8466 відвідувачів онлайн

НАБУ підготувало підозру Умєрову, - Гончаренко

Умєрова чекає підозра

НАБУ підготувало підозру секретарю РНБО Рустему Умєрову.

Це стверджує нардеп "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.

У чому Умєрова підозрюють?

За словами Гончаренка, його звинувачують в розкраданні державних коштів.

"Крім цього, на Умєрова записана частина "общака", яку вивели в країни Перської затоки", - додав він.

"Не буду називати "кличку" Умєрова на плівках. Самі здогадаєтесь. Але скажу так: Рік тому я постійно говорив, що Умєрова треба звільнити. Всі мені відповідали, що немає більш порядної людини ніж він, що це великий професіонал і неймовірний спеціаліст. Я так розумію, що спеціаліст в розкраданні бюджету?", - в іншому дописі додав Гончаренко.

Як повідомлялося, Міндіч тиснув на Умєрова щодо закупівлі неякісних бронежилетів у шарашкіної контори.

Міндічгейт

гончаренко умєров скрін

Топ коментарі
+16
так не можна ж !
він захищає мир домовляючись про нашу капітуляцію перед кацапами
показати весь коментар
23.11.2025 11:23 Відповісти
+12
Два шашличних "професіонала" Єрмак і Умєров ведуть перемовини від імені України
Які питання їх цікавлять насправді?

показати весь коментар
23.11.2025 11:26 Відповісти
+9
Підготувало підозру ?
А він їде підписувати " мирні угоди" ?
Ще й за бюджетні кошти поїде у політичний притулок....добре що попередили про підозру.
показати весь коментар
23.11.2025 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так не можна ж !
він захищає мир домовляючись про нашу капітуляцію перед кацапами
показати весь коментар
23.11.2025 11:23 Відповісти
переговорна група втратила "першого бійця" санітарна втрата....
показати весь коментар
23.11.2025 11:37 Відповісти
А він повернувся в Україну, чи ще подорожує світом?
показати весь коментар
23.11.2025 12:29 Відповісти
і нафуя оголошувати прилюдно? заре умєров зробить рибу - ********.
показати весь коментар
23.11.2025 11:24 Відповісти
для того і пороблено, щоб рибка в мутній воді змилася....
показати весь коментар
23.11.2025 11:25 Відповісти
Ого! На самого умєрова замахнулись? Бабло вже приготував?
показати весь коментар
23.11.2025 11:24 Відповісти
НЕ НЕ НЕ....ВІН МАЄ ЩЕ ЗДАТИ НАС РФ. Ось чувак уже там місяць старається.

Круто!!!!! Ізраїльтяни, татари, грузини - за гроші продають життя на смерть українців в УКРАЇНІ!
показати весь коментар
23.11.2025 11:24 Відповісти
Два шашличних "професіонала" Єрмак і Умєров ведуть перемовини від імені України
Які питання їх цікавлять насправді?

показати весь коментар
23.11.2025 11:26 Відповісти
Это ж нужно показывать на всех экранах страны
И большими буквами писать потужно и незламно
показати весь коментар
23.11.2025 11:42 Відповісти
Давно пора!
показати весь коментар
23.11.2025 11:27 Відповісти
Це був виток - попередження? Підготувало але ще не повідомило про підозру фігуранту? ВІн вже має процесуальний статус чи поки що лише статус державного службовця найвищої категорії?
показати весь коментар
23.11.2025 11:27 Відповісти
Підготовуйте підозри, не підготовуйте, а собі ці потужні переговірники впихнуть пунктик в мирний план капітуляції, щоб позбавити себе відповідальності.
показати весь коментар
23.11.2025 11:29 Відповісти
Значить будут тикать.
Пархатому роду нема переводу © чебурек чебурек куда катишься
показати весь коментар
23.11.2025 11:34 Відповісти
Куди і навіщо тікати?Ща подоляк розкаже що це все рашка і порошенко для того щоб ослабити нашу переговорну позицію
показати весь коментар
23.11.2025 11:35 Відповісти
На переговорника від України кримінальну справу?Ніззя срачі розводити!Єднаймеся навколо умєрова з єрмаком!!!!!
показати весь коментар
23.11.2025 11:34 Відповісти
показати весь коментар
23.11.2025 11:52 Відповісти
Підготувало підозру ?
А він їде підписувати " мирні угоди" ?
Ще й за бюджетні кошти поїде у політичний притулок....добре що попередили про підозру.
показати весь коментар
23.11.2025 11:34 Відповісти
Ця потвора Умєров із цього ганебного плану виключила пункт з аудитом, підготувала собі, зеленої шоблі і москалям повну амністію за злочини і погодилася з капітуляцією.
показати весь коментар
23.11.2025 12:30 Відповісти
Карлсон,Шугармен, Сігізмунд, Тенор, Че Гевара, Рокет,Болек ..... Мідас це відімо Зелька, все, до чого торкається своїми руками, перетворюється в лайно. П.С. «Странный вы народ, блатные. Как собаки жу́чки, ни имени ни роду, одни кликухи поганые» Г. Жеглов.
показати весь коментар
23.11.2025 11:35 Відповісти
Алы-Баба та сорок розбійників.
показати весь коментар
23.11.2025 11:44 Відповісти
Умеров знає багато,надто ФБР,за який кошт і як, живе сімейка в Америці.
показати весь коментар
23.11.2025 11:35 Відповісти
Почему чебурека срочно отправили в Америку ?? Его миссия простая - принять все пункты "плана капитуляцию" лишь бы отменили Пункт о полной инвентаризации западной помощи. это ж факт признание с повинной - они тырили из всех потоков помощи
показати весь коментар
23.11.2025 11:39 Відповісти
Цей Умеров своїми корупційними маєтками в Маямі й інших штатах Америки, куплених для себе і своїх родичів на крадені в ЗСУ гроші, повністю знищив кредит довіри, отриманий від незламного борця за права кримсько-татарського народу Мустафи Джемілєва.
Тепер випускати цього дискредитованого корупціонера за кордон у складі делегації, яка вирішуватиме долю України, буде справжнім безумством.
показати весь коментар
23.11.2025 11:38 Відповісти
А умеров в складі делегації у Швейцарії ! Ось так парадокс !
показати весь коментар
23.11.2025 11:38 Відповісти
Може вже саме час повертати в Україну смертну кару за злочини під час війни, за державну зраду? Маю підозру, що бажаючих в розстрільну команду буде дуже багато.
показати весь коментар
23.11.2025 11:40 Відповісти
Почему чебурека срочно отправили в Америку ?? Его миссия простая - принять все пункты "плана капитуляцию" лишь бы отменили Пункт о полной инвентаризации западной помощи. это ж факт признание с повинной - они тырили из всех потоков помощи
показати весь коментар
23.11.2025 11:40 Відповісти
Алі Баба?
показати весь коментар
23.11.2025 11:42 Відповісти
Умеров втік в той же день що і Міндіч. І повертатися не збирається.
показати весь коментар
23.11.2025 11:42 Відповісти
Ну нє, це вже ржач...
показати весь коментар
23.11.2025 11:43 Відповісти
про "кличку" здогадаєтесь самі.. я щось не зрозумів - це Алі-баба перетворюється з завхоза на умерова чи що?
показати весь коментар
23.11.2025 11:43 Відповісти
І про шо він тепер буде думати на переговорах? Як ви думаєте? Про Україну?
показати весь коментар
23.11.2025 11:47 Відповісти
Умеров громадянин США, майно, сім'я в США. Після перевірки общака на Близькому Сході їздив до Америки домовлятися з ФБР. Їх взяли за яйця.
показати весь коментар
23.11.2025 12:00 Відповісти
Так не зря він їздив в Турцію, щоб туди здриснути.
показати весь коментар
23.11.2025 11:48 Відповісти
Треба Умєрову терміново у відрядження до Туреччини чкурнути, "по робочим питанням"...
показати весь коментар
23.11.2025 11:52 Відповісти
- Громадянин Умєров, ви нам якісь підозрілі. )
показати весь коментар
23.11.2025 11:56 Відповісти
Ну,а нахєра Ганчарєнка про це пише?)Попереджає,щоб Умєрав не повертався з відрядження?))Він і Міндіча попереджав?))
показати весь коментар
23.11.2025 12:01 Відповісти
Ну, і мишлєніє у вас, Грицеляк!
показати весь коментар
23.11.2025 12:30 Відповісти
яка цікава кадрова лава у зєлєнского - кого не візьме, то все лайно.
Виникає питання - чи можно створити "уряд єдності" з лайном?
показати весь коментар
23.11.2025 12:12 Відповісти
Черга до "команди гетьманцева" і його самого коли дійде?
показати весь коментар
23.11.2025 12:13 Відповісти
Кличка "лантух носатий" ?
показати весь коментар
23.11.2025 12:15 Відповісти
Як правильно кримською, чебурек чи чабурек?
Правильно- умеров...що воно могло радити пану Джемільову, х.з.
показати весь коментар
23.11.2025 12:17 Відповісти
Американці кажуть, що він у угоді випрашував пунк про амністію для українських чиновників-крадіїв. Тепер все сходиться. Алі Баба і Абрек представляють Україну в Швейцарії. Потужно.
показати весь коментар
23.11.2025 12:18 Відповісти
Долоню по прізвищу ЗЕленському негайно змінити склад делегації.Думаю що і Алі-Баба засвітиться.
показати весь коментар
23.11.2025 12:19 Відповісти
якщо і "Алі-Баба" засвітиться і переговорна група втратить "другого бійця" та ще й командира цієї групи, "місія провалена" буде навіть при умові, що тимчасовим командиром групи буде бАданов - потрібно ж санітарних "потужних бійців" комусь виносити із поля бою...
показати весь коментар
23.11.2025 12:27 Відповісти
Підготувало???? То чекаємо від них це повідомлення..Ти не в НАБУ?? То попкорн їж..
показати весь коментар
23.11.2025 12:23 Відповісти
Яка там ще підозра? Мародера рустємчика у складі делегації під головуванням дєрьмака(!?) члєнограй відправив на перемовини з трампістами. Це замість того, щоб у відставку відправити.
показати весь коментар
23.11.2025 12:25 Відповісти
Шановні диванні ура-патріоти , на переговорах все залежить виключно від США ,а ця зєльона шобла - прості статисти ,думка яких нікому не цікава ,як вирішать США ,так і буде .
показати весь коментар
23.11.2025 12:26 Відповісти
І ось цей підорас разом з іншим підорасом Алі - Бабою у складі української делегації під тиском рідого підорасу з Вашингтона вирішують долю народу України.

75% ідіотів - вам ніде не тисне?
показати весь коментар
23.11.2025 12:28 Відповісти