12300 посетителей онлайн

С Миндичем не общался с начала расследования, - Зеленский

Зеленский не общался с Миндичем с начала Миндичгейта

Президент Владимир Зеленский заявил, что не общался с совладельцем "Квартал-95" Тимуром Миндичем с тех пор, как стало известно о расследовании коррупции в энергетике.

Об этом он сказал в интервью Bloomberg, информирует Цензор.НЕТ.

"Самое главное - это приговоры для тех людей, которые виновны. Президент страны, которая находится в состоянии войны, не может иметь друзей", - отметил глава государства.

Миндичгейт

Топ комментарии
+48
Вийди з Банкової,розбійник.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
+30
є брехня ...є нагла брехня ..є статистика ..а є Zельоний кіздьож
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
+22
Скажіть зебілу що він теж на плівках є
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вийди з Банкової,розбійник.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
Оманська Гнида вийде з Банкової тільки після того як освоїть репараційний кредит )
показать весь комментарий
13.11.2025 12:47 Ответить
Володя 3,14🤬дить.... як дихає!!!
показать весь комментарий
13.11.2025 13:12 Ответить
У другому слові куди наголос ставити?)
показать весь комментарий
13.11.2025 13:21 Ответить
Напевне, потрібно два рази написати, з одним і другим наголосом...
показать весь комментарий
13.11.2025 13:49 Ответить
є брехня ...є нагла брехня ..є статистика ..а є Zельоний кіздьож
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
Чому? Може й не бреше? Посадив Міндіча у транспорт, зателефлнував погранцям, помахав хусточкою - і все, з тих пір не спілкується.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:11 Ответить
отак мовчки гроші і крали
(а що там спілкуватися - все було обговорено заздалегіть)
тобто злочин було скоєно групою осіб за попередньою змовою, що є обставиною, яка обтяжує покарання (+ злочин під час військового стану) = мінімум два довічних

та то таке, а от Міндіч-Карлсон може і образитися , що Зе-ПартРет його не попередив щодо початку розслідування (якась Зе-підстава вийшла, навіть сумки з долярами не встиг забрати)
показать весь комментарий
13.11.2025 13:33 Ответить
Злочин під час військового стану тягне на розстріл як мінімум, цього покидька вже нічого не виправить
показать весь комментарий
13.11.2025 13:44 Ответить
ПреЗЕдента ... пакарати?
А хто таке рішення зможе прийняти?
Верховна рада... нє-є-є (Стефанія навіть підписні листи на розпуск КабМіна не видає)
Верховний Суд... ніт (Стільки долярів навіть у МінДічі немає не було)

Вся надія тільки на самого преЗЕдена.
Тільки він зможе на накласти на свм себе санкції, видати указ про своє пакарання (навіть розстріл як мінімум), а потім патужно власними руками його виконати...

ото буде номер... не гірше ніж у 95 кварталю (рейтинг стелю проб'є, на біс кликати будуть, навіть міжнародне туре організувати можна буде)
показать весь комментарий
13.11.2025 13:57 Ответить
ага. гімна в рот набрав.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
Скажіть зебілу що він теж на плівках є
показать весь комментарий
13.11.2025 12:30 Ответить
Хотілося б вірити, що чекають, коли він забрешеться, а тоді оприлюднять нові записи.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:47 Ответить
Він у цій конкретній шоблі по Енергоатому має погоняло " ПОРТРЕТ". коли будуть плівки оприлюднені, там обов 'язково цей " ПОРТРЕТ" засвітиця.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:34 Ответить
Нах ця мова - роздивися кругом себе - сотні Міндічів
показать весь комментарий
13.11.2025 12:31 Ответить
І що що не спілкувався? Що це змінює? Злочини анулює?
показать весь комментарий
13.11.2025 12:31 Ответить
Навіть, якщо і не спілкувався то це цілих три дні. І то не точно.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:59 Ответить
Брехло зелене, цинічне брехло
показать весь комментарий
13.11.2025 12:31 Ответить
а на золотиму унітазі міндича срав???
Сра-а-ав зечорт!!
даже в Говнюковича такого не було!!
а Говнюкович "духовний батько" ЗЕпокидьків
показать весь комментарий
13.11.2025 12:32 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 12:32 Ответить
-Мідас. Мідас прійом, прійом как слишіш?-пропелер пропелер мінус отбой.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:33 Ответить
3.14здло
показать весь комментарий
13.11.2025 12:34 Ответить
Президент Володимир Зеленський заявив, що не спілкувався зі співвласником "Квартал-95" Тімуром Міндічем Джерело: https://censor.net/ua/n3584847

просто міндіч мовчки заносив сумки з баблом в жОПу, боячись прослуховування
показать весь комментарий
13.11.2025 12:35 Ответить
зеленський щоб ТИ здох брехливий виродок
показать весь комментарий
13.11.2025 12:36 Ответить
Кожне слово Зеленського це брехня.
Все, що він говорить треба сприймати навпаки. Тоді буде реальна картина.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:39 Ответить
Вже два дні не спілкуєьтся Як патужно.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:39 Ответить
Засмерділо смаженим, так, Вова? Ну не **** ти?
показать весь комментарий
13.11.2025 12:39 Ответить
Невже не очевидно що ця потвора зеленський тягне Україну на дно що ще має статися. Має бути спосіб вигнати цього мародера з крісла президента
показать весь комментарий
13.11.2025 12:40 Ответить
Живим і добровільно він ніколи не вступиться зі свого корупційного місця.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:43 Ответить
****** косий ...
показать весь комментарий
13.11.2025 12:40 Ответить
Ну да. Вывез Миндича из Украины , дождался пока он приземлится в Израили . И Перестался с ним общаться.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:42 Ответить
****** Їб@не
показать весь комментарий
13.11.2025 12:44 Ответить
Зеленський має бути негайно відсторонений від влади, має бути проведено ретельне розслідування його ролі в цьому злочинному угрупованні, яке очолював друг та бізнеспартнер зеленського Міндіч. А на термін проведення розслідування вся влада має перейти Уряду найіонального порятунку, бо вже зараз державу треба рятувати після її системного знищення протягом останніх 6,5 років мародером та зрадником зеленським та його злочинним угруповуванням.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:46 Ответить
Пиз@уняра
показать весь комментарий
13.11.2025 12:47 Ответить
Зє у 2019 році заявляв, що якщо в його оточенні з'являться «Свинарчуки» - він піде з посади.
Спілкувався ти зєгнидо чи не спілкувався з міндячнею - на вихід, а там суд вирішить.
Воно ляпнуло про Свинарчуків, але Свинарчуків з міндічами порівнювати не варто, так як перші тягли із кацапської армії для ЗСУ, а другі - цинічно обкрадають збройні сили України і не тільки. На лапах зєрмачних міндічів кров і смерті бійців ЗСУ, цивільного населення та дітей.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:47 Ответить
Невінавтая я !
показать весь комментарий
13.11.2025 12:47 Ответить
"зєля заявив про затримання шахрая з його прізвищем, який спілкувався з Міндічем від початку розслідування" - дєрьмак зуб дає! ))
показать весь комментарий
13.11.2025 12:48 Ответить
Хто тобі, брехунцю, повірить? - хіба вже зовсім кончені із стада 73%
показать весь комментарий
13.11.2025 12:48 Ответить
да святиться ім"я його. Це ж не якийсь барига.
показать весь комментарий
13.11.2025 12:50 Ответить
і я не я, і хата не моя
показать весь комментарий
13.11.2025 12:53 Ответить
під дурачка косить, але ж ми пам'ятаємо, що він "нє лох", а цілий **********
показать весь комментарий
13.11.2025 13:16 Ответить
на кого будемо міняти потужного шановні ? є пропозиціі
показать весь комментарий
13.11.2025 12:53 Ответить
Уже страшно і подумати хто наступний
показать весь комментарий
13.11.2025 13:34 Ответить
Залужний, конешно.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:18 Ответить
"...не спілкувався зі співвласником "Квартал-95" Тімуром Міндічем відтоді, коли стало відомо про розслідування корупції в енергетиці..."

А коли стало тобі відомо? Тобто з 10 листопада ?
Чи може, раніше і ти його попередив, щоб став на лижі ?
показать весь комментарий
13.11.2025 12:56 Ответить
"Президент країни яка воює не може мати друзів".Вони,оті друзі (друзі,друзь - одне з іудейських племен що досі живуть на територіі Їзраєлю) якимсь дивним чином позаймали всі найважливіші державні пости і посади в Україні.І те,що Зєлєнський їх офіційно не признає друзями не заваджає тим красти і ділитись...
показать весь комментарий
13.11.2025 12:57 Ответить
показать весь комментарий
13.11.2025 13:00 Ответить
І таким чином дав сигнал, що йде розслідування?
показать весь комментарий
13.11.2025 13:04 Ответить
Буквально недолго,чтоб не дискредитировать себя.Крысеныш.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:06 Ответить
цілих два дні??
показать весь комментарий
13.11.2025 13:10 Ответить
Та вже якось похеру всім : спілкувався , не спілкувався, пора тобі вже прийшла,змирися, нещастя.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:12 Ответить
Хто ще може взяти до уваги слова патологічного звиздла?
показать весь комментарий
13.11.2025 13:20 Ответить
подожди, подожди: ""якшо у мене знайдуть Синарчука". Хоча блін, зараз скажуть, шо це роххитування. А з іншого боку - це такий собі хід, шоби зробити вибори під час війни
показать весь комментарий
13.11.2025 13:25 Ответить
Так Свинарчука то и не нашли. Все больше Миндичи, Шеферы и Цукерманы
показать весь комментарий
13.11.2025 13:28 Ответить
Абсолютно уверен, что Владимир Александрович приложит все свое политическое влияние для возврата Миндича в Украину
показать весь комментарий
13.11.2025 13:27 Ответить
Так, докладе! «Радий повідомити, дорогі українці, ми в усьому розібрались. Міндіч не у чом не віноуват, то все агенти кремля НАБУшнікі. А я як гарант прав і свобод кожного українця хочу доповісти, що відстояв справедливість громадянина Ізраїлю вже знову України товариша Міндіча. Він тепер може вільно пересуватись Україною і робити все, що захоче. А якщо буде робити те, що не захочете ви, то ми накладемо санкції як на громадянина України Ізраїлю, поки не знайдемо нових агентів Кремля».
показать весь комментарий
13.11.2025 13:56 Ответить
Як дихне - так брехне. Ніхто тобі вже не вірить, хіба що невиліковні ідіоти.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:27 Ответить
Ну так логічно Мінжа на дно заліг , ізраїльське
показать весь комментарий
13.11.2025 13:32 Ответить
взагалі трохи дивно, що Ізраїль дав притулок посібнику російських фашистів
декого історія таки нічому не вчить
показать весь комментарий
13.11.2025 13:36 Ответить
Бачу, що ніхто з форумчан на гілці не вірить.
А ті, хто має підтвердити, що "не спілкувався" - чомусь на гілку не добрались.
показать весь комментарий
13.11.2025 13:38 Ответить
Зеленський, на вихід, курво! Звільняй крісло президента України - воно не для твоєї мафіозно-ефесбешної корупційної сраки! Твій дом - тюрма!
показать весь комментарий
13.11.2025 13:41 Ответить
Баканов Малюк, пробєй етого чорта(С)
показать весь комментарий
13.11.2025 13:44 Ответить
"Президент Володимир Зеленський заявив, що не спілкувався зі співвласником "Квартал-95" Тімуром Міндічем відтоді, коли стало відомо про розслідування корупції в енергетиці" А звідки йому стало відомо про оперативну роботу НАБУ? І нехай після цього говорить про незалежність НАБУ
показать весь комментарий
13.11.2025 13:58 Ответить
Тобто крали гроші разом, а спілкуватися припинив, коли подільник спалився?
показать весь комментарий
13.11.2025 14:20 Ответить
А так кохав....так кохав...аж заходився!
показать весь комментарий
13.11.2025 14:24 Ответить
Ці руки нічого не крали, є інші, а ті вже гребуть для мене багато.
Зе: з Міндічем я не спілкувався, навіщо підставлятися, є інші, які й злили про обшук.
показать весь комментарий
13.11.2025 14:26 Ответить
Це значить,що чотриждиУхилянт-СПІВУЧАСНИК Тому-концерт200
показать весь комментарий
13.11.2025 14:27 Ответить
а ПРАВДА те . що коли Оманська Гнида дізналась про розслідування то хотіло знищити НАБУ та САП
показать весь комментарий
13.11.2025 14:34 Ответить
Нарко Мразь брехливая, гнилая, сцикливая.....
показать весь комментарий
13.11.2025 14:37 Ответить
Хтось в курсі, на Банковій вікна загратовані? Може там хтось найближчим часом випасти?
показать весь комментарий
13.11.2025 14:42 Ответить
Як Президент, Зеленський повинен скликати прес конференцію і відповісти на всі питання журналістів
показать весь комментарий
13.11.2025 14:45 Ответить
От чмо, навіть людиною це зелене, брехливе,засцяне лайно назвати не можливо.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:00 Ответить
так достатньо буде й того, що зєлєнскій з ним ранше наспілкував

і наскирдував
показать весь комментарий
13.11.2025 15:13 Ответить
Значить спілкувався до початку слідства.І що,навіть Єрмак не докладав?Він про все і всіх знає.Знає,можливо,більше чим ти.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:13 Ответить
Та йому "какаяразніца?", своя армія з СБУ, ДБР, поліцейських, приватних військових компаній у нього вже є. Міжнародна спільнота і так знала, що воно болотний шут, тому плював він кудись тікати. Буде далі душити/геноцидити українців.
показать весь комментарий
13.11.2025 15:20 Ответить