"За мародерство та зраду Кабмін має піти у відставку", - ВО "Свобода"

Кабінет Міністрів та виконавча гілка влади, що будували корупцію на місцях, мають піти у відставку.
Про це йдеться у зверненні Всеукраїнського об'єднання "Свобода", передає Цензор.НЕТ.
"Міндічі" та інші подібні їм покидьки, а також прислужники зрадників, мають бути знайдені та покарані за законами воєнного часу!
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" солідарне із українським суспільством, яке обурене фактами виявлення жахливих корупційних схем серед представників вищих ешелонів влади", - наголосили там.
У "Свободі" зазначили, що розкрадання коштів, призначених для забезпечення обороноздатності України, підривають можливості до опору, знижують моральний дух захисників та суспільства загалом.
"Усі, хто причетні до таких дій – вороги на рівні московитів.
Оприлюднені факти вказують на мародерство, підлість, здирництво і зраду. Кошти з сектору оборони, які повинні спрямовуватись на утримання стійкості країни в час війни та знищення ворога, осіли готівкою в липких рученятах спритних ділків, відмиті на рахунках підставних компаній закордоном, зокрема в московії!
Усі причетні до розкрадання та формування схем - зрадники і вороги. Так само як і ті, хто покривають злодіїв та допомагав чи допомагає їм уникнути відповідальності", - йдеться у зверненні.
Там наголосили, що всі фігуранти корупційної справи мають отримати реальні, швидкі, справедливі та невідворотні покарання з конфіскацією майна і повернення "відмитих" активів
"Вимагаємо люстрації владної еліти, причетної до оборудок і розкрадання, та кримінальної відповідальності за зраду. Нинішній Кабінет Міністрів та виконавча гілка влади, особливо на місцях, які роками будували схеми мародерства під час війни - мають піти у відставку та забуття. Час згадати гідність! Слава Нації! Смерть ворогам!" - підсумували у ВО "Свобода".
Міндічгейт
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
- Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
- НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
- Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
- Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
- 11 листопада НАБУ оприлюднило записи, на яких фігурують міністр Галущенко та Міндіч.
- Чернишову повідомлено про підозру у незаконному збагаченні в межах операції "Мідас".
- Одного з підозрюваних - Дмитра Басова - відправили під варту із заставою у 40 млн грн.
- Ексрадника Галущенка Миронюка відправили під варту із заставою у 126 млн грн.
- Кабінет Міністрів вніс на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних санкцій щодо Тімура Міндіча та Олександра Цукермана після розслідування НАБУ про корупцію в енергетиці.
- Раніше під варту на 60 днів відправили Ігоря Миронюка й виконавчого директора з безпеки "Енергоатому" Дмитра Басова, що фігурував на плівках НАБУ, під прізвиськом Тенор.
- Також на 60 днів у СІЗО відправили іншу фігурантку – Лесю Устименко.
- Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для підозрюваного у справі щодо корупції в енергетиці Ігоря Фурсенка (на записах НАБУ – Рьошик).
- 13 листопада ВАКС арештував Людмилу Зоріну, застава - 12 млн грн.
- Зеленський запровадив санкції проти Міндіча та Цукермана.

Тільки так. Бо інші схеми з перевиборами, які неможливі під час війни, тут лише подовжуватимуть владу остаточнор знахабнілої зеленої шобли.