6443 відвідувача онлайн

Мама Міндіча оформила на себе три квартири у Києві протягом 2020-2023 рр., - ЗМІ

Мама Міндіча оформила на себе три квартири у Києві

Мама співвласника "Квартал-95" Тімура Міндіча, якому повідомили про підозру НАБУ та САП, протягом останніх двох років придбала три квартири у Києві.

Про це йдеться в матеріалі hromadske, передає Цензор.НЕТ.

Про яку нерухомість йдеться?

Стелла Міндіч із 2020 року володіє однією з квартир у будинку на Грушевського, 9-А площею 214 кв. м.

Ще дві квартири у ЖК преміумкласу "Метрополь" зареєстровані на неї нещодавно - у 2023 році.

Мама Міндіча оформила на себе три квартири у Києві
Мама Міндіча оформила на себе три квартири у Києві

Загальна площа - майже 200 кв.м.. Мінімальна ринкова ціна на 2023 рік - майже 600 000 доларів.

Проте, за даними ЗМІ, мама Міндіча могла заплатити менше.

Мама Міндіча оформила на себе три квартири у Києві

"Згідно з документами, які є в розпорядженні редакції, жінка оплатила за ці дві квартири 2 967 000 гривень, або 80 690 доларів.

Квартири Стелла Міндіч купувала у замовника будівництва ЖК — ТОВ "СКАЙПРОДЖЕКТ". Компанія належить Олександру Глімбовському — тестю ексголови ДФС Романа Насірова", - зазначили автори матеріалу.

Міндічгейт

Топ коментарі
+26
Програма зимової підтримки
показати весь коментар
17.11.2025 14:19 Відповісти
+23
єОселя
показати весь коментар
17.11.2025 14:21 Відповісти
+22
"Мама любит скорость-2".
😂😂😂
показати весь коментар
17.11.2025 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О! Тепер мені стає зрозумілим заради чого Зеленський у 2019-му йшов у президенти.
показати весь коментар
17.11.2025 14:14 Відповісти
Тільки тепер? Я ще в квітні 2019 це зрозумів.
показати весь коментар
17.11.2025 14:26 Відповісти
Тому що довбограй!
показати весь коментар
17.11.2025 15:04 Відповісти
"Мама любит скорость-2".
😂😂😂
показати весь коментар
17.11.2025 14:14 Відповісти
мама любит квартиры вкиеве
показати весь коментар
17.11.2025 14:24 Відповісти
Мама любіт нЄдвіжімость в стАліцЄ...
показати весь коментар
17.11.2025 14:32 Відповісти
потрясите родственников Дерьмака там квартир и земли наваровано.

просто никто пока не решается открыто об этом заявить
показати весь коментар
17.11.2025 14:16 Відповісти
Миндич: - мама, я царь, я иду на войну. Мама: - какой ты царь, ты поц.
показати весь коментар
17.11.2025 14:17 Відповісти
Програма зимової підтримки
показати весь коментар
17.11.2025 14:19 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2025 14:39 Відповісти
єОселя
показати весь коментар
17.11.2025 14:21 Відповісти
Ця мама мабуть теж любит скорость? Окрім жилплощі.
показати весь коментар
17.11.2025 14:24 Відповісти
Між іншим, їй теж зимова тисяча гривень належиться - як всім громадянам.
показати весь коментар
17.11.2025 14:29 Відповісти
Ні, зимова тисяча - це тільки для тих лохів, хто поставив собі программу від ФСБ під назвою "ДІЯ". Нормальні люди ту тисячу отримати не мають можливості.
показати весь коментар
17.11.2025 14:32 Відповісти
Нормальні її взагалі не хочуть.
показати весь коментар
17.11.2025 15:06 Відповісти
То вже інше питання.
показати весь коментар
17.11.2025 15:13 Відповісти
СБУ та ДБР нічого не бачили та не чули, зате змусили банки торбити за кожну зайву тисячу переведень своїм сім'ям. Це система: всі чиновники (в т.ч. поліції, СБУ, ДБР, прокуратури, судів, депутати різних рівнів) конвертують корупційні кошти в нерухомість оформлену на родичів, це легко відстежити маючи дані з різних реєстрів. Не вміє СБУ та ДБР працювати? - в ЗСУ, навіть хоча б в ВСП, а звідти спеціалістів у спецслужби, може вони почнуть працювати. Бо таке враження, що прості цивільні краще знають, що робити, аніж представники спецслужб України.
показати весь коментар
17.11.2025 14:29 Відповісти
ДИВНЕ БАЧЕННЯ У ВАС ЗАКОНОДЕВС ВА І РОЗПОВІДІЛУ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ОБОВ'ЯЗКІВ.
«

для розуміння рівня дискусії і питань від А. Радіної на сьогоднішній ТСК під головуванням Железняка.

НАБУ 15 місяців щось документує, оприлюднює деякі (!) записи (із 1000 годин), отримані під час проведення негласних заходів, де згадуються інші правоохоронні органи: без імен, без прізвищ, без псевдонімів, без посад, без конкретних фактів, без нічого.

питання А. Радіної на ТСК до ОГП, ДБР та НАЗК і реакція на їх відповіді:

- як так, що ви і досі (з минулого понеділка/вівторка) нікого із тих, про кого йшлося на записах НАБУ, не встановили / не посадили / не звільнили / не відсторонили чи хоча б не розстріляли?!

- хм, х…во працюєте, сідайте.

питань про те, чому НАБУ/САП за 15 місяців цього не встановило, що питання їх встановлення це як раз і є робота самих НАБУ/САП в межах їх досудового розслідування, які й володіють всіма відповідальними матеріалами, ні у Радіної, ні у Железняка, ні у інших, жодного.

мерзотно.»
О.Шрам
показати весь коментар
17.11.2025 14:33 Відповісти
Мама Міндіча проходила в рамках КП чи ОРС? Якщо, ні то ДИВНЕ І ОБМЕЖЕНЕ У ВАС БАЧЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА, ЗАКОНІВ ПРО СБУ, ДБР, КРД та ОРД, ВИБІРКОВЕ ТАКЕ. Ст. 2 (...Забезпечуючи державну безпеку, Служба безпеки України виконує такі завдання: ...3) контррозвідувальний захист державного суверенітету, конституційного ладу і територіальної цілісності, оборонного і науково-технічного потенціалу, об'єктів критичної інфраструктури, забезпечення кібернетичної, економічної та інформаційної безпеки держави...; ), ст. 7. ЗУ Про КРД (Функції і повноваження СБУ), ст.ст. 7,8 ЗУ про ОРД (обов'язки і права суб'єктів ОРД, в т.ч. СБУ, не використання наданих прав у разі наявності підстав і необхідності для співробітника - це правопорушення мінімум).
показати весь коментар
17.11.2025 15:23 Відповісти
Ви не праві, свідомо чи ні ви маніпулюєте законом.
Про СБУ взагалі в площині боротьби з економічними злочинами не згадуйте, бо в них це відібрали саме заради створення НАБУ.
Від початку створення НАБУ всі топ чиновники, їх родичі і скоєні ними злочини в сфері корупції належать до предмету відання ВИКЛЮЧНО НАБУ.

Економічні ж злочини мають широкий спектр, це і крабіж, і розкрадання, і втрата і свідома порча....і навітькорупція але НЕ ТОП чиновників, то це рослідує і поліція і ДБР і СБУ.

ТОЖ НЕ ПУТАЙТЕ ПРАВЕДНЕ З ГРІШНИМ.
МІНДІЧ І ЙОГО МАМА це не директор школи або керівник міськради. Тому НАБУ цим і займається.

На все добре.
показати весь коментар
17.11.2025 15:34 Відповісти
ВИ НЕПРАВІ АБСОЛЮТНО, НАБУ - протидія злочинам у вищіх ешелонів, влади, нижче СБУ. Ніхто в них нічого не забирав, закони про СБУ, ОРД та КРД - актуальні. Ви мабуть десь, щось чули про те незнаєте, що навіть ОРП ДПСУ займаються протидією економічних злочинів (під це виділені ресурсу підрозділів КА - кожному ГОРВ прикз, яких не має в СБУ - обласних, є в обласних лише управліннях НПУ), якщо вони вчиняються у ПКР, або пов'язані з переміщення товарів та вантажів через МКУ, основний конкурент по ОРД - СБУ, УЗЕ та УСР НПУ, ніякого НАБУ і поруч не має. А от запускати дрони - такого у функціоналі СБУ дійсно не має.
ТОЖ НЕ ПУТАЙТЕ БОЖИЙ ДАР з ЯЄЧНЕЮ.
показати весь коментар
17.11.2025 16:39 Відповісти
Ви дивні. І яким чином СБУ ДО МІНДІЧЯ в справі мідас і до мамці цього героя?
Ця справа предмет відання НАБУ.
СБУ хіба що може бути задіяна, якщо НАБУшникамі міндічятами та цукерманами порушені закони по таємницю.
Я не думаю, що є підстави вважати СБУ не виклнуючими свої обов'язка, або ДБРівцями. Вони як раз працюють і активно, хоча хотілося щоб ще більш акивно. Але якщо в кожного з їх слідчих по 250-300 справ, то зрощуміло, що вони не роботи.
Ми невдячні завжди саме.до.тих.хто не піариться, а робить.свою роботу мовчки. Саме тому в глибокій дупі з зеленим лайном.
показати весь коментар
17.11.2025 16:55 Відповісти
ВИ МЕНЕ ДИВУЄТЕ? Якщо НАБУ зашкварилось, і є ознаки держзради, в тому числі покривання, зловживання владою і т.п., чи з боку НАБУ чи інших???? ЗУ про КРД НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ. НЕ ВИБІЛЮЙТЕ ВИБІРКОВО, БО ЗА ВАШОЮ ЛОГІКОЮ ВСІ НЕ ВИННІ.
СБУ - сама розпіарена структура - НАВІТЬ ТУТ ВИ НЕ ПРАВІ АБСОЛЮТНО. І не піарятся зараз мабуть тільки ССО (про багато, що мовчать) з такої когорти, причетних до цього. А от СБУ для піару навіть шпигунів російських обмініють майже одразу не вагаючись, і не рахуючись з тим, що вони володіють ще актуальними даними. І де ви взяли 250-300 справ у слідчих СБУ, це у слідчих нацполіції так, а 100 -120 може бути у слідчих СБУ, які розслідують військові злочини - не ТРЕБА ВВОДИТИ В ОМАНУ. У інших деяких і 20 ненабереться.
показати весь коментар
17.11.2025 17:11 Відповісти
Я писала про кількість справ в слідчих ДБР.
Ящо ви так в курсі кількості справ в СБУ і поліції(в них на кожного до 300 набігає), то чому не пишите, що в детективів НАБУ їх раз.два і очьолся??? Теж давайте без вибірковості.

І ще, припиніть.вибілювати НАБУ і САП!
В тому, що ми маємо винні всі, бо завжди ділемо на своїх і чужих, а гірше за все НЕ ВИМАГАЄМО щлагодженої роботи, а не взаємопоборювання між силовиками, щоб у Желєзняка не було підстав піаритися і поглиблювати їх нетерпимість.один до одного? Ви хоч розумієте як це НЕБЕЗПЕЧНО???!!-
показати весь коментар
17.11.2025 17:21 Відповісти
Раз два і обчолся це про СБУ, то вийняток 100 (200-300 - це нацпол може, а так це схоже на слідчого на якого скинули всі висяки, типу "міною пошкодило посів"), про НАБУ, я з вами згоден, я не намагаюсь їх відмазати, в цій історії всі забули, що СБУ не беззубе дитятко, як піаритись пусками, які можуть робити інші структури - то вони перші, як затримувати зрадників - в данному випадку не тількі економічна складова. В іншому також з Вами згоден.
показати весь коментар
17.11.2025 17:35 Відповісти
А якби ще журналістів не було - тішь та блажь.
Шастають між ногами, достають не те слово.
Медіа виконують у цій країні всю роботу отієї 3-буквенної (трохи 4-) під арні
показати весь коментар
17.11.2025 15:16 Відповісти
Не можна не погодитись з цим. Погане тільки одне, що ці розслідування не тотальні, а дуже вибіркові і залежать від замовника і суми гонорару.
Тож чесним це теж не назвеш.
показати весь коментар
17.11.2025 15:36 Відповісти
Так
показати весь коментар
17.11.2025 15:51 Відповісти
Споримо, що вона їх здає нелегально, і не платить податки ?
Тіньовий квартирний бізнес, як і решти депутатів, у яких по 25-55 квартир.
показати весь коментар
17.11.2025 14:36 Відповісти
Цей бізнес, як і лотерейний, в нас прикривається гетьманцевим-сівковичем. Маьуть теж.треба «двушку» з нього на мацкву передавати.
Ви ж бачите лотереї, казіно, оренда все на 90% в підпіллі і жодного законодавчого зуду з приводу цьогго немає нів гетьманцева еі в третьякової ні в Желєзняка як члена податкового комітету. Хоч зуд законотворчий в них перейшов хронічний свербіж, але завжди в плані що ще зідради з пересічних і фопівців
показати весь коментар
17.11.2025 15:40 Відповісти
КиївМіськБудда:
Володимире Олександровичу, люди, які по три дні без світла сидять, цікавляться: двушка на Москву зайшла?

Бородач:
Поки рятував сімʼю і втратив все, бо ви ВПО і вас закрили в Україні - двушечка летела на москву.
Коли на все піднімались тарифи - двушечка летела на москву.
Коли ти економив,щоб допомогти пацанам - двушечка летела на москву.
Поки ти купував собі форму - двушечка летела на москву.

Gorobina:
Це сон. Порошенко під санкціями рятує фронт: дрони, броня, пікапи, медикаменти, лазні, пилорами... А наближені до 3е ділять мільярди, руйнують енергетику, перетворюють державу на чорну діру. Зеленський - центр цього хаосу. Це не криза. Це міндіч.

Уже є перший мільйон заявок від українців на зимову підтримку, - Зеленський.
Боже, яка радість, що твій народ - жебраки…
показати весь коментар
17.11.2025 14:36 Відповісти
показати весь коментар
17.11.2025 14:37 Відповісти
Жуть. Миндець
показати весь коментар
17.11.2025 15:17 Відповісти
вона вже теж в Ізраїлі? а сестра де? по нормальному,їх би треба затримати,як співучасників і свідків і потім вести перемовини з Міндічем щодо здачі укрправосуддю...
показати весь коментар
17.11.2025 14:37 Відповісти
Тільки три?
А скільки дрмів і акрів землі? Буковель хоч не вся в сейфі мами міндіча?
показати весь коментар
17.11.2025 14:41 Відповісти
А Вовіну тищу оформила?
показати весь коментар
17.11.2025 14:48 Відповісти
Ні , бо вона ізраїльтянка , як і її ******** .
показати весь коментар
17.11.2025 15:08 Відповісти
Добробут понад усе
показати весь коментар
17.11.2025 15:01 Відповісти
Вот для мамы - ничего не жалко
показати весь коментар
17.11.2025 15:02 Відповісти
Каждый вечер вечер наступает вдруг.
Если делать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от своей устал -
Покупай маме квартиры у закрытый квартал!
показати весь коментар
17.11.2025 15:18 Відповісти
Яка краса. Матір - це святе!! Ось по матері...- не треба...нечемно...заслужила!! Такого сина в муках народила!! Цікаво Зеленський їй квіти купував на день народження???
показати весь коментар
17.11.2025 15:22 Відповісти
коли вже такі як міндічи ,та зеленський🤡 кагал , нажеруться ?!!!...дай Господи їм по руках ,шоб до рота свого ,не могли кусок донести !!!...
показати весь коментар
17.11.2025 15:37 Відповісти
кожна мама всіх міндічів
показати весь коментар
17.11.2025 16:49 Відповісти
Лохи все уже 1000 себе заказали?
показати весь коментар
17.11.2025 18:08 Відповісти