9971 відвідувач онлайн

Єрмак образився та заблокував мене у WhatsApp, Добі вільний, - "слуга народу" Безугла

Єрмак заблокував Безуглу. Раніше вона його критикувала

Нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла заявила, що глава ОП Андрій Єрмак заблокував її у месенджері.

Про це парламентарка повідомила у Телеграмі, передає Цензор.НЕТ.

"Єрмак образився і заблокував мене у Whatsapp. Ну все, Андрію Борисовичу, знімаю браслет. Добі вільний)

Хоча завжди готова до конструктивної співпраці, якщо люди готові до переосмислення", - зазначила нардепка.

Єрмак заблокував Безуглу. Раніше вона його критикувала

Нагадаємо, раніше Безугла звинуватила главу Офісу президента Андрія Єрмака в "узурпації розуму Зеленського". На думку парламентарки, Єрмак надто довго перебуває на своїй посаді і його час звільнити.

Також вона заявила, що Єрмак давно хоче позбутися Буданова та Федорова як конкурентів у боротьбі за вплив на президента.

Міндічгейт

Топ коментарі
+18
Безугла гадюка чи жаба? Друг цікавиться...
показати весь коментар
13.11.2025 13:59 Відповісти
+18
Крыса. Тоже чувствует, что ЗЕрабль тонет.
показати весь коментар
13.11.2025 14:08 Відповісти
+17
Добі (англ. Dobby) - персонаж серії книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. Спочатку був домашнім ельфом сім'ї Мелфоїв, після визволення Гаррі Поттером наприкінці книги «Гаррі Поттер і таємна кімната» - вільний ельф.
Це таке казкове потворне вухате маленьке створіння.
Думаю, Безмозгла себе з ним асоціює...
показати весь коментар
13.11.2025 14:09 Відповісти

Завантаження...