10429 відвідувачів онлайн

Точкових рішень недостатньо. Узгодили план перезавантаження енергетичної сфери та низки держорганів, - Свириденко

Свириденко про міндічгейт

Прем'єрка Юлія Свириденко на нараді з президентом узгодила план перезавантаження енергетичної сфери та низки державних органів, важливих у цій сфері.

Про це вона повідомила у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Перезапуск підприємств

"Точкових рішень недостатньо, ми маємо діяти по всіх напрямках енергетичного сектору", - наголошує вона.

Оновлення НКРЕКП, Держенергонагляду та ФДМУ

Свириденко нагадала, що уряд готує рішення щодо оновлення НКРЕКП, Державної інспекції ядерного регулювання та Державної інспекції енергетичного нагляду, Фонду державного майна України.

"З приводу оновлення АРМА - очікуємо реакції щодо працівників, які фігурують в матеріалах НАБУ. Доручила провести внутрішню перевірку та ухвалити відповідні кадрові рішення.

Перезавантаження має бути системним. Інформуватимемо про наші подальші кроки", - резюмує Свириденко.

Раніше Зеленський зазначав, що починається перезавантаження ключових енергетичних держпідприємств.

Міндічгейт

Топ коментарі
+37
Перезавантажити потрібно всю владу а не ліжка з лярвами переставляти, як мінімум імпічмент президента.
показати весь коментар
16.11.2025 10:51 Відповісти
+30
Корінь проблеми - Оманська Гнида, дєрьмак .. і всі ви zельоні корупціонери і зрадники.

ідеальне ілюстративне фото
показати весь коментар
16.11.2025 10:54 Відповісти
+12
Вислів паразит - перезавантаження системи/влади..кобра очкова..
показати весь коментар
16.11.2025 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перезавантажити потрібно всю владу а не ліжка з лярвами переставляти, як мінімум імпічмент президента.
показати весь коментар
16.11.2025 10:51 Відповісти
Імпічмент президенту оголошують, а Зеленський вже як 2,5 роки не президент, а просто злодюга який захопив владу.
Тому його потрібно видати разом з всією бандою в США, вони їхні гроші крали, там тюрма для таких є, Гуантанамо називається.
показати весь коментар
16.11.2025 11:14 Відповісти
Перезавантажити енергетику у Зеленського не вийде, бо він не має в команді професіоналів. НАБУ показало що для керівництво енергетичною галуззю Зеленський не шукав незалежних професіоналів, а взяв корумпованих людей Деркача, які погодились бути менеджерами в команді Президента. Натомість ці менеджери влаштували корупційні схеми як за влади попередників і розкрадали значну частину бюджету, виділяємого на енергетику. Відповідальність за залучення корумпованих менеджерів з російськими зв'язками лежить на Зеленському та всій його команді, тому Зеленський має йти з посади! Дебільні кадрові рішення Зеленського та його радників, поставили Україну на грань катастрофи через ризик втрати закордонної допомоги. Цих дефективних менеджерів Деркача-Зеленського потрібно вивести на Майдан, четвертувати і спалити разом з тими хто призначав це корумповане лайно на посади міністрів!
показати весь коментар
16.11.2025 12:52 Відповісти
Кабміндічі з деркачем і *******, гадять в Українському народові і далі!
Свириденко, чомусь забула про застосування вірьовки, для помічників ***** в Українській Владі!!! Дуже дієва річ для зелупнів на посадах, починаючи з держсекретарів Секретаріату Кабінету Міністрів та ЦОВВ до «наглядових рад»!!!!
показати весь коментар
16.11.2025 13:35 Відповісти
"Точкових рішень недостатньо..." - золоті слова

перезавантажувати вас всіх к ...ням!
починаючи з ЗЄльоного !

вибори !!!..

або Майдан

на вибір

.
показати весь коментар
16.11.2025 15:02 Відповісти
а я за точкове перезавантаження -

всіх ЗЄльоних п'ятою точкою на палю !

.
показати весь коментар
16.11.2025 16:31 Відповісти
Вислів паразит - перезавантаження системи/влади..кобра очкова..
показати весь коментар
16.11.2025 10:52 Відповісти
Не почула головного в її промові, завчеглї як попугою : де про те, що вмі ці посади БЕЗУМОВНО БУДУТЬ ВІДДАНІ ОПОЗИЦІ - фахівцям, а не щеленим соснам і фунтам?
На сьогодні опозиція це ЄС І БАТЬКІВЩИНИ і ВСЕ!!!
Так само негайно, податковий, митний і бюджетний комітет мають.перейти опозиції.КРАПКА!
показати весь коментар
16.11.2025 16:56 Відповісти
Корінь проблеми - Оманська Гнида, дєрьмак .. і всі ви zельоні корупціонери і зрадники.

ідеальне ілюстративне фото
показати весь коментар
16.11.2025 10:54 Відповісти
Перезавантаження енергетичної сфери це і є точкове рішення. Потрібно зачистити всю владу від Зєригалєтів і стерилізувати їх, як хотіла Третьякова.
показати весь коментар
16.11.2025 10:55 Відповісти
Бідосі, Ви не знаєте, що в державі коїться, хто де краде? Запрошуйте раз на місяць журналістів розслідувачів і вони вам все розкажуть, якщо не працює ДБР, куди Гундосий поставив Сухачова.
показати весь коментар
16.11.2025 10:55 Відповісти
так вони проти журналістів закон приймають .. щоб мовчали ... бо з точку зору zельоних гнид вони "оборЗелі"
показати весь коментар
16.11.2025 10:57 Відповісти
Аони і запрошують, і навіть готові тексти їм дають. Ну таким"розслідувачам", як "труха", чи "карточний офвс".
показати весь коментар
16.11.2025 10:59 Відповісти
Я таких не знаю.
показати весь коментар
16.11.2025 11:11 Відповісти
А вони є! "Розслідують" так звані "злочини" опозиції і інших противників зеленої влади і навіть мають мільйонні аудиторії на прокацапському Тєлєграмє.
показати весь коментар
16.11.2025 11:15 Відповісти
Дайте їм ще шість років
показати весь коментар
16.11.2025 10:55 Відповісти
це недільний ранковий стендап від кварталу ?
показати весь коментар
16.11.2025 10:55 Відповісти
в принципі погоджуюсь - точкових рішень недостатньо

ВСІХ ВАС ГНИД НА ПАЛЮ НА МАЙДАНІ ! ...щоб конали ..
показати весь коментар
16.11.2025 10:55 Відповісти
це толерантно, найгірше покарання для (((зе команди))) - важка фізична праця. Хай розбирають завали та будують будинки.
показати весь коментар
16.11.2025 11:01 Відповісти
ну можна ще на уранові родовища з кайлом
показати весь коментар
16.11.2025 11:02 Відповісти
З ким узгодили, та ще й у антиконституційний спосіб? З тим, кого вважають головним винуватуем того всього? Тепер одних мародерів у кулуарний спосіб замінять на інших?
показати весь коментар
16.11.2025 10:56 Відповісти
Дійсно не достатньо. Ця Свириденко також має піти разом з гундосим та його шефом Єрмаком
показати весь коментар
16.11.2025 10:57 Відповісти
не піти ..а сісти довічно ..
показати весь коментар
16.11.2025 10:58 Відповісти
Знову ліжка переставлять.
показати весь коментар
16.11.2025 10:59 Відповісти
Геть зелену банду мародерів начолі з мохнатим ішаком!
показати весь коментар
16.11.2025 11:00 Відповісти
Їх би всіх за місцем прописки..засмерділи вже все в Києві..
показати весь коментар
16.11.2025 17:10 Відповісти
*** *** *** ***
звісно попадаю під бан!
але!
це ж, якийсь лютий піздець!!!!
що, оця дебілка свириденка вирішує?
це, навіть не говорящая голова!
це, смокцющий рот!

а, нарешті, як вона це унікально робить що дєрьмаку сподобалось?
пальчік в попу?
показати весь коментар
16.11.2025 11:01 Відповісти
В АМКУ сидить Кириленко, якому висунута підозра в незаконному збагаченні "отримав 21 об'єкт нерухомості та дорогий автомобіль, зареєструвавши майно на родичів дружини. Мова про 7 квартир у Києві та Ужгороді площею 688,5 м2, будинок під Києвом площею 220 м2, два гаражних бокси, шість паркомісць, три нежитлових приміщення площею 190 м2 та автомобіль BMW X3. Вартість активів - 61,7 млн грн. Доходи Павла Кириленка та його родини не дозволяли здійснити таких покупок. З метою приховання незаконного збагачення Павло Кириленко не зазначав це майно у деклараціях.на 130 млн. Він навіть не відсторонений. Це бл..ь, що за муйня? Ще й брат воює на стороні бойовиків. Чим він вам такий цінний?
показати весь коментар
16.11.2025 11:03 Відповісти
СПРАВДІ "Точкових рішень недостатньо" ! Перезавантаження енергетичної сфери та низки держорганів?

Чим перезавантажувати? З тої ж шашличної компанії? З того ж осаду каналізаційних відходів людського потенціалу, який брудна хвиля новітньої історії України винесена на поверхню, яка затовила всі владні поверхи від старост місцевих рад до Кабміну, ВР, АП?

Негативний відбір з осаду каналізаційний відходів людського потенціалу....

І потім з того сформованого кадрового резерву "просувають по службовій драбині привабливих жінок - і не зовсім за ділові якості чи великий досвід. Лише імена відрізняються: у Германа - Свєта, у Міші - Ліза, все інше - так само."
показати весь коментар
16.11.2025 11:05 Відповісти
Звісно що недостатньо. Тебе з усім Кабінетом, всю ОПу на чолі з найвеличнішим і його погоничем за грати.
показати весь коментар
16.11.2025 11:07 Відповісти
А то не твої міністри були ? Не бачила , разом зі своїм начальством ? ПНХ.
показати весь коментар
16.11.2025 11:07 Відповісти
Йди у відставку, потвора...
показати весь коментар
16.11.2025 11:07 Відповісти
Всіх потрібно перезавантажувати - на смітник історії
показати весь коментар
16.11.2025 11:08 Відповісти
перезавантаження це просто замітання слідів
показати весь коментар
16.11.2025 11:09 Відповісти
есть много умных людей с идеями -но никто их не слышит.
Как никогда актуально внедрять новые идеи.
Например построили котельную газовую,рядом дизельный генератор купили.
А НАДО БЫЛО ДВИгатель а газу -и генератор бы крутил и тепло и электричество выдавал .
А теперь света нет котельная работает на соляре-ТУПИЗМ
и так во всем.Нужен комитет по новым идеям с Большими премиями ...
показати весь коментар
16.11.2025 11:10 Відповісти
Согласен. Вырывать сорняки в ручную уже не поможет. Спасет, только, перепахать все поле!
показати весь коментар
16.11.2025 11:12 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2025 11:23 Відповісти
Про Крупу та Одеського воєнкома - мільйонерів - вже забули. Ані слова. Скоро буде угода з прокурором, рік позбавлення волі умовно,штраф і Маямі - витрачати "зароблені" тяжкою корупцією кошти у елітних бутіках. Про обіцянку змінити законодавство,що до покарання корупціонерів (без залога,реальні терміни позбавлення волі та ін.) мовчать. Сидить тільки Коломойський,бо ховають від США,їсть китайську їжу,пьє каву та дивиться шоу по тв.
показати весь коментар
16.11.2025 11:24 Відповісти
Вместо Миндича и Цукермана будут Рабинович и Шмулерман.
показати весь коментар
16.11.2025 11:24 Відповісти
Пересування ліжок у борделі.
показати весь коментар
16.11.2025 11:26 Відповісти
"Узгодити план" потрібно в першу чергу з ВР. Хоча там сидять більше ворогів України,чим їїзахисників Виконуй вимоги КОНСТИТУЦІЇ.
показати весь коментар
16.11.2025 11:31 Відповісти
"Красти по новому", треба такий лозунг.
показати весь коментар
16.11.2025 11:36 Відповісти
Тварюка, яка має сидіти в тюрмі, буде щось вирішувати?
показати весь коментар
16.11.2025 11:39 Відповісти
Точкових рішень недостатньо.

Достатньо! Надо зачистить только одну и остальные сами разбегутся по израилям.
показати весь коментар
16.11.2025 11:41 Відповісти
Перезавантажувачі))
показати весь коментар
16.11.2025 11:54 Відповісти
А до "політичної" частини сбУ, не має запитань, а до дбр...?
показати весь коментар
16.11.2025 12:07 Відповісти
Отак раз, взяли і перезавантажили! І люди чесні, некорумповані знайшлись? В зеленій владі? Сильно сумніваємось...
показати весь коментар
16.11.2025 12:08 Відповісти
Прийдуть нові голодні "креативні" менеджери. Тільки красти будуть спритніше і з оглядкою на НАБУ! От і все "перезавантаження"! В зеленій владі апріорі немає чесних, порядних і професійних людей...
показати весь коментар
16.11.2025 12:12 Відповісти
а згадаймо всі геніальні "перезавантаження".
1. перезаватаження військового керівництва, з тих пір у нас найбільші втрати в людях.
2. перезавантаження ТЦК - процес мобілізації зірваний повністю, і перетворився на бусифікацію
3. перезавантаження наглядових рад - іноземці відмовляються брати участь в дерибані.
4. перезавантаження обл рад - у ВОДА - результат - фортифікації відсутні.
які ще йому перезавантаження?
показати весь коментар
16.11.2025 12:16 Відповісти
А если вспомнить все кейсы и масштабирования
показати весь коментар
16.11.2025 12:37 Відповісти
тепер інші будуть відкати на возиках возити
-перевантаження
показати весь коментар
16.11.2025 12:41 Відповісти
показати весь коментар
16.11.2025 12:43 Відповісти
І зєля в бєлом - а я ніхто! І не президент вже.
Знать нічого не знаю
показати весь коментар
16.11.2025 12:51 Відповісти
Ти, бл*діща Єрмаківська, пішла геть з посади!
показати весь коментар
16.11.2025 13:13 Відповісти
Відать, провели кастинг на новий бек-офіс. Офіс ФлаМіндічем був направлений на крадіжки в сфері ремонту та обслуговування, новий активізується в сфері реалізації електроенергії, вотчині Бені. Все що чого торкається Буратіно перетворюється в золото. Таке ж було кредо і МІДАСА.. Від корита гопоту ніколи не відтягнути