13544 відвідувача онлайн

Каллас про 20-й пакет санкцій та позику у 90 млрд євро: Гарних новин немає, робота триває

Каллас прокоментувала санкції проти РФ та 90 млрд євро кредиту

Висока представниця ЄС Кая Каллас заявила, що блок працює над ухваленням 20-го пакету санкцій проти РФ та надання позики у 90 млрд євро для України.

Про це вона заявила під час спілкування зі ЗМІ у Бучі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Подробиці

"Так, у нас є деякі перешкоди на шляху щодо 20-го санкційного пакета, а також щодо виплати позики. Робота над їх подоланням триває, але, на жаль, сьогодні я не можу повідомити гарних новин.

Ми все ще працюємо, і сподіваємося, що ми отримаємо це рішення на наступній Європейській Раді", - зазначила вона.

Що передувало?

Топ коментарі
+10
Не проясниться. Назначать ще одного клоуна, який буде все блокувати.
показати весь коментар
31.03.2026 12:03 Відповісти
+7
Таке відчуття, наче Європа рада мати в своєму складі манкуртів типу Обрана та Фіцо. Мовляв, ну ви ж бачите , українці , ми вам виділили 90 ярдів , але ж угорці проти. .так що, вибачайте.
Якщо би хотіли, давно би дали під сраку тим гебешним свиням і вирішили все більшістю голосів , але ніт.
показати весь коментар
31.03.2026 12:19 Відповісти
+5
"Денег нет но вы держитесь" Где то я уже слышал эту фразу.
показати весь коментар
31.03.2026 12:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Після виборів в Угорщині шось проясниться а зараз балачки
показати весь коментар
31.03.2026 11:59 Відповісти
Не проясниться. Назначать ще одного клоуна, який буде все блокувати.
показати весь коментар
31.03.2026 12:03 Відповісти
"Денег нет но вы держитесь" Где то я уже слышал эту фразу.
показати весь коментар
31.03.2026 12:00 Відповісти
Вони працюють.... Досить горбатого валяти. А хто буде назначений в ЄС відповідальним за всі негаразди після вильоту орбана?
показати весь коментар
31.03.2026 12:02 Відповісти
фіца.
показати весь коментар
31.03.2026 12:09 Відповісти
Цікаво, бомжі забороняють використовувати гроші, країнам які ці гроші дають. Не пора вже відправити цей бомжатник до їхнього ідола ху...ла
показати весь коментар
31.03.2026 12:09 Відповісти
повоюйте пока забесплатно
показати весь коментар
31.03.2026 12:12 Відповісти
Таке відчуття, наче Європа рада мати в своєму складі манкуртів типу Обрана та Фіцо. Мовляв, ну ви ж бачите , українці , ми вам виділили 90 ярдів , але ж угорці проти. .так що, вибачайте.
Якщо би хотіли, давно би дали під сраку тим гебешним свиням і вирішили все більшістю голосів , але ніт.
показати весь коментар
31.03.2026 12:19 Відповісти
Завжди веселять фрази "робота триває", "ми працюємо" від шобли професійних киздунів (в гарному сенсі цього слова). Дивіться не надірвіться, робітнички .
показати весь коментар
31.03.2026 12:30 Відповісти
Свириденко з членами ОЗУ міндіча-єрмака, глибоко зтурбовані!!
Якже тоді вони двушечку на мацкву відправлять???!??
показати весь коментар
31.03.2026 12:34 Відповісти
Ці гроші повинні йти в обхід ішака і опи інакше діла не буде, попруть двушки знову
показати весь коментар
31.03.2026 12:36 Відповісти
Левова частка західних грошей за 4 роки війни була представниками української влади розтягнута по приватних кишенях. Ці кошти належать не європейським політикам, а європейським виборцям-платникам податків, а в ЄС настрої електорату щодо підтримки України, мяко кажучи, - в стадії стагнації. Довіра до нашої влади в питанні ефективного управління наданими фінансовими ресурсами - вже вичерпана: при ефективній українській владі і запропонованій нею стратегії вирішення економічних та військових проблем вливання західних коштів були б на порядок більшими. А в актуальній ситуації - це кошти для виграшу часу, а не для стратегічного прориву України - про це вже давно всі на Заході забули. Тому дрібними траншами по 6-7 млрд щокварталу будуть робити фінансові інєкції для того, щоб Україна якомога довше могла протриматися.
показати весь коментар
31.03.2026 19:02 Відповісти
Агов, ЄС, чи не забагато у вас демократії для посіпак пуйла? З такими розкладами ваше майбутнє може швидко закінчитися.
показати весь коментар
31.03.2026 19:10 Відповісти
зеленский - хрін тобі а не гроші. Дійшло нарешті до Европи шо ти за шлімазел.
показати весь коментар
31.03.2026 19:12 Відповісти
При баризі Порошенко і Трамп був хороший і ЄС злагоджено діяв. Зараз всі підераси і тільки наш Лідор незламно-потужний💩