12451 посетитель онлайн

Зеленский должен оставаться вне любых коррупционных подозрений, - Ермак

єрмак

Глава Офиса Президента Андрей Ермак опроверг причастность президента Владимира Зеленского к коррупции после разоблачения коррупционных схем в энергетике.

Об этом он заявил в интервью Politico, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Громадське.

Ермак подчеркнул, что Зеленский является "очень принципиальным человеком" и "не коррумпированным".

По словам главы ОП, в рамках дела о хищениях в энергетике президент должен быть вне подозрения, ведь именно он "объявил борьбу" с коррупцией и разрешил проводить "абсолютно свободные расследования", что доказало, что антикоррупционные органы являются "независимыми и работают".

В то же время Ермак предположил, что некоторые политические силы в Украине "используют коррупционные расследования для дискредитации руководства Украины".

Миндичгейт

Топ комментарии
+41
Прикол в том, что в записях фигурируют два лица, пока не рассекреченные НАБУ, с псевдонимами "Big Boss" и "А.Б.". До сих пор теряюсь в догадках кто же это может быть.
показать весь комментарий
14.11.2025 18:10 Ответить
+40
Такого адвоката і ворогові не побажаєш!
показать весь комментарий
14.11.2025 18:05 Ответить
+32
Ну зрозуміло ж, що Парашенка і Клічко! 😜
показать весь комментарий
14.11.2025 18:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
62,2% підтримує відставку Андрія Єрмака з посади Голови офісу преЗЕдента,опитування "Соціополіс"
73,9%,що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні зріс.
Найбільше українців вважають, що головний винуватець корупції - ОП.
"Єрмак прийшов зі мною і піде зі мною", - Зеленський.
показать весь комментарий
14.11.2025 18:46 Ответить
Все ''правильно''.
Главу мафії - головного ''вора в законі'' Зеленського рухати не можна...
показать весь комментарий
14.11.2025 18:46 Ответить
Шо блдь? 🤦🏻‍♂️ Пряміше навіть і не скажеш значить вас обох як мінімум на довічне повинні засадити!
показать весь комментарий
14.11.2025 18:46 Ответить
ну от рэзніков, шмыгаль, свырыденко ... каденції всіх прем'єрів, призначених єрмаком, закінчувалися корупціоними скандалами

і при цьому єрмак та зєлєнскій - невинні вівці ?

ну хто в це повірить ?
показать весь комментарий
14.11.2025 18:48 Ответить
Тут лише два варіанти - не знав бо тупий і знав бо безпосередньо корупцією керував...Видно що обирають перший варіант...
показать весь комментарий
14.11.2025 18:50 Ответить
Або два в одному
Були і в курсі і в долі, але не 50 на 50
показать весь комментарий
14.11.2025 18:57 Ответить
Ні, тут без варіантів. Все він знав про корупцію і керував.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:56 Ответить
О, пахан свою шістку відмазує, він ще бридкіший ніж потужний, оба рябое.
показать весь комментарий
14.11.2025 18:52 Ответить
Ага такий порядний я і ти, вони тепер сцяти в очі будуть з потрійною потужністю аби тільки відбілити гундоса, бо якщо не стане зе. то всім цим гнидами хана.
показать весь комментарий
14.11.2025 18:55 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 18:56 Ответить
Він би краще сказав хто лобіював Галущенка в уряд.Як так сталось що Міндіч поза законм отримав доступ до Енергоатому?Хто підписував подання на призначення на посаду Галущенка?
показать весь комментарий
14.11.2025 18:57 Ответить
Як ви можете пащекувати над "найвеличнішим між найвеличніших"? Хай Яхве продовжить роки його. Нашому "найвеличнішому з найвеличніших" свідки його величі вже ікони вішають і моляться на них, а ви ...
показать весь комментарий
14.11.2025 18:59 Ответить
No comment.
Цей малюнок Юрія Журавеля говорить краще за усе...
показать весь комментарий
14.11.2025 19:00 Ответить
Зеленский сам навел на себя подозрения, когда в июле пытался сделать НАБУ и САП "ручными" органами через турбоголосования и принятия новых законов. Ермак же прикинулся "командированным" и ничего не знающем. Так что зря Ермак пытается смыть масляную грязь с Президента простой водичкой.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:02 Ответить
Ці руки нічого не брали, а те, що наскирдовано в офшорах, як казав кадиров, Аллах дав
показать весь комментарий
14.11.2025 19:04 Ответить
За словами глави ОП, у межах справи про розкрадання в енергетиці президент повинен бути поза підозрою, адже саме він "очолив корупцію " в Україні з корупцією і дозволив корупціонерам і грабіжникам України і її народу "абсолютно вільно пограбовувати українську казну ", що довело, що "зелений" є співучасник пограбування України і її народу його ж друзями .Рашистський агент в Україні виступає адвокатом "рашистського "зеленого " слуги(((Єрмак наголосив, що Зеленський є "дуже принциповою людиною" .(корупціонер принциповий)А був би не корумпований,грабіжники України сиділи б на "державних харчах" і виготовляли б пожиттєво берці для захисників України,та вязали захисні сітки ,Не виключено.що на днях рашистський "піпіськов" виголосить .що "зе " має принципово залишитися....для виконання "оманської зради"
показать весь комментарий
14.11.2025 19:06 Ответить
Мне вот часто в голову приходит мысль.....интересно,эти ***** хоть представляют насколько их практически вся страна ненавидит и готова разобрать на молекулы?? Когу ни спрошу...Все мечтают увидеть на проветривании на Хрещатике.Или они вообще оторвались от реальности напрочь?? И не страшно ни хера...вот в чем вопрос...
показать весь комментарий
14.11.2025 19:08 Ответить
Так. Їм не страшно бо вони не вірять у покарання. Я теж в нього не вірю, як це не сумно. Бо вже стільки було скандальних справ, але все залишилося без покарання і всі негідники і корупціонери залишилися по за законом, непокараними.
показать весь комментарий
14.11.2025 20:06 Ответить
Тоді прокурору потрібно негайно виправити заяву, тепер вона має звучати так

Тимур Міндіч, користуючись «наявністю дружніх відносин із президентом України, який є дуже принциповою і некорумпованою людиною"... і далі без змін
показать весь комментарий
14.11.2025 19:11 Ответить
Спочатку нехай разом з тобою довічне відсидить по 111-й, а потім подивимось.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:21 Ответить
З якого х...?
показать весь комментарий
14.11.2025 19:21 Ответить
Єрмак - це шо за *** - який розказує українцям як їм жити
показать весь комментарий
14.11.2025 19:25 Ответить
як дєрьмак каже таке про зєльонкіна то 73% зеідіотів повині вірити дєрьмаку.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:27 Ответить
Викотити Єрмака відмазувати Зеленського - все рівно, що болото на штанях намагатись гівном відчистити.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:30 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 19:38 Ответить
Ясно что должен
Но должен ли джентльмен, если он должен? (С)
показать весь комментарий
14.11.2025 19:42 Ответить
Хто такий єлдак, що його всі мають слухатися? Для того, щоб не бути замішаним в корупційних скандалах потрібно було не створювати організовані злочинні організації в кожній галузі, де були гроші і не кришувати крадіжку цих грошей.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:43 Ответить
Мотузка з зашморгом та куля зроблять усіх вас, тварюки, поза будь-якими підозрами!
показать весь комментарий
14.11.2025 19:51 Ответить
Єрмаку зараз краще помовчати, бо ще невідомо яку козирну карту витягне НАБУ наступного разу і оприлюднить нові записи.
показать весь комментарий
14.11.2025 19:53 Ответить
Так і не зрозуміло, в що це зелене чмо могло ще й заборонити "абсолютно вільні розслідування".Ви два бункерних підора взагалі не розумієте де живете,хто ви є, і що ви робите та говорите?Чмирі ви засцяні , начинайте пізнавати світ з Конституції України.
показать весь комментарий
14.11.2025 20:07 Ответить
Страница 2 из 2