9657 посетителей онлайн

Нам трудно понять, почему Латвия стоит на стороне Украины, а не Венгрии, - Орбан

Орбан критикует Латвию за поддержку Украины

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан обратился к своей латвийской коллеге Эвике Силини, которая критиковала позицию Будапешта по поводу блокирования кредита для Украины.

Об этом он сообщил в соцсети X, информирует Цензор.НЕТ.

Подробности

Силиня в своем посте напомнила, что во время заседания Европейского совета в декабре Венгрия поддержала предоставление 90 млрд евро кредита Украине.

"Вы ошибаетесь. Венгрия действует в соответствии с соглашением с ЕС, заключенным в декабре 2025 года. Мы согласились на эту договоренность, поскольку на тот момент Украина все еще выполняла свои обязательства по Соглашению об ассоциации с Европейским Союзом и не блокировала поставки нефти из России в Венгрию", — ответила венгерский премьер.

С тех пор, говорит Орбан, "Зеленский ввел нефтяную блокаду Венгрии, что представляет экзистенциальную угрозу для венгерской экономики".

"Вы не можете просить меня поддержать кредит ЕС для страны, которая незаконно изменила согласованные условия от декабря 2025 года", — сказал он.

Орбан считает, что вместо того, чтобы "нападать на него", Силине стоит "стучать в дверь президента Зеленского, призывая его восстановить законные условия и снять нефтяную блокаду с Венгрии".

"Нам, венграм, трудно понять, почему Латвия, наш союзник в НАТО и партнер в Европейском Союзе, стоит не на стороне Венгрии, а на стороне Украины, которая нарушает свои обязательства.

Позиция моей страны является юридически обоснованной, морально правильной и политически разумной", — подытожил он.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+28
Поясніть мадьярській жабі що Латвія не смокче в кацапів на відміну від нього
показать весь комментарий
27.03.2026 12:37 Ответить
+13
ви, як багато хто, плутаєте геїв і пдрів
показать весь комментарий
27.03.2026 12:40 Ответить
+11
показать весь комментарий
27.03.2026 12:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Поясніть мадьярській жабі що Латвія не смокче в кацапів на відміну від нього
показать весь комментарий
27.03.2026 12:37 Ответить
показать весь комментарий
27.03.2026 12:58 Ответить
ви, як багато хто, плутаєте геїв і пдрів
показать весь комментарий
27.03.2026 12:40 Ответить
По ходу орган, намагаючись заробити на корм зебрам і від єс і від сосії, зовсім з катушок з'їхав
показать весь комментарий
27.03.2026 12:39 Ответить
Ну так це не для розуміння ***нутими на всю голову покидьками!
показать весь комментарий
27.03.2026 12:39 Ответить
Тому що Латвія вирвалась із лап ФСБ і розуміє що це,да ушльопку продажньому незрозуміти взагалі.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:39 Ответить
Горбатого - могила .....
показать весь комментарий
27.03.2026 12:40 Ответить
******* з пробором..
показать весь комментарий
27.03.2026 12:40 Ответить
ТА ТИ ШО....ЦЕ СЕКРЕТ)))))))

А може того що в разі поразки чи навіть нічиї в України перша на кого нападе РФ це Латвія??

Ну чисто так здогадка
показать весь комментарий
27.03.2026 12:40 Ответить
тобі не тільки це важко зрозуміти.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:43 Ответить
ну так немає того органу, яким можна зрозуміти!...
показать весь комментарий
27.03.2026 12:43 Ответить
орбану для підняття рейтингу перед виборами треба ангажувати ригоровича на пару днів, бажано як раз до візиту венса, щоб той побільше лайна на собі до США привіз.
показать весь комментарий
27.03.2026 12:44 Ответить
https://youtu.be/yHBUrnCiuvQ?t=30 хоча це вже не має значення, бо він вже до орбана поїде увесь у лайні.
показать весь комментарий
27.03.2026 16:33 Ответить
А що це за ***** така Угорщина,щоб на її боці стояти?
показать весь комментарий
27.03.2026 12:47 Ответить
вважаю що це далеко не єдине що тобі довбню важко зрозуміти
показать весь комментарий
27.03.2026 12:55 Ответить
Шановний ви щось путаєте. Нам глибоко пох... до любові орбана. Незрозуміло з чого ви зробили такі висновки?
показать весь комментарий
27.03.2026 12:59 Ответить
тупой наверно
показать весь комментарий
27.03.2026 13:05 Ответить
Точно програЄ, раз вже демонструє таку тупість.
показать весь комментарий
27.03.2026 13:12 Ответить
зато з орбанатом все зрозуміло чому він проти України, якщо згадати другу світову і який бік вони займали.

Дружбу розбила параша - ні слова в їхній бік, наші люди повинні гинути і ризикувати під повторними ударами? Це при тому, що коли його запитали чи зніме він обмеження якщо завтра запрацює дружка він відповів НІ і взагалі палки в колеса вон иставлять ще з 2014 року, якшо не раніше!!! такої тупої, цинічної і нікчемної маніпуляції ще треба пошукати!
показать весь комментарий
27.03.2026 13:31 Ответить
Нам важко зрозуміти, чому Латвія стоїть на боці України, а не Угорщини, - Орбан Джерело: https://censor.net/ua/n3607436

Для розуміння (якщо це в принципі можливо) - і Україна, і Латвія є дружніми країнами до Угорщини та її народу. Але не до Орбана з його трампутінською резидентурою в Угорщині, яка з середини, від імені Угорщини, як троянській кінь, послаблює та руйнує ЄС на замовлення трампута.
показать весь комментарий
27.03.2026 13:35 Ответить
Орбан плутає свої інтереси з дійсними інтересами Угорщини.
показать весь комментарий
27.03.2026 13:37 Ответить
По европейської історії вся Прибалтика вважається отгеноциденної рф, окупованої i тд..
Але й Угорщина свого часу проти СРСР виступила. Зрозуміло, що це було давно, але дивуватися позиції Прибалтики, напевно, не варто.
Мабуть Орбан відрізняє рф від СРСР, а Прибатика таке богохульство допустити не в змозі
показать весь комментарий
27.03.2026 13:38 Ответить
Тупість?
показать весь комментарий
27.03.2026 13:50 Ответить
Гени.
показать весь комментарий
27.03.2026 14:02 Ответить
Пєті і васі
показать весь комментарий
27.03.2026 14:05 Ответить
Фітя, йди-броди, це гетеросексуальна вечірка...
показать весь комментарий
27.03.2026 14:01 Ответить
У Ікарусів завжди важко вмикалася коробка.
показать весь комментарий
27.03.2026 14:04 Ответить
тому що пузо та голова змінілися місцями за роки смоктання у *****))
показать весь комментарий
27.03.2026 14:15 Ответить
Ну так тоді ти підеш клуб неудачніків «Ростов», якшо не розумієш
показать весь комментарий
27.03.2026 14:15 Ответить
Я офігеваю, як оця мадярська жаба впирається рогами (є, є така собі рогата жабка - погугліте!) в оцю "блокаду"!
Тобто з її слів, немає війни, рашка не бомбить Україну, не розносить її інфраструктуру, не російські ракети та шахеди пошкодили той нафтопровод, а ось Україна з властної шкідливості спить та бачить залишити нещасну Угорщину без пального! Чи мусить регулярно розраховуватись життям своїх комунальників заради дольче віта угорців?!
Ну з орбаном все ясно - під ним захитався багаторічний трон та корона підвисла на вухах. Треба щось робити, а краще - знайти зовнішнього ворога, бажано ілюзорного (щоб здачі не дав) та "мужньо боротись" із ним! "Якщо не я, буде вам непереливки! Тож виберіть мене!!!"
А ось чому члени ЄС все це слухають і ніхто не заткне пельку роздухарілій жабі?!
показать весь комментарий
27.03.2026 14:37 Ответить
https://spektrnews.in.ua/news/moskva-v-dkrila-drugiy-front-v-budapesht-ta-m-ns-ku---vadim-denisenko/186106#gsc.tab=0 Вадим Денисенко:
Орбан готується до того, що він не визнає поразку, а Москва думає, як не пустити Лукашенка в Вашингтон. Наступний місяць покаже чи збереже Росія свій вплив в Центрально-Східній Європі в наступні 5-7 років. І тут ключовими подіями стануть вибори в Угорщині та стрімка гра США з Лукашенком.
Протягом останнього року Росія програла вибори в Румунії та Молдові і не змогла розширити свій ареал впливу в цьому регіоні. Це був болючий удар по Москві, особливо, зважаючи на те, що і там, і там, в Кремлі вважали, що зможуть отримати перемогу. Більше того, попри перманентні коаліційні кризи в Румунії, поки говорити про розвал коаліції не доводиться. Зараз перед росіянами стоять два глобальні виклики: зберегти Орбана і не допустити реального економічного входження США в Білорусь. Поразка в цих двох країнах означатиме, що конструкція, яку будувала Росія стільки років почне валитися. Перемога - дасть значно вагоміші козирі в переговорах, як із ЄС, так і з США. в тому числі і по Україні.
Цього тижня в Угорщині вийшло опитування, де Орбан несподівано випереджає Мадяра на 6%. Це можна розглядати, як початок соціологічної війни, яка має формувати думку, що не все так однозначно. Окремо слід зазначити, що цілий ряд лідерів різних країн (від Трампа до Навроцького) в тій чи іншій формі підтримав Орбана і формується думка, що Мадяр програє все на міжнародному полі. В цілому ж, з великою долею імовірності, дві сторони оголосять перемогу і Орбан готується до того, що він не визнає поразку. Результат виборів буде залежати від двох речей: фактору вулиці і фактору «зрадників» в обох командах. Але Орбан не збирається просто так віддавати владу.
Для Росії обидві ці битви (за Білорусь та Орбана) є екзистенційними. Поразка в обох ставить хрест в на амбіціях «мʼякою силою» та підкупом отримати повний контроль над центрально-східнлю Європоюв відносно короткій перспективі. Поразка в обох випадках перетворює Росію із сильної в слабку регіональну державу з усіма відповідними наслідками.
показать весь комментарий
27.03.2026 16:32 Ответить