11027 посетителей онлайн

Кривонос о перспективах экстрадиции Миндича: Работаем над этим

Выдадут ли Миндича Украине

Национальное антикоррупционное бюро приложит максимум усилий, чтобы экстрадиция бизнесмена Тимура Миндича в Украину стала возможной.

Об этом сообщил директор Национального антикоррупционного бюро Украины Семен Кривонос, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Экономическую правду".

Что нужно?

"Для того, чтобы запустить механизм экстрадиции, необходимо провести ряд следственных действий, получить ряд решений, в том числе - Высшего антикоррупционного суда о мере пресечения", - рассказал он

"Мы над этим работаем. Мы будем принимать меры, чтобы объявить этого человека в международный розыск. Но все это еще впереди", - заверил Кривонос.

"Есть случаи, когда Израиль выдавал своих граждан другим государствам. Там есть определенные юридические моменты, но это не является абсолютно невозможной историей", - отметил Кривонос.

Международный розыск

"Как правило, фигуранты не сидят на одном месте, им хочется путешествовать, посещать другие страны. Поэтому нужно принять все меры, чтобы лицо было в международном розыске, чтобы Интерпол и другие органы имели ориентировку в случае прибытия этого лица на территорию другой страны", - добавил он.

Миндичгейт

Топ комментарии
+6
Зверніться до буданова. Той може швидко організувати «екстрадицію», а може й на самокаті покатати!
показать весь комментарий
19.11.2025 13:50 Ответить
+3
Буданов тільки вивозити за кордон подільників боневтіка здатен, шльондрам нагородки роздавати та ще гадати на кавовій гущі у Ялті.
показать весь комментарий
19.11.2025 14:01 Ответить
+2
показать весь комментарий
19.11.2025 13:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
19.11.2025 13:42 Ответить
Зверніться до буданова. Той може швидко організувати «екстрадицію», а може й на самокаті покатати!
показать весь комментарий
19.11.2025 13:50 Ответить
😄
показать весь комментарий
19.11.2025 13:51 Ответить
Буданов тільки вивозити за кордон подільників боневтіка здатен, шльондрам нагородки роздавати та ще гадати на кавовій гущі у Ялті.
показать весь комментарий
19.11.2025 14:01 Ответить
дивіться спину ненадірвіть
показать весь комментарий
19.11.2025 14:04 Ответить
Ану хай пальчиком покаже хто давав згоду про виїзд ))) ото вже прикордонник чимоданчик збирає )))
показать весь комментарий
19.11.2025 14:04 Ответить
Для того, щоб цього не сталося, у нього вже громадянство України забрали. Хто вже його поверне.
показать весь комментарий
19.11.2025 14:04 Ответить
Буде те саме що з Фірташем санкції РНБО проти якого ще 2021 році наклали, якого так само звинувачують у корупції, в США йому загрожує понад 80 років в'язниці з конфіскацією майна!
показать весь комментарий
19.11.2025 14:07 Ответить
"Як правило, фігуранти не сидять на одному місці, їм хочеться подорожувати, відвідувати інші країни. Тому потрібно вжити всіх заходів, щоб особа була у міжнародному розшуку, щоб Інтерпол та інші органи мали орієнтування у разі прибуття цієї особи на територію іншої країни", - додав він. Джерело: https://censor.net/ua/n3585840

Ви його хоч для початку у внутрішній розшук оголосіть та активи заарештуйте. Бо таке враження, що за цією бурхливою діяльністю криється якась хєрня...
показать весь комментарий
19.11.2025 14:17 Ответить
Ізраїль ні коли не віддасть!!! Ну якщо станеться землетрус в уряді Ізраїлю, тоді можливо, в так ні!!!
показать весь комментарий
19.11.2025 15:00 Ответить
..нехай би вже хламіндічем займалося ФБР, бо портновсько-татаровське кривосуддя знає свою чорну справу і вкотре поглумиться над правом в Україні..