10747 відвідувачів онлайн

Міністр економіки Соболев запевняє, що нічого не знав про схему "шлагбаум" в "Енергоатомі"

Схеми в Енергоатомі

Міністр економіки Олексій Соболев запевняє, що йому нічого не було відомо про схему "шлагбаум" в "Енергоатомі".

Про це він зазначив сьогодні під час засідання ТСК, інформує Цензор.НЕТ.

На це звернув увагу у телеграм-каналі нардеп "Голосу" Ярослав Железняк. 

"Щодо того, що тривалий час не могли погодити контракти членам Наглядової ради, Олексій Соболев сказав, що Міністерство енергетики та міністр Галущенко намагалися якнайшвидше вирішити це питання", - додав Железняк.

Міндічгейт

Топ коментарі
+17
Добре. Тоді цього виродка гнати за некомпетентність...
показати весь коментар
17.11.2025 11:37 Відповісти
+11
Я не я - корова не моя.
показати весь коментар
17.11.2025 11:35 Відповісти
+11
"Нічого не чую, нічого не знаю нічого не бачу" ну прямо як тцк про міндича, але правда випливає назовні, і ви не сховаєтеся..
показати весь коментар
17.11.2025 11:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
побожісь, ****!
показати весь коментар
17.11.2025 11:34 Відповісти
Слизький - намагається пройти між краплями...
показати весь коментар
17.11.2025 11:34 Відповісти
Я не я - корова не моя.
показати весь коментар
17.11.2025 11:35 Відповісти
"Нічого не чую, нічого не знаю нічого не бачу" ну прямо як тцк про міндича, але правда випливає назовні, і ви не сховаєтеся..
показати весь коментар
17.11.2025 11:36 Відповісти
Ні сном - ні духом - свіжовилуплений?
показати весь коментар
17.11.2025 11:36 Відповісти
Добре. Тоді цього виродка гнати за некомпетентність...
показати весь коментар
17.11.2025 11:37 Відповісти
Не знав не знав і забув.....
показати весь коментар
17.11.2025 11:39 Відповісти
Очень даже может быть! Насажали Фунтов ( зиц председателей) в министерские кресла, им это по рангу знать не положено! Сиди, плюй в потолок, играйся степлером, гноби подчиненных, а воровство бюджетных денег, на это есть подготовленные товариСчи.
показати весь коментар
17.11.2025 11:42 Відповісти
Тобто, воно документи підписувало нечитаючі?))))
показати весь коментар
17.11.2025 12:02 Відповісти
Вы когда ни будь в органах гос. управления работали? Прежде чем бумага попадает на подпись Первому там стоят с десяток виз! И только "старая школа" руководителей читает документ!
показати весь коментар
17.11.2025 12:36 Відповісти
Министры тоже люди. Ну про@ал, дело то житейское). Сраные "малыши" да "карлсоны"...
показати весь коментар
17.11.2025 11:43 Відповісти
А, ну все, тоді питань нема
показати весь коментар
17.11.2025 11:44 Відповісти
Ще напишіть, що Зеленський, міндічі і цукермани нічого не знали!
показати весь коментар
17.11.2025 11:48 Відповісти
А могли б щось і занести, хоча б просто щоб засвідчити повагу. Які непорядні люди.
показати весь коментар
17.11.2025 11:49 Відповісти
Як такого інфантильного чоловіка з наївністю гірше дитячої можна призначати міністром, довіряти фому ресурси, країну і людські життя? 🤔Хоча можливо він і дорослий брехун, або алкаш, яккий бухає з 2019-го роеу, чи космонавт, який вчора повернувся з п'ятирічного перебування за межами Галактики без жодного зв'язку з Землею.
показати весь коментар
17.11.2025 11:51 Відповісти
все просто: бо він "свой чілавєк"
показати весь коментар
17.11.2025 12:02 Відповісти
Був на Марсі у ясєльках із 2019, забухав там, а вчора астронавти спустили
показати весь коментар
17.11.2025 12:20 Відповісти
В нього зараз амнезія. Як тільки звільнять, все згадає, навіть номери банкнот в «двушті» які везли на мацкву
показати весь коментар
17.11.2025 12:01 Відповісти
нє віноватая я! он сам прішол!
показати весь коментар
17.11.2025 12:01 Відповісти
Железняк Железняк Железняк...
показати весь коментар
17.11.2025 12:02 Відповісти
Йди Соболєв в "відказ", може і заканає.
показати весь коментар
17.11.2025 12:07 Відповісти
І знать не знаві і вєдать не вєдав...
показати весь коментар
17.11.2025 12:45 Відповісти
От клоуни! Лівий дядько, близький дружбан Зеленского, який не займає ніяких посад, стояв на посту керуючого общаком, і керував свої повноваження дзвінками Зелі, і від нього приймали вказівки, і заносили відкати, і про це ніхто ні сном, ні духом. Така схема на Міндічі не закінчується. Бо він тільки "офіціант".
показати весь коментар
17.11.2025 12:50 Відповісти
Дубінський з камери просигналізував, що Міндіч шістка. Принеси-подай. Треба копати глибше ОПу.
показати весь коментар
17.11.2025 13:02 Відповісти
Гнати
показати весь коментар
17.11.2025 13:08 Відповісти
Не,ну говорит же не знал, значит не знал.Если бы знал,то наверняка бы сказал.)))))
показати весь коментар
17.11.2025 13:09 Відповісти
А зараз кажуть просуває на посаду керівника однієї згалузей економіки України одного з найбільших корупціонерів Жмтомирщини з прямими звязками із ФСБ .
показати весь коментар
17.11.2025 14:05 Відповісти
... ми так і подумали ...