7317 відвідувачів онлайн

ВАКС відмовився скасувати підозру Міндічу, який не приїхав у суд, "бо в Україні обстріли"

ВАКС відмовився скасувати підозру Міндічу

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила у скасуванні підозри бізнесмену Тимуру Міндічу. Його захист пояснив відсутність на засіданні обстрілами в Україні.

Як повідомили у Центрі протидії корупції, апеляція розглянула скаргу захисника Міндіча на повідомлення про підозру, інформує Цензор.НЕТ.

Адвокат просив долучити підозрюваного до засідання онлайн, пояснивши його неприбуття тим, що "в Україні тривають обстріли" та існують побоювання за безпеку.

Позиція захисту та аргументи сторін

Суд відмовив у цьому клопотанні, зазначивши, що Міндіч перебуває в розшуку, а також відсутні обставини, які б перешкоджали його прибуттю до суду. Крім того, не було можливості належно підтвердити його особу під час онлайн-підключення.

Рішення апеляційної інстанції

У підсумку апеляційна інстанція залишила без змін рішення ВАКС про відмову у скасуванні підозри. Рішення ухвалила колегія суддів у складі Сергія Боднара, Даниїли Чорненької та Ігоря Панаїда.

Міндічгейт

Топ коментарі
+32
4 роки мародерив під обстрілами й не боявся, а коли в суд викликають, то вже обстрілів злякався.
показати весь коментар
15.04.2026 21:43 Відповісти
+22
Як тирити, то обстріли не заважають. А як відповідати то хазарів б'ють. І у них закон.
показати весь коментар
15.04.2026 21:44 Відповісти
+17
зеленский будет давать показания только после ареста ермака
показати весь коментар
15.04.2026 21:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зеленский будет давать показания только после ареста ермака
показати весь коментар
15.04.2026 21:43 Відповісти
І "розколеться" як гнилий пеньок.
показати весь коментар
15.04.2026 21:48 Відповісти
Интересно, если заявить, что ворюга Миндич иудей-посадят лет на восемь за антисемизм или максимум пятёрку накинут?
показати весь коментар
15.04.2026 22:36 Відповісти
Хоть би він, та не вчинив прикрого самогубства, за наказом Оманських вертухаїв ****** !?!?!?!? Або утіче на мацковію, як бакай або деркач чи симоненко!!
…. - Главное у человека не деньги, а натурально - хворма, вчёность. Потому ежели человек вчёный, так ему уже свет переворачивается вверх ногами, пардон, вверх дыбом. И тогда когда тому, одному, которому невчёному, будеть белое, так уже ему, вчёному которому, будет уже как… ну… рябое!(С)
показати весь коментар
15.04.2026 22:47 Відповісти
За суддею Чаусовим, зеленський наказав і вертухаїв відправив, аж до Молдови, щоб привезли його в Україну!!! А тут, за міндічем до Ізраїлю, де усьо ж свої навкруги, уже обісрався і ніяковіє зеленський…
показати весь коментар
15.04.2026 22:50 Відповісти
4 роки мародерив під обстрілами й не боявся, а коли в суд викликають, то вже обстрілів злякався.
показати весь коментар
15.04.2026 21:43 Відповісти
Атвик, підАр
показати весь коментар
15.04.2026 22:09 Відповісти
Як тирити, то обстріли не заважають. А як відповідати то хазарів б'ють. І у них закон.
показати весь коментар
15.04.2026 21:44 Відповісти
... а пи..дити іноземні кошти було затишно, морда м..лять.
показати весь коментар
15.04.2026 21:44 Відповісти
і це в той час, коли сотні тисяч "тимчасово захищених" ломонулись попри всі загрози в законні відпустки на пасхальні шашлики, це патріотичне сцикло побоялося братньої йому загрози обстрілів?
показати весь коментар
15.04.2026 21:45 Відповісти
А коли крав бабло в Украіні мілліардами , обстрілів не боявся , цей мудак ??
показати весь коментар
15.04.2026 21:47 Відповісти
Добре, шо хоч не відповів як на плівках про укаїнців.
показати весь коментар
15.04.2026 23:13 Відповісти
Всі ці роки його обстріли не лякали - міг би шось краще придумати - 4 лярди ж зумів ******** - покидьок
показати весь коментар
15.04.2026 21:47 Відповісти
8 років в'язниці всім, хто прийняв це рішення - нам же всім зрозуміло, що це злісний антисемітизм. В Україні і справді війна, а вони викликають бідного єврея під кулі та шахеди..
показати весь коментар
15.04.2026 21:47 Відповісти
показати весь коментар
15.04.2026 22:23 Відповісти
Типовой представник богообраного народу !
показати весь коментар
15.04.2026 21:48 Відповісти
Не бійся, заріжемо не боляче.
.
показати весь коментар
15.04.2026 21:49 Відповісти
То винесіть заочне рішення - типу 3 рази не явився до суду! Накладіть арешт на все майно! Заарештуйте всі рахунки, офшорні теж! Та оголосіть у міжнародний розшук.

Як ви робите з пересічними українцями, й зараз он пообіцяли таке робити за будь які, навіть мінімальні борги по комуналці!
показати весь коментар
15.04.2026 21:53 Відповісти
А це вже антисемітизм. 8 років тюрми.
показати весь коментар
15.04.2026 22:16 Відповісти
Марина-да Вы проповедуете просто какой-то пещерный антисемитизм!! Вы никак к холокосту призываете??? Не забывайте, вам восьмёрочка корячится.
показати весь коментар
15.04.2026 22:38 Відповісти
А в Ізраїлі є такий закон?
показати весь коментар
15.04.2026 23:16 Відповісти
А в Ізраїлі нема війни , нема обстрілів ?
показати весь коментар
15.04.2026 21:59 Відповісти
все це є, але Ізраїль бореться за своє виживання шляхом розширення своїх територій від моря до моря - є за що страждати і є великий сенс.
А навіщо страждати за народ якому пофік під яким пам'ятником і на "каком языке" - аби дороги були хороші і ліхтарі яскраво світили?
Якщо яка різниця якоїсь національності - "лишьбычеловекбылхорошим"
показати весь коментар
15.04.2026 22:09 Відповісти
Еге. Оце і є ціль політики 'зелених Мойсеїв без національної ідеї'. (Взяла з УП в якогось автора) Навіщо страждати. Головне пожрать і поржать. Ну і трохи вкрасти, вєстімо. Декаданс.
показати весь коментар
15.04.2026 23:33 Відповісти
так, чекайте завершення військового стану)
показати весь коментар
15.04.2026 22:14 Відповісти
Міндіч найняв адвокатів, гроші є, вони й будуть тягати осла за хвіст років з десять.
А там або падишах здохне або осел.
показати весь коментар
15.04.2026 22:15 Відповісти
Пороблять видимість суду, потім затягнуть і замнуть діло
все як завжди, тимпаче «свій, зєльоний»
показати весь коментар
15.04.2026 22:28 Відповісти
адвокатишкам обвинение в соучастии и затягивании процесса. адвокатишек в сизо с миндичем и все задвигается, время терять не будут.
показати весь коментар
15.04.2026 22:41 Відповісти
гребаникй жидОк
показати весь коментар
15.04.2026 22:44 Відповісти
Он то плакал, то смеялся, То щетинился как ёж - Он над нами издевался...
показати весь коментар
15.04.2026 23:18 Відповісти
А Ізраїль не обстрілюють?
показати весь коментар
15.04.2026 23:19 Відповісти