14341 посетитель онлайн

Экстрадиция Миндича из Израиля: процедура сложная и требует времени, - Клименко

Миндичу объявлено подозрение и объявлен розыск: НАБУ готовит экстрадицию

Тимуру Миндичу было предъявлено подозрение, после чего его объявили в розыск в Украине. Кроме того, детективы НАБУ обратились в Генеральную прокуратуру с просьбой инициировать процедуру экстрадиции. 

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в интервью Deutsche Welle заявил руководитель САП Александр Клименко.

Он отметил, что процедура экстрадиционных запросов сложна и требует времени. Такие запросы должны подаваться конфиденциально, чтобы не дать разыскиваемому лицу возможности сменить страну пребывания.

"Направление запросов об экстрадиции должно происходить конфиденциально, потому что ключевая задача - чтобы этот запрос застал лицо на территории той страны, куда он направляется. Если вы говорите: вот мы уже две недели назад направили и ждем, пока отправят, - то человек уже может переехать в другую страну, и смысла направлять такие запросы нет", - рассказал Клименко.

В то же время он опроверг, что в процессе подписания произошла задержка, объясняя это технической сложностью дела.

"Направили первый раз в конце февраля, там было выявлено много недостатков, которые в рабочем порядке устранялись, переводилось большое количество материалов, и после этого оно было передано на подпись генеральному прокурору, им подписано и направлено в эту страну", - рассказал Клименко.

Он добавил, что следственные действия за рубежом возможны только в сотрудничестве с местными правоохранительными органами или через международные поручения. Украинские детективы при этом не имеют процессуальных полномочий непосредственно действовать на территории других государств.

Миндичгейт

Топ комментарии
+12
Навіщо клеїти дурня? Міндіча спеціально позбавили громадянства, його тепер ніхто не видасть за жодних умов.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:20 Ответить
+10
Міндічу можна спати спокійно
показать весь комментарий
07.04.2026 09:16 Ответить
+9
І цілком риторичне запитання, а хто ускладнив цю процедуру після того як Міндич чкурнув з країни?
показать весь комментарий
07.04.2026 09:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Міндічу можна спати спокійно
показать весь комментарий
07.04.2026 09:16 Ответить
Між Україною та Ізраїлем немає двосторонньої угоди про екстрадицію.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:28 Ответить
Так і буде поки при владі в Україні євреї.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:29 Ответить
А де їм заробляти? Не обдирати ж одноплемінників. Так такого не зрозуміють і видадуть арабам на перевиховання.
показать весь комментарий
07.04.2026 10:48 Ответить
А між Австрією і Україною ? - Фірташ сказав шо його в Україні будуть політично переслідувати і все - для Заходу це як червона ганчірка для бика а те шо він "наколядував" тут лярди дол їм пох
показать весь комментарий
07.04.2026 09:33 Ответить
Інтерполу він не по зубах?
показать весь комментарий
07.04.2026 09:18 Ответить
Зеленському він в Україні не потрібен.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:28 Ответить
Зелі - ні - так НАБУ ж його хоче бачити в Києві
показать весь комментарий
07.04.2026 09:35 Ответить
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу

мабуть, не дуже
показать весь комментарий
07.04.2026 09:50 Ответить
Оскільки Інтерпол категорично відмовився займатися міжнародним тероризмом Ізраїль не є його членом .
Ізраїль взагалі не видає своїх громадян в інші країни крім кривавих вбивць . Причому якщо то вбивство першої категорії (тобто доведенне навмистне) !
показать весь комментарий
07.04.2026 10:16 Ответить
Навіщо клеїти дурня? Міндіча спеціально позбавили громадянства, його тепер ніхто не видасть за жодних умов.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:20 Ответить
А шо отой лупатий Шугармен чи ШуХЕРмен чи як його там того Цукермана?
показать весь комментарий
07.04.2026 09:21 Ответить
То зелене шапіто таке передбачуване...
показать весь комментарий
07.04.2026 09:22 Ответить
Зеленсько у немає сенсу його екстрадірувати з Ізраїлю.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:27 Ответить
І цілком риторичне запитання, а хто ускладнив цю процедуру після того як Міндич чкурнув з країни?
показать весь комментарий
07.04.2026 09:28 Ответить
А хто знає, для чого боневтік зустрічався з рабинами та за що отримав Тору ?
показать весь комментарий
07.04.2026 09:30 Ответить
Платищь Игилу 20 биткоинов и они тебе его в Mindich.part1.rar по 10кг переправят
показать весь комментарий
07.04.2026 09:31 Ответить
Міндіч? Да ви Крупу посадити не можете, безліч справ які тягнуться роками.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:33 Ответить
Так його ж ніби позбавили громадянства України! Тепер у нього лише паспорт Ізраїля, а там своїх громадян не прийнято видавати іншим країнам...
показать весь комментарий
07.04.2026 09:37 Ответить
Ні зелені ублюдки: просто ви боїтеся що "випливе куча зеленого гноя" тому що там буде "замішана" вся верхушка "зеленого бидла" вам КАПЕЦЬ
показать весь комментарий
07.04.2026 09:42 Ответить
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу, - Клименко

Отже! Процедура екстрадиція Міндіча з Ізраїлю є складною і потребує часу!

Особливо, якщо в Україні того не хочуть. Не хочуть, тому що небезпечно. Створюється прецедент, який приведе до розвалу системи корупції.


Напевно, існує такий собі суспільний договір/кругова порука, - не добиватися екстрадиції своїх, які працюють вахтовим методом: збагачуються в Україні, а витрачають у теплих краях - безпечних країнах.
показать весь комментарий
07.04.2026 09:43 Ответить
Тому ми позбавили його громадянства, щоб ще більше її ускладнити
показать весь комментарий
07.04.2026 09:45 Ответить
Прочитав муру эту, павлик лазаренко далеко за океаном, заржал от души и буркнул ногой насточертевший на завтрак ананас большой, спелый, жёлтый, с Гавайских плантаций привезенный!
показать весь комментарий
07.04.2026 09:53 Ответить
не ну, ясный красный шо ця процэдура е складною. нэ складным був тильки його выйизд з крайины во врем войны
показать весь комментарий
07.04.2026 10:11 Ответить
От клоуни!!! Яка екстрадиція??? Коли виник скандал, і Міндіч став на лижі, Зеля моментально лишив його громадянства України. А так, як Міндіч громадянин Ізраїлю, то яка може бути екстрадиція не громадянина України, а підданого Ізраїлю? Для лошар гасла. Ізраїль навіть США просто так не видає. Треба дуже накосячити на міжнародному рівні. А тут Зельоні звичні цирки влаштовують. Ми вимагаємо нам видати не нашого громадянина, а громадянина Ізраїлю!
показать весь комментарий
07.04.2026 10:13 Ответить
Кому ты сказочки рассказываешь,никто и никогда не выдаст этого кореша шашлычника Украине,вся процедура это только пиар и растрачивание ресурсов.
показать весь комментарий
07.04.2026 10:27 Ответить
Ершик с миной в унитаз засовываешь, поворачиваешь куда надо, и к Аллаху-******** как ток откроет "бомболюк"
показать весь комментарий
07.04.2026 10:31 Ответить
Ізраїль не видає євреїв які б злочини вони не вчинили ...

маячня для кроликів
показать весь комментарий
07.04.2026 10:32 Ответить
Так саме для спрощення процедури геніталь геніальний вошть і позбавив йому зовсім не знайомого Міндіча українського громадянства. А ви що подумали?
показать весь комментарий
07.04.2026 10:44 Ответить
А якщо зробити прецедент, якийсь український мосад підірве цього покидька, як відреагує єврейський мосад?
показать весь комментарий
07.04.2026 10:54 Ответить
Тобто ніколи. Класний схематоз: єврей+друг зєлі = джек пот!
показать весь комментарий
07.04.2026 11:09 Ответить
Треба читати між строк - буде зроблено все, щоб екстрадиції не відбулося НІКОЛИ.
показать весь комментарий
07.04.2026 11:36 Ответить
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Екстрадиція Міндіча з США: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Екстрадиція Міндіча з Кіпру: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Ну і так далі поки не зміниться влада
показать весь комментарий
07.04.2026 12:04 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/64041 Борислав Береза:
Добрі люди з антикорупційних органів кажуть, що на днях ви дізнаєтесь, що народний депутат минулого скликання Олександр Грановський підписав угоду з НАБУ та САП і справа закрита. І тут найцікавіше. Бо щоб підписати угоду треба або здати організаторів схеми, або тих, хто над тобою в корупційній ієрархії. Єдиний момент, який мені цікавий у цьому, так це кого ж міг здати Гранрвський, якщо на думку слідства він і є організатор.
Хоча українська боротьба з корупцією вже знає подібні історії з угодами, які траплялися раніше. Найбільш резонансною стала історія хабаря в розмірі 6 млн доларів які Микола Злочевський, міністр часів Януковича, дуже наполегливо намагався дати Голові САП Назару Холодницькому, щоб за гроші зняти із себе підозру в корупції та незаконному збагаченні на сотні мільйонів доларів. Холодницький повідомив про це, після чого всіх учасників того злочину взяли. Так от, всі фігуранти цієї справи, і Злочевський теж, пішли на угоду зі слідством у 2023 році. Ніхто з чотирьох обвинувачених не потрапив до в'язниці, ба більш того, усі отримали м'які покарання. Посередники - умовні строки, а Злочевський - штраф 68 тис грн. і остаточно уникнув покарання. Кого міг здати сам Злочевській, якщо він і організатор і той, хто давав хабар - не зрозуміло. Але угоду підписав. До речі, штраф заплатив і щось задонатив на ЗСУ. А сотні мільйонів доларів держава не побачила. Ну, і світове право николи раніше не бачило такого, щоб той, хто дає хабар, щоб уникнути покарання за злочин, у підсумку такі уникнув покарання і за злочин і за намагання дати хабар. Українська боротьба з корупцією може дивувати.
А поки раджу взяти попкорн і дивитися шоу про чергову угоду, в якому всі задоволені. Один - уникнув покарання, інші - будуть вішати собі зірочку за угоду. Ну, і для корупціонерів гарний натяк, що завжди є місце в житті для угоди. Чи не завжди?
показать весь комментарий
07.04.2026 14:38 Ответить