9135 посетителей онлайн

На Бутусова и еще 9 журналистов Миндич незаконно собирал досье

бутусов

Среди 10 журналистов, на которых незаконно собирал досье совладелец студии "Квартал-95" Тимур Миндич, был и Юрий Бутусов.

Об этом командир взвода 13-й бригады НГУ "Хартія" Юрий Бутусов сообщил в прямом эфире на своем YouTube-канале, информирует Цензор.НЕТ.

Миндич незаконно собирал данные и о Бутусове

Персональные данные о Бутусове Миндич собирал в момент, когда тот работал журналистом. 

"Люди, знакомые с материалами уголовного дела, которые фигурируют в досье Миндича, сообщили мне, что среди 10 журналистов, на которых Тимур Миндич собирает досье, был и я. Неожиданная номинация, когда ты попадаешь не в какой-то шорт-лист какой-то премии, не на конкурс, а по тебе собирает досье фигурант одного из крупнейших коррупционных скандалов в истории Украины. Поэтому я, конечно, буду следить за тем, какую информацию собирал Миндич. Хочу подчеркнуть, что на тот момент я был журналистом", - сказал Бутусов.

Он подчеркнул, что сбор Миндичем конфиденциальных данных о нем является нарушением закона.

"Такая деятельность незаконна. Конечно, я буду следить, нарушены ли мои права как гражданина этой коррупционной группировкой", - добавил Бутусов.

Что предшествовало?

Напомним, ранее сообщалось о том, что совладелец студии "Квартал-95" Тимур Миндич собрал более 500 "досье" на детективов НАБУ, нардепов, министров и журналистов.

Миндичгейт

Топ комментарии
+30
Так це ж як медаль (знак якості журналісту Юрію Бутусову)!
показать весь комментарий
29.11.2025 00:57 Ответить
+22
Списки пуйла на "денафікацію" - давайте говорити відверто...
показать весь комментарий
29.11.2025 00:56 Ответить
+17
А кажуть Міндіч мафія мародерів ... НІ-КРЕМЛІВСЬКА ЗРАДА на "самокупаємості марадьорствам",тому й стали вимушено БОНЕВТІКАМИ
показать весь комментарий
29.11.2025 00:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Списки пуйла на "денафікацію" - давайте говорити відверто...
показать весь комментарий
29.11.2025 00:56 Ответить
Холуїв *****, спочатку Портнова , а потім - найвеличнішого лідора Вселенноі , дрібьязкового , @обнутого на всі ,пронюхані мізки зе сРаліна , який вирішив , скопіювати НКВД
показать весь комментарий
29.11.2025 01:14 Ответить
Стерво ***********, працював на деркача-сівковича, зрадників України!!
Тому зеленський і «не ЗНАВ» ??? Оманські ларьочники, гадили на користь окупанту ******!!
показать весь комментарий
29.11.2025 01:28 Ответить
Та це розстрільний список в грудні "запрацює". "Два магазини" заряджені і чекають команди. На жаль Олексій Шалайський не дожив і до грудня.
показать весь комментарий
29.11.2025 05:35 Ответить
Так це ж як медаль (знак якості журналісту Юрію Бутусову)!
показать весь комментарий
29.11.2025 00:57 Ответить
Тут цікаво не на кого збирали компромат, а ХТО і як забезпечував "міндічів" інформацією. А тут виглядує огидна мордочка продажних силовиків. Железняк Ярослав, наприклад, прямо вказав на причетність до цього БЕБ. А про те, що СБУ та ДБР відкрито виконують незаконні вказівки Банкової, вже хіба що глухий не чув.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:42 Ответить
А кажуть Міндіч мафія мародерів ... НІ-КРЕМЛІВСЬКА ЗРАДА на "самокупаємості марадьорствам",тому й стали вимушено БОНЕВТІКАМИ
показать весь комментарий
29.11.2025 00:58 Ответить
Тому мутно заводити справу на Козира як на мародера за Династію, це як на мафіозі Алькапоне за несплату податків...
показать весь комментарий
29.11.2025 01:00 Ответить
рєзюмуємо - підозри не зачитали, звільнили як заслуженого діяча під оплески вдячності Буратіни, котрий звільнив його за ЙОГО Ж ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ - мутняк ? за декілька годин до вильоту на змичку з кремлівським Віткоффом?
В кулуарах ЄС вовці заявили - або він або його бункерна палавінка. Буратінка здав палавінку , Але ж роботу на віддалені з Бункеру ніхто ще не відміняв,,,
показать весь комментарий
29.11.2025 01:52 Ответить
Міндіч діяв за вказівкою з офісу Зелі-Баби!
показать весь комментарий
29.11.2025 01:04 Ответить
Ну Бутусов - зрозуміло. А хто ті ще 9? Чи немає серед них прізвища Петров? Вибачайте ісландці за невдалий жарт.
показать весь комментарий
29.11.2025 01:16 Ответить
Звичайно , що Міндіч , цє фунт , шістка зеленського , підручний, ( як кажє папа Беня Каламой :" прінесі, подай, почеши"),а от , ермак , особа пріблеженная к ЗеІмператору ) - консельері ! Не було б , зейла не булоб , ніяких ермаків&Міндічгейтів-Чернишових…………… зеВиродка під трибунал‼️
показать весь комментарий
29.11.2025 01:22 Ответить
Тепер будь який пост на Цензорі методички зобов'яжуть вважати як антисемітизм...
показать весь комментарий
29.11.2025 01:34 Ответить
свербить посмердіти антисемітизмом ?
показать весь комментарий
29.11.2025 01:44 Ответить
ледь стримуюсь...
показать весь комментарий
29.11.2025 01:50 Ответить
🙂
показать весь комментарий
29.11.2025 03:00 Ответить
Щось не прийшлося побачити широку відозву єдиновірців з приводу міндіч-подій. Ну, щоб якась єврейська організація чи громада виголосила своє обурення чи засудила своїх.
показать весь комментарий
29.11.2025 02:52 Ответить
Ще не на часі..
показать весь комментарий
29.11.2025 03:22 Ответить
Зрозуміло Патріоти України завважають знищенню України і красти мішками
показать весь комментарий
29.11.2025 01:39 Ответить
В смысле нелегально собирал досье? Нельзя купить папку и записывать в нее писульки о ком то? О чем это вообще?
показать весь комментарий
29.11.2025 01:45 Ответить
Прослуховування..без санкції.
показать весь комментарий
29.11.2025 03:23 Ответить
то стаття до речі
показать весь комментарий
29.11.2025 05:17 Ответить
Інформація про людей у тих досьє зібрана за безпосереднього сприяння силових структур.
Звісно, в обхід багатьох законів.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:48 Ответить
Тебе, кацапе, це має хвилювати в останню чергу. За свиноматкою своєю гляди, бо чечени ви@буть і зашкварять. А потім їсти змусять.
показать весь комментарий
29.11.2025 03:25 Ответить
А були часи, коли Бутусов писав, що Зеленський стає справжнім державником.

Але щось пішло не так...
показать весь комментарий
29.11.2025 02:28 Ответить
Погляди змінюються..

Правда купа моїх перманентів, коли я зеленого тут травила, залишились...а перший ак був створений тут у 2014..
показать весь комментарий
29.11.2025 03:28 Ответить
Нічого дивного, зелена пліснява...
показать весь комментарий
29.11.2025 02:32 Ответить
Порівнюємо натаняку з хкуйлом..Чим не брати рідні?? Міндіч в Ізраїль змився з Цукерком...У вітаміна натаньяку вибори були побудовані на дружбі з Кремлем..бігбордами був засіяний Ізраїль, як колись Київ з Медвечуком -гражданскій вибор.. Все було загаджено в Київі..навіть в метро через 3 кроки мудачук. Згадуємо 14 рік, як Ізраїль допомагав БПЛА ка...пам.. так що не один міндіч туди буде драла робити в Ізраїль
показать весь комментарий
29.11.2025 06:25 Ответить
Збмрало ДБР за вказівкою Єрмака.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:00 Ответить
а чому ніхто не поставить питання верховному хряку в вр і верховному пересідєнту як банда ..алібаби.. міндіча могла зібрати дос.є більше ніж на 500 людей БЕЗ УЧАСТІ СБУ ДБР МВД . як це можливо мать їх зелену було зробити без цих структур ---- там все керівництво і їхніх замів ***** у відставку негайно треба відправляти
показать весь комментарий
29.11.2025 08:09 Ответить
Железняк вже піднімав це питання. Конкретно вказував на причетність БЕБ.
показать весь комментарий
29.11.2025 08:51 Ответить
Шукаєте харизматичного лідера ? Ось вона - СОФІЯ ФЕДИНА, народний депутат, партія ЄС, журналіст, доцент Львівського університету, завідуюча кафедрою. Подивіться її виступи та заяви в ютубі.
показать весь комментарий
29.11.2025 09:37 Ответить
шукаємо компетентну команду, можна взагалі без лідера. Системи, які завʼязані на лідера фейляться разом із своім лідером.
показать весь комментарий
29.11.2025 10:41 Ответить
Так так, але громадянин В.Зелегськійнаклав на громадянина Т.Міндіча страшні санкції. Він позбавив його громадянства!
Так що не громадянина Т. Міндіча, зараз не можуть навіть бусикувати.

За Бутузова звісно шкода. Один із найвидатніших журналістів України.
показать весь комментарий
29.11.2025 11:16 Ответить