6967 відвідувачів онлайн

"Корупція – невід’ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк на телемарафоні. ВIДЕО

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що корупція є невід'ємною частиною сучасної економіки, незалежно від політичного режиму.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Корупція є невід'ємною частиною сучасної економіки. Незалежно від того, чи живете ви в країнах демократії чи в аторитарних країнах. Такі кейси постійно виникають. Питання в тому, як швидко і як конкретно держава реагує", - заявив радник глави ОП.

За словами Подоляка, українська влада "швидко та жорстко" відреагувала на корупційний скандал в енергетиці.

"День-два-три і була вже відповідна реакція від президента і від державних інституцій. І щодо підозрюваних - розслідування продовжується, але є відповідні підозри і держава швидко та жорстко на це реагує. Відповідні політичні рішення вже є, і санкційні рішення є, і попередні юридичні", - заявив він.

  • Нагадаємо, що раніше Подоляк заявляв, що за корупційними схемами в українській енергетиці стоїть Кремль.

Міндічгейт

Топ коментарі
+89
Яке ж ти паскудне і брехливе гімно як і вся зелена шобла....
показати весь коментар
15.11.2025 19:58 Відповісти
+85
Цинічна брехня - невідʼємна частина зе-влади.
показати весь коментар
15.11.2025 19:58 Відповісти
+43
Вже геть страх втратили. Говорять прямо: ми крадемо, і це нормально. А якщо вам не подобається, посадимо або пошлемо на нуль. Крапка.
показати весь коментар
15.11.2025 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
... за кого вони сприймають нас ,українців?
показати весь коментар
15.11.2025 20:41 Відповісти
мені здається за бовбурів 🤣🤣🤣
показати весь коментар
15.11.2025 20:44 Відповісти
Анекдот:
У Києві на Майдані поставили пам'ятник хлопчику, який не пісяє.
Питають: А чому він не пісяє?
- Це український хлопчик, він - терпить!
показати весь коментар
15.11.2025 20:42 Відповісти
"Держава відреагувала швидко та жорстко" - це коли зранку по хліб, а ввечері вже на БЗВП. Або коли там штраф не оплатив, а через 15 днів він оп - і автоматично збільшився вдвічі. Оце швидко та жорстко. Це держава вміє.
показати весь коментар
15.11.2025 20:44 Відповісти
Хоча б для проформи обкладіть ворюг пдв та війсковим збором.
показати весь коментар
15.11.2025 20:46 Відповісти
як набридло бачити це брехливе подолячне ***-ло
показати весь коментар
15.11.2025 22:52 Відповісти
Одно слово- ******!!!
показати весь коментар
15.11.2025 20:46 Відповісти
радник єрмака. а от цікаво, а в радника єрмака є радник? а в радника радника?...

показати весь коментар
15.11.2025 20:50 Відповісти
Жополиз....
показати весь коментар
15.11.2025 20:51 Відповісти
Є така професія в ОП.
показати весь коментар
16.11.2025 00:32 Відповісти
"Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк".
Якби не старались опівці, та гасло "путин помоги" не пройде.
показати весь коментар
15.11.2025 20:53 Відповісти
Щоб ти подоляка е ба на я здох! Що тебе розірвало га шмаття разом з гаркавим наркоманом та дерьмаком.
показати весь коментар
15.11.2025 20:57 Відповісти
Корупція ето двігатєль економікі! (с) Подоляк
показати весь коментар
15.11.2025 20:59 Відповісти
Зелена мразота ви заслуговуєте тільки одгого.Трібуналу.Зрадники!
показати весь коментар
15.11.2025 20:59 Відповісти
В мене була знайома, яка дуже любила різних комах і жуків, ніколи їх не чіпала. Коли таргани вночі окуповували кухню, то вона включала світло і чекала, поки вони порозбігаються, щоб когось не задавити випадково. Вважала, що така боротьба є достатньою. Наша влада пішла далі - перед тим як включити світло, перевіряє, що таргани вже сховалися!
показати весь коментар
15.11.2025 21:00 Відповісти
есть коррупция - есть экономика. нет коррупции - нет экономики! шах и мат, чистоплюи!
показати весь коментар
15.11.2025 21:03 Відповісти
в результаті впровадження технології схематозу зросли надої безголов'я !
показати весь коментар
15.11.2025 21:05 Відповісти
"українська влада "швидко та жорстко" відреагувала на корупційний скандал в енергетиці. "

Нє, ну якщо брати швидкість з якою чувака повідомили про обшук і з якою швидкістю він виїхав, то так, влада діє і реагує дуже швидко.
показати весь коментар
15.11.2025 21:06 Відповісти
Вони думають що обмазалися своїми ручними ланцюговими псами (поліція тцк, охорона і тп) але довбні не розуміють що коли кацапів мочать там на нулі , з них величезна кількість лутається зброї і розсовується по схронах (тисячі їх мабуть) і 300т сзч, я думаю якщо різьба зірветься то буде третій Майдан але тільки набагато швидший і кривавіший для них.
показати весь коментар
15.11.2025 21:09 Відповісти
Думав Оурел тільки в раші, ан ні зелень тут, як тут
показати весь коментар
15.11.2025 21:13 Відповісти
У класичного представника команди Зеленського, обов'язково має бути зв'язок або бізнес з к@ц@п@ми.
Єрмак, Подоляк, Баканов, Сирський, Умєров, Галущенко.

Брат Подоляка жив на к@ц@пії і служив в ГРУ.
Здох рік тому.
Має медальку за участь (чи вклад) в сво.

Цей дебіл Міша заявив: "Корупція є невід'ємною складовою ******** економіки."🙄

Він куратор єдиного марафону, на який з державного бюджету, щорічно виділяють 1,5 млрд гривень.


Таких виправлять тільки ті хлопці, що приїзджали до Портнова в Іспанії.
показати весь коментар
15.11.2025 21:17 Відповісти
Дятел
показати весь коментар
15.11.2025 21:21 Відповісти
Пора нагадати йому що смерть це невід'ємна частина життя
показати весь коментар
15.11.2025 21:22 Відповісти
Где вы их выращиваете этих подоляков ?
показати весь коментар
15.11.2025 21:27 Відповісти
Не мы. Они выводятся на Кацапии и **********.
показати весь коментар
15.11.2025 21:34 Відповісти
В Білорусі
показати весь коментар
15.11.2025 21:41 Відповісти
Держав жортско реагує? Та навіть занадто жорстко. Міндіча взагалі з України депортували
показати весь коментар
15.11.2025 21:31 Відповісти
Це у якому ВУЗі такому навчають? Ну, якщо у нього "дах поїхав", то я радий за свю голову.
показати весь коментар
15.11.2025 21:32 Відповісти
А хто воно таке ?це той хто був політологом в Білорусі якого навіть лукашенко вигнав за критику самопроголошеного в не дуже проросійській політиці ,той хто був політтехнологом януковича ,той чий покійний брат полковник гур рф який отримав медальза сво ,той хто говорив що ми не підривали мости на Півдні коли ворог наступав тому що ми думали, що вони нормпальні люди ітд.
показати весь коментар
15.11.2025 21:37 Відповісти
...абсурд кріпчав( на марахвоні...
...чи не знає пан "радник" що є країни де успішно зробили дуже ефективну привівку від коррупції?!
...в Україні це вже точно на часі ...
показати весь коментар
15.11.2025 21:42 Відповісти
"Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк..." Джерело: https://censor.net/ua/n3585258
1. Он етава нє ґаваріл.
2. Вирвано іс кантєкста.
3. Ви нє понялі ета другоє.
4. Ета російскає ІПСО.
5. При чьом тут Зєлєнскій?
показати весь коментар
15.11.2025 21:44 Відповісти
5. При чьом тут Зєлєнскій?

червона нитка виправдань подоляком корупції

.
показати весь коментар
15.11.2025 22:04 Відповісти
Де він не правий? Тільки за рахунок корупції ми маємо зростання ВВП. Будуються нові котеджні містечка, відкриваються салони краси та бутіки для коханок, купляются нові елітні авто для жінок та їх мам.
показати весь коментар
15.11.2025 21:48 Відповісти
міша, а як тобі це?

Масштабний корупційний скандал в українській енергетиці викликав великий резонанс та хвилю громадського гніву.

Про це https://www.ft.com/content/e244a251-4bb1-439a-8c35-2cdabdc2f880?fbclid=IwY2xjawOFpqNleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFpTWt2dDBtZEJKSHdrUGtMc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MghjYWxsc2l0ZQEyAAEeV1T_N2KQIOfHR3Vp0aodeB7XKkkCDRqWo621igHfY6uJC16BvaKSLpG5UJY_aem_wI0jSSiRWzRrwA_zn0b5Ag пише видання Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3585263

тільки не кажи що Financial Times ні чорта не тямить в економіці !!!!

бзднув ти, міша, добряче

.
показати весь коментар
15.11.2025 21:53 Відповісти
https://www.ft.com/content/e244a251-4bb1-439a-8c35-2cdabdc2f880 Bags of cash and a gold toilet: the corruption crisis engulfing Zelenskyy's government
Financial Times

отака, плять, "економіка" по подоляку

.
показати весь коментар
15.11.2025 23:24 Відповісти
ГРУшна гнида, цікаво багато є таких, які вірять, що брат цієї мразоти подох?
показати весь коментар
15.11.2025 21:54 Відповісти
Ну ТИ і Гандон
показати весь коментар
15.11.2025 21:55 Відповісти
Якої, *****, економіки? Економіки Івана Грозного?
показати весь коментар
15.11.2025 21:56 Відповісти
коли воєводи не одержували жаловання, бо їм віддавали волості "на кормлєніє"

.
показати весь коментар
15.11.2025 22:06 Відповісти
Ну хоч хтось здогадався...
показати весь коментар
15.11.2025 22:38 Відповісти
КОРУПЦІЯ - НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА ЗЄЛІНОГО РЕЖИМУ .
показати весь коментар
15.11.2025 21:58 Відповісти
Ці гандони навіть не соромляться уже
показати весь коментар
15.11.2025 22:01 Відповісти
"Коррупция - неотъемлемая часть экономики КОМАНДЫ ЗЕЛЕНСКОГО" - советник Ермака Подоляк на телемарафоне. Источник: https://censor.net/ru/n3585258
показати весь коментар
15.11.2025 22:13 Відповісти
Це вже зелене дно, чи далі буде? Нахабні, безпринципні, мерзенні паскуди.
показати весь коментар
15.11.2025 22:16 Відповісти
Всілякі рекламні агенти будуть тут розказувати що корупція - це добре.
Хто воно таке?
показати весь коментар
15.11.2025 22:17 Відповісти
Схоже, що в пологовій палаті він випав з піхви матері та вдарився головою вперед об бетонну підлогу.
показати весь коментар
15.11.2025 22:18 Відповісти
ЗАТКНІТЬ ЦЮ ПАДАЛЬ,ПОКИ МИ НЕ ЗАТКНУЛИ
показати весь коментар
15.11.2025 22:21 Відповісти
Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк
=======================
**** нам пулі, нас дробь нє берьот
показати весь коментар
15.11.2025 22:34 Відповісти
Підар, підар, і ще раз підар подоляк.
показати весь коментар
15.11.2025 22:36 Відповісти
Тому й прізвище його подляк...
У демакратичних країнах існує корупція, ніхто цього не заперечує але я не представляю собі якогось західного чінушу, який буде виправдовувати свого боса таким чином, як трирічна дитина у пісочниці - "він перший почав в мене піском кидатись!"
А взагалі - на заході корупція стосується підкупу чинуши, щоби обійти конкурента та отримати замовлення на вироблення чогось, чи отримання майданчика під забудову - тобто підкуп, з ціллю щось ЗАРОБИТИ, а не внедритись у керівництво уряду і тупо ******* гроші з бюджету.
показати весь коментар
15.11.2025 22:39 Відповісти
Корупція, яка завжди вважалася злочином, за "зелених" стала невід'ємною частиною економіки.Тому слуги і прийняли закон про амністію корупційних злочинів, тому що для них, це норма.
Потужний у турне, детективи у в'язниці, корупція на волі, говоряча голова в марахвоні...все чітко по поличках.
показати весь коментар
15.11.2025 22:40 Відповісти
Так это же признание!!
Да и так е ли ест хоть какие то щачатки разума..
Зеля вор и мерзавец . А рстальное все в том числе и эта паскуда фантики для говна зели..
Его банда так и будет .. что воровство это хорошо и полезно.для украинцев. Что бы толстыми не были.. а то не дай Бог разожрутся... потом проблемы.
показати весь коментар
15.11.2025 22:56 Відповісти
Дурачка в эфир выпустили? Наш Медведев. Слуги урода как всегда берут все самое лучшее
показати весь коментар
15.11.2025 22:57 Відповісти
А політики ???!!!
показати весь коментар
15.11.2025 23:04 Відповісти
Методичка по дебільному написана, мабудь Безугла писала.
показати весь коментар
15.11.2025 23:08 Відповісти
Пропагандон засланный.
показати весь коментар
15.11.2025 23:11 Відповісти
...подоляк знає добре ці уроки, він вчився у яника, і досвід цей передає смарагдовим.
показати весь коментар
15.11.2025 23:20 Відповісти
навіть тухлі яйця Рєзніка,звинувачують цього прорашистського ********* в брехні...
показати весь коментар
15.11.2025 23:21 Відповісти
Україні потрібен диктатор -- ДИКТАТОР ПРАВА! Поліцейський зупинив авто з порушенням закону -- звільнення з обнуленням трудового стажу за період так званої служби та забороною йому та ВСІМ його родичам ВЗАГАЛІ ДОВІЧНО публічні посади та навчання в будь яких учбових закладах. ТАКА практика має бути до ВСІХ ПУБЛІЧНИХ ОСІБ. Стосовно бізнесу-- ПОДАТКИ МАЮТЬ ПЛАТИТИ ВСІ. За ЗРАДУ та КОРУПЦІЙНІ ДІЇ -- розстріл, але спочатку розстріл ВСІХ РОДИЧІВ , ПОЧИНАЮЧИ з правнуків і закінчуючи батьками, з конфіскацією ВСЬОГО майна корупціонера та зрадника та їх родичів.
показати весь коментар
15.11.2025 23:28 Відповісти
це русня при гундосому, рідний брат отримав героя россии, та й цей паскудик теж 100%
показати весь коментар
15.11.2025 23:30 Відповісти
Думаю цього видатного діяча чекає доля його братушкі співробітника гру. рф. він вже заслужив, але ще нехай зачекає , є товарищи котрі по перед ним в черзі , вже заждались.
показати весь коментар
16.11.2025 00:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2