7112 відвідувачів онлайн

Президент Євроради Кошта розкритикував заяву Зеленського про "погрози" Орбану

зеленський,кошта

Президент Європейської ради Антоніу Кошта розкритикував позицію Віктора Орбана щодо блокування допомоги Україні, а також назвав "недоречною за тоном" риторику президента Володимира Зеленського щодо прем'єра Угорщини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

19 березня лідери Європейського союзу розпочали своє засідання з дискусії про Україну. Вони намагалися вирішити ситуацію, що склалася через Угорщину.

Будапешт блокує останні кроки щодо офіційного затвердження поправки до регламенту про багаторічний фінансовий план, необхідної для надання позики в 90 млрд євро для України, про яку всі домовилися в грудні.

Критика Кошти Орбана та Зеленського

Так, президент Європейської ради Антоніу Кошта назвав таку поведінку неприйнятною і заявив, що вона суперечить принципам договорів, лояльної співпраці та дій у дусі доброї волі.

Окремо Кошта згадав ситуацію з нафтопроводом "Дружба", зазначивши, що Україна зі свого боку підтвердила готовність виконувати зобов’язання перед ЄС. Зокрема, президент України пообіцяв забезпечити стабільне постачання енергоносіїв та рухатися у напрямку подальшої співпраці.

Водночас посадовець звернув увагу і на риторику українського лідера. За його словами, деякі заяви Зеленського, зроблені раніше, були "недоречними за тоном і не сприяли вирішенню ситуації".

Що передувало?

Нагадаємо, останніми днями відносини між Україною та Угорщиною загострилися.

Топ коментарі
+17
Обережніше в оцінках... Без "гівнюків" ми б не протрималися і трьох місяців...
показати весь коментар
19.03.2026 17:03 Відповісти
+16
А Голобородько- дартаньян.
показати весь коментар
19.03.2026 17:02 Відповісти
+16
Рішучий і незламний, як любий ідіот...
показати весь коментар
19.03.2026 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не звертайте увагу, воно хворе на нарцисизм...
показати весь коментар
19.03.2026 16:55 Відповісти
А ****, юрыст с кавэновским уклоном.
показати весь коментар
19.03.2026 16:56 Відповісти
А чем Зе ему угрожал? Звонком военных?
показати весь коментар
19.03.2026 16:56 Відповісти
Рівнем відсутнрсті розуму у черепній корбці. Позичеш йому?
показати весь коментар
19.03.2026 18:03 Відповісти
Одному комусь чи обом?
показати весь коментар
19.03.2026 18:35 Відповісти
Орбан--підар, члєнограй це члєнограй,а Єврорада- це збіговисько гівнюків. Такі реалії.
показати весь коментар
19.03.2026 16:57 Відповісти
А Голобородько- дартаньян.
показати весь коментар
19.03.2026 17:02 Відповісти
Рішучий і незламний, як любий ідіот...
показати весь коментар
19.03.2026 17:04 Відповісти
Обережніше в оцінках... Без "гівнюків" ми б не протрималися і трьох місяців...
показати весь коментар
19.03.2026 17:03 Відповісти
Та, зараз вже можна посилати. За чотири роки вже скільки напи" здили що вже і похер.
показати весь коментар
19.03.2026 17:08 Відповісти
Хранту по цимбалам. У ньго свої " люміє автори"
показати весь коментар
19.03.2026 18:04 Відповісти
це шо за пузо Орбана , так Зеля про його здоров'є піклується
показати весь коментар
19.03.2026 16:59 Відповісти
Краще б воно піклувалося про своє розпухше волохате рило.
показати весь коментар
19.03.2026 22:48 Відповісти
0!!! - рівно таке число зауважень орбану за грабунок інкасаторів
0 - рівно таке число дій за те що він блокує постійно допомогу

ОСЬ ВСЕ ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЕС. Крапка. Корупційна бюрократія яка б програла війну 10 000 військовим
показати весь коментар
19.03.2026 17:02 Відповісти
Ну, якщо не згадав - то і пограбування не було.
Щось мовчать, чиї то гроші.
показати весь коментар
19.03.2026 17:04 Відповісти
А почему они должны переживать за наши деньги? У нас тоже не сильно чтоб прям переживали. Может и вовсе не против чтобы историю замяли.
показати весь коментар
19.03.2026 17:21 Відповісти
Шведи вже заявили про можливість розгляду ст.7 Договору про ЄС ( там про право голосу).
показати весь коментар
19.03.2026 17:51 Відповісти
.. зелений ідіот у Іспанії знову наговорив ..критикуючі Трампа та його дії з Іраном..!!! Великий пАлководець зелений навчає американців та їх керівництво..як воювати і що робити. Заткнулося б дурноголове і не відсвічувало б ..особливо стосовно США... враховуючі те..що трампило ненавидить його. А воно як дурне собача .. гавкає і гавкає...
показати весь коментар
19.03.2026 17:06 Відповісти
Чим перейматися чужим тоном, краще б подбав про свою мораль. Ані пари з вуст від президента Євроради про криваві гроші через нафтопровід ×уйлу від ЄС на геноцид українців.
показати весь коментар
19.03.2026 17:09 Відповісти
Не бреши, ооссіянин.
У ЄС заборонені імпорт вашої нафти. Виключення Угорщина і Словаччина до 2027 року.
показати весь коментар
19.03.2026 18:08 Відповісти
Ти така тупа, бурятко, що навіть не помітила, як сама себе роз'їпла.
показати весь коментар
19.03.2026 18:15 Відповісти
Не соромся, тебе, тебе, бубочко
показати весь коментар
19.03.2026 18:16 Відповісти
Через деменцію пігулки загубила? 😆
показати весь коментар
19.03.2026 18:20 Відповісти
тут уже проблема у тому, шо тепер пішла війна на справжнє виснаження до кінця, і всі це розуміють. Навіть орбан з фіцо, які хочуть поімєть з росіі, коли вона "переможе" (а вот фіг). Тому вже пішли все різкіші заяви. США скинули маски, вони вже відкрито кажуть - "ми не будемо помагати, у нас свій план. І вообще нам вигідно, шоп Україна лягла під парашу і як можна скорше", бо тоді раша успокоїться в поможе з Китаєм. А ЄС в ахірє, бо тепер ясно, шо прийдеться самім воювати, а тут нема чим, да ще і кансєрви повключалися, до яких не доходить, шо війна знищить все і їх. Тому вже ніхто не добирає слів. Світ дипломатії закінчився, світ розподілу залишку світвих ресурсів - почався. Тому посрать, шо там Зе триндить, вот реально
показати весь коментар
19.03.2026 17:11 Відповісти
Зеленський не зли своїх папіків. Твоя справа працювати ротом коли велять.
показати весь коментар
19.03.2026 17:12 Відповісти
Это мы понимаем что оно просто тупой и пошлый клоун, они то думаю что он действительно президент. Это только доказывает тот факт, что они весьма поверхностно вникают в нашу внутриполитическую кухню.
показати весь коментар
19.03.2026 17:18 Відповісти
А как Володя должен реагировать на ублюдка который работает на путина?? Только на повышенных тонах!
показати весь коментар
19.03.2026 18:07 Відповісти
Валодя павінєн взять інструмєнт і вдарить чечьотку па райялю, как у старі, добрі часи, коли зебіли були ще зебільніші ніж сьогодні
показати весь коментар
19.03.2026 18:10 Відповісти
А ви впевнені, що ідоти зараз менш ідіотичні? Мені б ваш оптимізм...
показати весь коментар
19.03.2026 18:29 Відповісти
Та не впевнені.... Може один із 10 порозумнішав..
показати весь коментар
19.03.2026 19:32 Відповісти
Критика ще більше збурює хамовитого мужичка.А санкції якраз би підійшли.
показати весь коментар
19.03.2026 19:44 Відповісти
Звісно в ЄС не відреагують на заяви та наступні дії свої "корисних" псів:
1."Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що https://ua.korrespondent.net/world/4860057-orban-pryhrozyv-syloui-zmusyty-ukrainu-vidnovyty-robotu-druzhby силою змусить Україну відновити транзит нафти трубопроводом Дружба."

2."Викрадення та привласнення коштів України в Угорщині".
показати весь коментар
19.03.2026 21:19 Відповісти