12451 відвідувач онлайн

Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу, - Клименко

Міндічу оголошено підозру і розшук: НАБУ готує екстрадицію

Тімуру Міндічу оголошено про підозру, після чого його оголосили в розшук в Україні. Також детективи НАБУ звернулися до Генеральної прокуратури з проханням ініціювати процедуру екстрадиції. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю Deutsche Welle заявив керівник САП Олександр Клименко.

Він зазначив, що процедура екстрадиційних запитів є складною і потребує часу. Такі запити мають подаватися конфіденційно, аби не дати розшукуваній особі можливості змінити країну перебування.

"Направлення запитів про екстрадицію має відбуватися конфіденційно, бо ключове завдання, щоб цей запит застав особу на території тієї країни, куди він направляється. Якщо ви говорите: от ми вже два тижні тому направили і чекаємо, поки відправлять, - то вже людина може переїхати в іншу країну, і сенсу направляти такі запити немає", - розповів Клименко.

Водночас він заперечив, що в процесі підписання відбулося затягування, пояснюючи це технічною складністю справи.

"Направили перший раз в кінці лютого, там були виявлені багато недоліків, які в робочому порядку усувалися, перекладалася велика кількість матеріалів, і після того воно було передано на підпис генеральному прокурору, ним підписано і направлено до цієї країни", - розповів Клименко.

Він додав, що слідчі дії за кордоном можливі лише у співпраці з місцевими правоохоронними органами або через міжнародні доручення. Українські детективи при цьому не мають процесуальних повноважень безпосередньо діяти на території інших держав.

Міндічгейт

Топ коментарі
+12
Навіщо клеїти дурня? Міндіча спеціально позбавили громадянства, його тепер ніхто не видасть за жодних умов.
показати весь коментар
07.04.2026 09:20 Відповісти
+10
Міндічу можна спати спокійно
показати весь коментар
07.04.2026 09:16 Відповісти
+9
І цілком риторичне запитання, а хто ускладнив цю процедуру після того як Міндич чкурнув з країни?
показати весь коментар
07.04.2026 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Міндічу можна спати спокійно
показати весь коментар
07.04.2026 09:16 Відповісти
Між Україною та Ізраїлем немає двосторонньої угоди про екстрадицію.
показати весь коментар
07.04.2026 09:28 Відповісти
Так і буде поки при владі в Україні євреї.
показати весь коментар
07.04.2026 09:29 Відповісти
А де їм заробляти? Не обдирати ж одноплемінників. Так такого не зрозуміють і видадуть арабам на перевиховання.
показати весь коментар
07.04.2026 10:48 Відповісти
А між Австрією і Україною ? - Фірташ сказав шо його в Україні будуть політично переслідувати і все - для Заходу це як червона ганчірка для бика а те шо він "наколядував" тут лярди дол їм пох
показати весь коментар
07.04.2026 09:33 Відповісти
Інтерполу він не по зубах?
показати весь коментар
07.04.2026 09:18 Відповісти
Зеленському він в Україні не потрібен.
показати весь коментар
07.04.2026 09:28 Відповісти
Зелі - ні - так НАБУ ж його хоче бачити в Києві
показати весь коментар
07.04.2026 09:35 Відповісти
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу

мабуть, не дуже
показати весь коментар
07.04.2026 09:50 Відповісти
Оскільки Інтерпол категорично відмовився займатися міжнародним тероризмом Ізраїль не є його членом .
Ізраїль взагалі не видає своїх громадян в інші країни крім кривавих вбивць . Причому якщо то вбивство першої категорії (тобто доведенне навмистне) !
показати весь коментар
07.04.2026 10:16 Відповісти
Навіщо клеїти дурня? Міндіча спеціально позбавили громадянства, його тепер ніхто не видасть за жодних умов.
показати весь коментар
07.04.2026 09:20 Відповісти
А шо отой лупатий Шугармен чи ШуХЕРмен чи як його там того Цукермана?
показати весь коментар
07.04.2026 09:21 Відповісти
То зелене шапіто таке передбачуване...
показати весь коментар
07.04.2026 09:22 Відповісти
Зеленсько у немає сенсу його екстрадірувати з Ізраїлю.
показати весь коментар
07.04.2026 09:27 Відповісти
І цілком риторичне запитання, а хто ускладнив цю процедуру після того як Міндич чкурнув з країни?
показати весь коментар
07.04.2026 09:28 Відповісти
А хто знає, для чого боневтік зустрічався з рабинами та за що отримав Тору ?
показати весь коментар
07.04.2026 09:30 Відповісти
Платищь Игилу 20 биткоинов и они тебе его в Mindich.part1.rar по 10кг переправят
показати весь коментар
07.04.2026 09:31 Відповісти
Міндіч? Да ви Крупу посадити не можете, безліч справ які тягнуться роками.
показати весь коментар
07.04.2026 09:33 Відповісти
Так його ж ніби позбавили громадянства України! Тепер у нього лише паспорт Ізраїля, а там своїх громадян не прийнято видавати іншим країнам...
показати весь коментар
07.04.2026 09:37 Відповісти
Ні зелені ублюдки: просто ви боїтеся що "випливе куча зеленого гноя" тому що там буде "замішана" вся верхушка "зеленого бидла" вам КАПЕЦЬ
показати весь коментар
07.04.2026 09:42 Відповісти
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу, - Клименко

Отже! Процедура екстрадиція Міндіча з Ізраїлю є складною і потребує часу!

Особливо, якщо в Україні того не хочуть. Не хочуть, тому що небезпечно. Створюється прецедент, який приведе до розвалу системи корупції.


Напевно, існує такий собі суспільний договір/кругова порука, - не добиватися екстрадиції своїх, які працюють вахтовим методом: збагачуються в Україні, а витрачають у теплих краях - безпечних країнах.
показати весь коментар
07.04.2026 09:43 Відповісти
Тому ми позбавили його громадянства, щоб ще більше її ускладнити
показати весь коментар
07.04.2026 09:45 Відповісти
Прочитав муру эту, павлик лазаренко далеко за океаном, заржал от души и буркнул ногой насточертевший на завтрак ананас большой, спелый, жёлтый, с Гавайских плантаций привезенный!
показати весь коментар
07.04.2026 09:53 Відповісти
не ну, ясный красный шо ця процэдура е складною. нэ складным був тильки його выйизд з крайины во врем войны
показати весь коментар
07.04.2026 10:11 Відповісти
От клоуни!!! Яка екстрадиція??? Коли виник скандал, і Міндіч став на лижі, Зеля моментально лишив його громадянства України. А так, як Міндіч громадянин Ізраїлю, то яка може бути екстрадиція не громадянина України, а підданого Ізраїлю? Для лошар гасла. Ізраїль навіть США просто так не видає. Треба дуже накосячити на міжнародному рівні. А тут Зельоні звичні цирки влаштовують. Ми вимагаємо нам видати не нашого громадянина, а громадянина Ізраїлю!
показати весь коментар
07.04.2026 10:13 Відповісти
Кому ты сказочки рассказываешь,никто и никогда не выдаст этого кореша шашлычника Украине,вся процедура это только пиар и растрачивание ресурсов.
показати весь коментар
07.04.2026 10:27 Відповісти
Ершик с миной в унитаз засовываешь, поворачиваешь куда надо, и к Аллаху-******** как ток откроет "бомболюк"
показати весь коментар
07.04.2026 10:31 Відповісти
Ізраїль не видає євреїв які б злочини вони не вчинили ...

маячня для кроликів
показати весь коментар
07.04.2026 10:32 Відповісти
Так саме для спрощення процедури геніталь геніальний вошть і позбавив йому зовсім не знайомого Міндіча українського громадянства. А ви що подумали?
показати весь коментар
07.04.2026 10:44 Відповісти
А якщо зробити прецедент, якийсь український мосад підірве цього покидька, як відреагує єврейський мосад?
показати весь коментар
07.04.2026 10:54 Відповісти
Тобто ніколи. Класний схематоз: єврей+друг зєлі = джек пот!
показати весь коментар
07.04.2026 11:09 Відповісти
Треба читати між строк - буде зроблено все, щоб екстрадиції не відбулося НІКОЛИ.
показати весь коментар
07.04.2026 11:36 Відповісти
Екстрадиція Міндіча з Ізраїлю: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Екстрадиція Міндіча з США: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Екстрадиція Міндіча з Кіпру: процедура є складною і потребує часу, - Клименко
Ну і так далі поки не зміниться влада
показати весь коментар
07.04.2026 12:04 Відповісти
https://t.me/BerezaJuice/64041 Борислав Береза:
Добрі люди з антикорупційних органів кажуть, що на днях ви дізнаєтесь, що народний депутат минулого скликання Олександр Грановський підписав угоду з НАБУ та САП і справа закрита. І тут найцікавіше. Бо щоб підписати угоду треба або здати організаторів схеми, або тих, хто над тобою в корупційній ієрархії. Єдиний момент, який мені цікавий у цьому, так це кого ж міг здати Гранрвський, якщо на думку слідства він і є організатор.
Хоча українська боротьба з корупцією вже знає подібні історії з угодами, які траплялися раніше. Найбільш резонансною стала історія хабаря в розмірі 6 млн доларів які Микола Злочевський, міністр часів Януковича, дуже наполегливо намагався дати Голові САП Назару Холодницькому, щоб за гроші зняти із себе підозру в корупції та незаконному збагаченні на сотні мільйонів доларів. Холодницький повідомив про це, після чого всіх учасників того злочину взяли. Так от, всі фігуранти цієї справи, і Злочевський теж, пішли на угоду зі слідством у 2023 році. Ніхто з чотирьох обвинувачених не потрапив до в'язниці, ба більш того, усі отримали м'які покарання. Посередники - умовні строки, а Злочевський - штраф 68 тис грн. і остаточно уникнув покарання. Кого міг здати сам Злочевській, якщо він і організатор і той, хто давав хабар - не зрозуміло. Але угоду підписав. До речі, штраф заплатив і щось задонатив на ЗСУ. А сотні мільйонів доларів держава не побачила. Ну, і світове право николи раніше не бачило такого, щоб той, хто дає хабар, щоб уникнути покарання за злочин, у підсумку такі уникнув покарання і за злочин і за намагання дати хабар. Українська боротьба з корупцією може дивувати.
А поки раджу взяти попкорн і дивитися шоу про чергову угоду, в якому всі задоволені. Один - уникнув покарання, інші - будуть вішати собі зірочку за угоду. Ну, і для корупціонерів гарний натяк, що завжди є місце в житті для угоди. Чи не завжди?
показати весь коментар
07.04.2026 14:38 Відповісти