12233 посетителя онлайн

"Миндичгейт": Через офис фигурантов прошло около $100 млн, - директор НАБУ Кривонос

Миндичгейт: Сколько денег прошло через офис фигурантов?

Через офис фигурантов дела о коррупции в энергетике прошло около $100 млн.

Об этом в эфире УП рассказал директор Бюро Семен Кривонос, передает Цензор.НЕТ.

"Мы во время документирования установили, что через офис, так или иначе, прошло около 100 миллионов долларов. Это может быть гораздо больше. Это то, что мы установили оперативным путем", - пояснил он.

По словам Кривоноса, следующим этапом расследования будет финансовое расследование.

"В процессе финансового расследования и анализа тех изъятых документов - а мы изъяли интересные документы, - мы сможем увидеть и установить, куда эти средства перечислялись, как они конвертировались, возможно, в недвижимость, в активы, или оставались на банковских счетах - за рубежом, в каких-то юрисдикциях", - добавил директор НАБУ.

Далее, продолжил он, нужно отследить движение средств через государственные или частные банки, движение средств за границу.

"Они (фигуранты схемы. - Ред.) часто использовали, по нашей информации, криптовалюту - это также очень сильно усложнит всю эту историю. Нам понадобится помощь правоохранителей других стран, возможно, нужно будет решать вопрос о создании так называемых "джитов" (Joint Investigation Team), то есть совместных следственных групп, которые продемонстрировали в кейсах о коррупции очень высокую свою эффективность", - подытожил он.

Миндичгейт

Топ комментарии
+12
а скільки було тіх офісів....ну не кажть що лише один...
показать весь комментарий
14.11.2025 15:10 Ответить
+9
в опі таку мєлочь навіть не помічяють,
там все на мілліарди - дерева свідки...
показать весь комментарий
14.11.2025 15:14 Ответить
+9
Вся відповідальність на президенті, не вірю я розкрадались сотні мільйонів доларів його дружбанами а він не знав. Це мародерство всіх цих міндічів розстріляти мало ,це коли країна стікає кровю ,діти збирають копійки щоб допомогти війську ну бидло грабує і жирує.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:29 Ответить
Комментировать
Сортировать:
а скільки було тіх офісів....ну не кажть що лише один...
показать весь комментарий
14.11.2025 15:10 Ответить
Говорят что дрон-перехватчик стоит 3000 баксов. 100 миллионов долларов это 30 тысяч таких перехватчиков.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:14 Ответить
Так саме цікаво, що такий офіс був не один. В кожній галузі були такі офіси і свої люди. А у задокументовано та обнародуваному офісі гроші йшли на росію, це ж яке велике ганьбище. Американські гроші злочинцю, який під американськими санкціями?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:49 Ответить
в опі таку мєлочь навіть не помічяють,
там все на мілліарди - дерева свідки...
показать весь комментарий
14.11.2025 15:14 Ответить
показать весь комментарий
14.11.2025 15:14 Ответить
на вулицю червоних ліхтарів можеш вийти., а ні, тобі голубих.
показать весь комментарий
14.11.2025 16:06 Ответить
пан за три копійки підпрацьовує шабесгоєм у зекоманди?
показать весь комментарий
14.11.2025 16:14 Ответить
хрюзге швайн за фуфирік іміткє борцуна з корупцією? ти підарок в Україну приїдь і виходь на майдан, а не гавкаєш зза кордону.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:07 Ответить
на, отримай ще 3 копійки від зе, гой.

P.S.: це VPN.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:14 Ответить
гомику, чекаю фотозвіт як ти майданиш проти зеленої шобли.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:19 Ответить
Цікаво, шо з цього приводу скажуть Ze******?
показать весь комментарий
14.11.2025 15:15 Ответить
Зелені спаскудили всі цінності майдану. Якби не вони, ми би зараз жили і горя не знали.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:19 Ответить
Що каже закон? Зеленський на посаді президента користується правом недоторканності під час виконання своїх повноважень, що означає, що його не можна притягнути до кримінальної відповідальності за скоєні дії. Однак він не є повністю вільним від законів, оскільки його дії можуть призвести до імпічменту, тоді він також буде нести відповідальність за порушення антикорупційного законодавства. Ось так, мирно тільки після імпічменту, або якщо Майдан скаже геть таку владу!
Кучму геть! Шапкокрада яника геть! Зеленого мародера геть!
показать весь комментарий
14.11.2025 15:19 Ответить
Вся відповідальність на президенті, не вірю я розкрадались сотні мільйонів доларів його дружбанами а він не знав. Це мародерство всіх цих міндічів розстріляти мало ,це коли країна стікає кровю ,діти збирають копійки щоб допомогти війську ну бидло грабує і жирує.
показать весь комментарий
14.11.2025 15:29 Ответить
Імпічмент зеленському !
показать весь комментарий
14.11.2025 15:34 Ответить
Всі сліди ведуть до головного мародера зе оманського, який призначив на всі посади слухняних мародерів, які поповнюють його офшори. В Україні немає ні однієї галузі, де б не було мародерства. Без зе оманського міндіча з України ніхто б не випустив. Прикордонники, на запити, як міндіч перетнув кордон не дають відповідь, але на це питання прийдеться відповідати.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:40 Ответить
Погано те,що саме зараз ці кошти,ця нерухомість і ця кріпта не заарештовані (бо тільки встановлюються) і міняють володарів,місця зберігання та кошти виводяться з України у непідконтрольні регіони, у тому числі з допомогою "ображених" слуг
показать весь комментарий
14.11.2025 17:42 Ответить
прості люди по копійках збирають на ЗСУ а тут... В Україні ніби воєнний стан, чому не повісять паскуд?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:52 Ответить
Мільйони знайшли, а мільярди вивезли
показать весь комментарий
14.11.2025 17:52 Ответить
нічого не буде, бо бидло, яке це вибирало (по-приколу, чи по відсутності розуму) нікуди не ділось
показать весь комментарий
14.11.2025 17:57 Ответить
Брехня. Там миллиарды. Если они брали по 15% со всех заказов Энергоатома и прочих госпредприятий и оборонных заказов, то там много миллиардов.
показать весь комментарий
14.11.2025 18:33 Ответить