6359 посетителей онлайн

"Коррупция - неотъемлемая часть экономики", - советник Ермака Подоляк на телемарафоне. ВИДЕО

Советник главы Офиса президента Михаил Подоляк заявил, что коррупция является неотъемлемой частью современной экономики, независимо от политического режима.

Об этом он сказал в эфире телемарафона, сообщает Цензор.НЕТ.

"Коррупция является неотъемлемой частью современной экономики. Независимо от того, живете ли вы в странах демократии или в авторитарных странах. Такие кейсы постоянно возникают. Вопрос в том, как быстро и как конкретно государство реагирует", - заявил советник главы ОП.

По словам Подоляка, украинская власть "быстро и жестко" отреагировала на коррупционный скандал в энергетике.

"День-два-три и была уже соответствующая реакция от президента и от государственных институтов. А что касается подозреваемых - расследование продолжается, но есть соответствующие подозрения и государство быстро и жестко на это реагирует. Соответствующие политические решения уже есть, и санкционные решения есть, и предварительные юридические", - заявил он.

  • Напомним, что ранее Подоляк заявлял, что за коррупционными схемами в украинской энергетике стоит Кремль.

Миндичгейт

Топ комментарии
+92
Яке ж ти паскудне і брехливе гімно як і вся зелена шобла....
показать весь комментарий
15.11.2025 19:58 Ответить
+89
Цинічна брехня - невідʼємна частина зе-влади.
показать весь комментарий
15.11.2025 19:58 Ответить
+45
Вже геть страх втратили. Говорять прямо: ми крадемо, і це нормально. А якщо вам не подобається, посадимо або пошлемо на нуль. Крапка.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Признаться что они воры?
показать весь комментарий
15.11.2025 21:32 Ответить
кончений підар. я б його стратив першим
показать весь комментарий
15.11.2025 20:38 Ответить
... за кого вони сприймають нас ,українців?
показать весь комментарий
15.11.2025 20:41 Ответить
мені здається за бовбурів 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
15.11.2025 20:44 Ответить
Анекдот:
У Києві на Майдані поставили пам'ятник хлопчику, який не пісяє.
Питають: А чому він не пісяє?
- Це український хлопчик, він - терпить!
показать весь комментарий
15.11.2025 20:42 Ответить
"Держава відреагувала швидко та жорстко" - це коли зранку по хліб, а ввечері вже на БЗВП. Або коли там штраф не оплатив, а через 15 днів він оп - і автоматично збільшився вдвічі. Оце швидко та жорстко. Це держава вміє.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:44 Ответить
Хоча б для проформи обкладіть ворюг пдв та війсковим збором.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:46 Ответить
як набридло бачити це брехливе подолячне ***-ло
показать весь комментарий
15.11.2025 22:52 Ответить
Одно слово- ******!!!
показать весь комментарий
15.11.2025 20:46 Ответить
радник єрмака. а от цікаво, а в радника єрмака є радник? а в радника радника?...

показать весь комментарий
15.11.2025 20:50 Ответить
Жополиз....
показать весь комментарий
15.11.2025 20:51 Ответить
Є така професія в ОП.
показать весь комментарий
16.11.2025 00:32 Ответить
"Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк".
Якби не старались опівці, та гасло "путин помоги" не пройде.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:53 Ответить
Щоб ти подоляка е ба на я здох! Що тебе розірвало га шмаття разом з гаркавим наркоманом та дерьмаком.
показать весь комментарий
15.11.2025 20:57 Ответить
Корупція ето двігатєль економікі! (с) Подоляк
показать весь комментарий
15.11.2025 20:59 Ответить
Зелена мразота ви заслуговуєте тільки одгого.Трібуналу.Зрадники!
показать весь комментарий
15.11.2025 20:59 Ответить
В мене була знайома, яка дуже любила різних комах і жуків, ніколи їх не чіпала. Коли таргани вночі окуповували кухню, то вона включала світло і чекала, поки вони порозбігаються, щоб когось не задавити випадково. Вважала, що така боротьба є достатньою. Наша влада пішла далі - перед тим як включити світло, перевіряє, що таргани вже сховалися!
показать весь комментарий
15.11.2025 21:00 Ответить
есть коррупция - есть экономика. нет коррупции - нет экономики! шах и мат, чистоплюи!
показать весь комментарий
15.11.2025 21:03 Ответить
в результаті впровадження технології схематозу зросли надої безголов'я !
показать весь комментарий
15.11.2025 21:05 Ответить
"українська влада "швидко та жорстко" відреагувала на корупційний скандал в енергетиці. "

Нє, ну якщо брати швидкість з якою чувака повідомили про обшук і з якою швидкістю він виїхав, то так, влада діє і реагує дуже швидко.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:06 Ответить
Вони думають що обмазалися своїми ручними ланцюговими псами (поліція тцк, охорона і тп) але довбні не розуміють що коли кацапів мочать там на нулі , з них величезна кількість лутається зброї і розсовується по схронах (тисячі їх мабуть) і 300т сзч, я думаю якщо різьба зірветься то буде третій Майдан але тільки набагато швидший і кривавіший для них.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:09 Ответить
Думав Оурел тільки в раші, ан ні зелень тут, як тут
показать весь комментарий
15.11.2025 21:13 Ответить
У класичного представника команди Зеленського, обов'язково має бути зв'язок або бізнес з к@ц@п@ми.
Єрмак, Подоляк, Баканов, Сирський, Умєров, Галущенко.

Брат Подоляка жив на к@ц@пії і служив в ГРУ.
Здох рік тому.
Має медальку за участь (чи вклад) в сво.

Цей дебіл Міша заявив: "Корупція є невід'ємною складовою ******** економіки."🙄

Він куратор єдиного марафону, на який з державного бюджету, щорічно виділяють 1,5 млрд гривень.


Таких виправлять тільки ті хлопці, що приїзджали до Портнова в Іспанії.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:17 Ответить
Дятел
показать весь комментарий
15.11.2025 21:21 Ответить
Пора нагадати йому що смерть це невід'ємна частина життя
показать весь комментарий
15.11.2025 21:22 Ответить
Где вы их выращиваете этих подоляков ?
показать весь комментарий
15.11.2025 21:27 Ответить
Не мы. Они выводятся на Кацапии и **********.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:34 Ответить
В Білорусі
показать весь комментарий
15.11.2025 21:41 Ответить
Держав жортско реагує? Та навіть занадто жорстко. Міндіча взагалі з України депортували
показать весь комментарий
15.11.2025 21:31 Ответить
Це у якому ВУЗі такому навчають? Ну, якщо у нього "дах поїхав", то я радий за свю голову.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:32 Ответить
А хто воно таке ?це той хто був політологом в Білорусі якого навіть лукашенко вигнав за критику самопроголошеного в не дуже проросійській політиці ,той хто був політтехнологом януковича ,той чий покійний брат полковник гур рф який отримав медальза сво ,той хто говорив що ми не підривали мости на Півдні коли ворог наступав тому що ми думали, що вони нормпальні люди ітд.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:37 Ответить
...абсурд кріпчав( на марахвоні...
...чи не знає пан "радник" що є країни де успішно зробили дуже ефективну привівку від коррупції?!
...в Україні це вже точно на часі ...
показать весь комментарий
15.11.2025 21:42 Ответить
"Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк..." Джерело: https://censor.net/ua/n3585258
1. Он етава нє ґаваріл.
2. Вирвано іс кантєкста.
3. Ви нє понялі ета другоє.
4. Ета російскає ІПСО.
5. При чьом тут Зєлєнскій?
показать весь комментарий
15.11.2025 21:44 Ответить
5. При чьом тут Зєлєнскій?

червона нитка виправдань подоляком корупції

.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:04 Ответить
Де він не правий? Тільки за рахунок корупції ми маємо зростання ВВП. Будуються нові котеджні містечка, відкриваються салони краси та бутіки для коханок, купляются нові елітні авто для жінок та їх мам.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:48 Ответить
міша, а як тобі це?

Масштабний корупційний скандал в українській енергетиці викликав великий резонанс та хвилю громадського гніву.

Про це https://www.ft.com/content/e244a251-4bb1-439a-8c35-2cdabdc2f880?fbclid=IwY2xjawOFpqNleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFpTWt2dDBtZEJKSHdrUGtMc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MghjYWxsc2l0ZQEyAAEeV1T_N2KQIOfHR3Vp0aodeB7XKkkCDRqWo621igHfY6uJC16BvaKSLpG5UJY_aem_wI0jSSiRWzRrwA_zn0b5Ag пише видання Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3585263

тільки не кажи що Financial Times ні чорта не тямить в економіці !!!!

бзднув ти, міша, добряче

.
показать весь комментарий
15.11.2025 21:53 Ответить
https://www.ft.com/content/e244a251-4bb1-439a-8c35-2cdabdc2f880 Bags of cash and a gold toilet: the corruption crisis engulfing Zelenskyy's government
Financial Times

отака, плять, "економіка" по подоляку

.
показать весь комментарий
15.11.2025 23:24 Ответить
ГРУшна гнида, цікаво багато є таких, які вірять, що брат цієї мразоти подох?
показать весь комментарий
15.11.2025 21:54 Ответить
Ну ТИ і Гандон
показать весь комментарий
15.11.2025 21:55 Ответить
Якої, *****, економіки? Економіки Івана Грозного?
показать весь комментарий
15.11.2025 21:56 Ответить
коли воєводи не одержували жаловання, бо їм віддавали волості "на кормлєніє"

.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:06 Ответить
Ну хоч хтось здогадався...
показать весь комментарий
15.11.2025 22:38 Ответить
КОРУПЦІЯ - НЕВІД'ЄМНА ЧАСТИНА ЗЄЛІНОГО РЕЖИМУ .
показать весь комментарий
15.11.2025 21:58 Ответить
Ці гандони навіть не соромляться уже
показать весь комментарий
15.11.2025 22:01 Ответить
"Коррупция - неотъемлемая часть экономики КОМАНДЫ ЗЕЛЕНСКОГО" - советник Ермака Подоляк на телемарафоне. Источник: https://censor.net/ru/n3585258
показать весь комментарий
15.11.2025 22:13 Ответить
Це вже зелене дно, чи далі буде? Нахабні, безпринципні, мерзенні паскуди.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:16 Ответить
Всілякі рекламні агенти будуть тут розказувати що корупція - це добре.
Хто воно таке?
показать весь комментарий
15.11.2025 22:17 Ответить
Схоже, що в пологовій палаті він випав з піхви матері та вдарився головою вперед об бетонну підлогу.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:18 Ответить
ЗАТКНІТЬ ЦЮ ПАДАЛЬ,ПОКИ МИ НЕ ЗАТКНУЛИ
показать весь комментарий
15.11.2025 22:21 Ответить
Корупція - невід'ємна частина економіки", - радник Єрмака Подоляк
=======================
**** нам пулі, нас дробь нє берьот
показать весь комментарий
15.11.2025 22:34 Ответить
Підар, підар, і ще раз підар подоляк.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:36 Ответить
Тому й прізвище його подляк...
У демакратичних країнах існує корупція, ніхто цього не заперечує але я не представляю собі якогось західного чінушу, який буде виправдовувати свого боса таким чином, як трирічна дитина у пісочниці - "він перший почав в мене піском кидатись!"
А взагалі - на заході корупція стосується підкупу чинуши, щоби обійти конкурента та отримати замовлення на вироблення чогось, чи отримання майданчика під забудову - тобто підкуп, з ціллю щось ЗАРОБИТИ, а не внедритись у керівництво уряду і тупо ******* гроші з бюджету.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:39 Ответить
Корупція, яка завжди вважалася злочином, за "зелених" стала невід'ємною частиною економіки.Тому слуги і прийняли закон про амністію корупційних злочинів, тому що для них, це норма.
Потужний у турне, детективи у в'язниці, корупція на волі, говоряча голова в марахвоні...все чітко по поличках.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:40 Ответить
Так это же признание!!
Да и так е ли ест хоть какие то щачатки разума..
Зеля вор и мерзавец . А рстальное все в том числе и эта паскуда фантики для говна зели..
Его банда так и будет .. что воровство это хорошо и полезно.для украинцев. Что бы толстыми не были.. а то не дай Бог разожрутся... потом проблемы.
показать весь комментарий
15.11.2025 22:56 Ответить
Дурачка в эфир выпустили? Наш Медведев. Слуги урода как всегда берут все самое лучшее
показать весь комментарий
15.11.2025 22:57 Ответить
А політики ???!!!
показать весь комментарий
15.11.2025 23:04 Ответить
Методичка по дебільному написана, мабудь Безугла писала.
показать весь комментарий
15.11.2025 23:08 Ответить
Пропагандон засланный.
показать весь комментарий
15.11.2025 23:11 Ответить
...подоляк знає добре ці уроки, він вчився у яника, і досвід цей передає смарагдовим.
показать весь комментарий
15.11.2025 23:20 Ответить
навіть тухлі яйця Рєзніка,звинувачують цього прорашистського ********* в брехні...
показать весь комментарий
15.11.2025 23:21 Ответить
Україні потрібен диктатор -- ДИКТАТОР ПРАВА! Поліцейський зупинив авто з порушенням закону -- звільнення з обнуленням трудового стажу за період так званої служби та забороною йому та ВСІМ його родичам ВЗАГАЛІ ДОВІЧНО публічні посади та навчання в будь яких учбових закладах. ТАКА практика має бути до ВСІХ ПУБЛІЧНИХ ОСІБ. Стосовно бізнесу-- ПОДАТКИ МАЮТЬ ПЛАТИТИ ВСІ. За ЗРАДУ та КОРУПЦІЙНІ ДІЇ -- розстріл, але спочатку розстріл ВСІХ РОДИЧІВ , ПОЧИНАЮЧИ з правнуків і закінчуючи батьками, з конфіскацією ВСЬОГО майна корупціонера та зрадника та їх родичів.
показать весь комментарий
15.11.2025 23:28 Ответить
це русня при гундосому, рідний брат отримав героя россии, та й цей паскудик теж 100%
показать весь комментарий
15.11.2025 23:30 Ответить
Думаю цього видатного діяча чекає доля його братушкі співробітника гру. рф. він вже заслужив, але ще нехай зачекає , є товарищи котрі по перед ним в черзі , вже заждались.
показать весь комментарий
16.11.2025 00:39 Ответить
А педофілія за версією Єрмака та Подоляка є невід'ємною частиною виховання дітей.
показать весь комментарий
16.11.2025 01:19 Ответить
треба її узаконити
показать весь комментарий
16.11.2025 01:23 Ответить
Цe, навіть, набагато гірше, ніж корупція!
Ольга Кошарна, експертка з ядерної бeзпеки:
"Москва роками керувала нашою енергетикою через своїх агентів"
показать весь комментарий
16.11.2025 01:24 Ответить
"https://www.dynamomania.com/news/792119-olga-kosharnaya-ekspert-po-yadernoj-bezopasnosti-moskva-godami-rukovodila-nashej-energetikoj-cherez-svoih-agentov Москва роками керувала нашою енергетикою через своїх агентів"
показать весь комментарий
16.11.2025 01:37 Ответить
Кращі сини України гинуть а ці покидьки на чолі із зеленським ніяк нажертися не можуть ніяк нажертися грошима тому і зняли Героя України Залужного
показать весь комментарий
16.11.2025 01:33 Ответить
Пля... Мабуть, подоляка покусала Мар'яша.
показать весь комментарий
16.11.2025 01:54 Ответить
Страница 2 из 2