В Канаде волнуются за судьбу людей Украины , а уважаемый Зеленский ,молчит!?
показать весь комментарий
16.11.2025 01:37 Ответить
Израиль собрал под своё крыло всех украинских подлецов - воришек ! А жаль, народ то ,хороший ,в принципе!
показать весь комментарий
16.11.2025 01:41 Ответить
Имею ввиду израилитян.
показать весь комментарий
16.11.2025 01:46 Ответить
Страница 3 из 3