10196 відвідувачів онлайн

Умєров про "Міндічгейт": На всі питання відповідних органів відповів, не хочу політизувати це

Умєров прокоментував Міндічгейт: не хоче політизувати питання

Секретар РНБО Рустем Умєров заявив, що у справі "Міндічгейт" надав усі відповіді відповідним органам.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив під час виступу у парламенті.

Подробиці

Сьогодні нардепи проголосували за заслуховування Умєрова щодо "Міндічгейту". Пропозицію підтримали 152 парламентарі.

"Якщо б у відповідних органів були питання, вони б мене запрошували. На всі питання, які у них були, я відповів. Не хочу політизувати це питання. 

Майже всі органи, які зверталися до мене, всім відповіді було надано", - прокоментував секретар РНБО.

Міндічгейт

Топ коментарі
+26
Не на часі, не політизуйте! Як красти то нормально а як розслідувати то починається!
показати весь коментар
28.04.2026 13:43 Відповісти
+20
"...не хочу політизувати це."
Ну звісно, "палітічєскіє прєслєдаванія"...
показати весь коментар
28.04.2026 13:43 Відповісти
+15
До чого тут політика? - крав чи не крав?
показати весь коментар
28.04.2026 13:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Найкращий міністр оборони, hands down. Тихо прийшов, нічого не зробив, тихо пішов.
показати весь коментар
28.04.2026 13:42 Відповісти
Аби ж "нічого не зробив". Тільки ж нашкодив.
показати весь коментар
28.04.2026 13:58 Відповісти
його обличчя красномовно свідкує що то чесна людина
показати весь коментар
28.04.2026 13:58 Відповісти
"Згідно з чинним законодавством України, злочин - це передбачене Кримінальним кодексом суспільно небезпечне діяння (дія або бездіяльність), яке вчинено винною особою і тягне за собою кримінальну відповідальність."
показати весь коментар
28.04.2026 14:15 Відповісти
Глянув на мармизу цього громадянина США - дуже добре виглядає, на відміну від вояків-"нульовиків" 14 ОМБр , світлини яких були на Цензорі минулого тижня !

Як говориться , з поправкою на сьогодення - "Кому - війна , а кому - вілла у Флориді" ... " чи квартира в Іспанії" як у друзяки ЦАРЯ - Юзіка Криворізького!

АЛЛАХ АКБАР , пане Умєров!!!
показати весь коментар
28.04.2026 14:56 Відповісти
Він обрізаний єврей! Так що вітати треба не "Аллах акбар", а "Шолом"!
показати весь коментар
28.04.2026 17:07 Відповісти
Шолом на таку ряху не налізе...
показати весь коментар
28.04.2026 17:23 Відповісти
Може він - караїм чи кримчак , а маскувався під татарина?!
показати весь коментар
28.04.2026 19:50 Відповісти
Не умерова розуму, ця справа!!
У ВРУ, він зобов'язаний відповісти на питання нардепів!!
Але від дієвої люстрації та запитань Захисників Украни, як народу України, він і в своїх маєтках не сховається!! Портнов з ригоАНАЛАМИ подохшими, може це підтвердити!!

https://www.google.com.ua/url?esrc=s&q=&rct=j&sa=U&url=https://constitution.in.ua/articles/5/&ved=2ahUKEwjkxZfc4JCUAxU_QfEDHa7wOP8QFnoECA8QAg&usg=AOvVaw1rvKOueIHbnXnHAi954BwT

Стаття 5 - Конституція України

constitution.in.ua › articles



Стаття 5. Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної ...
показати весь коментар
28.04.2026 17:30 Відповісти
Не на часі, не політизуйте! Як красти то нормально а як розслідувати то починається!
показати весь коментар
28.04.2026 13:43 Відповісти
"Міндічгейт поза політикою" ©
показати весь коментар
28.04.2026 18:29 Відповісти
"...не хочу політизувати це."
Ну звісно, "палітічєскіє прєслєдаванія"...
показати весь коментар
28.04.2026 13:43 Відповісти
хто? парахаботы лодку хитають??!
показати весь коментар
28.04.2026 13:55 Відповісти
Вони, кляті! Розповсюджують ІПСО про те, що "стало хуже" і "ржать" не хочуть!
показати весь коментар
28.04.2026 14:10 Відповісти
Зелене лайно так налипло на ту "лодку" ,що навіть догори дригом може не домогти його позбутися...
показати весь коментар
28.04.2026 17:26 Відповісти
Это другое.
показати весь коментар
28.04.2026 18:59 Відповісти
Навіщо ЗЕленський на відповідальні посади призначае тільки крадіїв??
показати весь коментар
28.04.2026 13:44 Відповісти
Бо крадії з буратінкою діляться, а некрадії Державу захищають сумлінною працею.
показати весь коментар
28.04.2026 13:54 Відповісти
це не Зе!ленський, не треба політизувати🙌 Як вам таке на думку спало
показати весь коментар
28.04.2026 13:54 Відповісти
ві всьо врьоте...ані саміє порядочніе крадії
показати весь коментар
28.04.2026 15:24 Відповісти
До чого тут політика? - крав чи не крав?
показати весь коментар
28.04.2026 13:44 Відповісти
вот в чём вопрос…
показати весь коментар
28.04.2026 13:52 Відповісти
Правильно. Крадійство - це такий різновид бізнесу. А бізнес, як відомо, "внє палітікі"!
показати весь коментар
28.04.2026 14:12 Відповісти
Ага типо вкрав і все "ааа політика, палітика!" Риба гниє з голови..
показати весь коментар
28.04.2026 13:46 Відповісти
Пиз#ить, ****, як троцкій! З того часу воно ше, мабуть, і в Україні жодного разу не було; мотається між Флоридою та "дєламі государствєнной важності" від буратінки.
показати весь коментар
28.04.2026 13:50 Відповісти
"про це він заявив під час виступу у парламенті" - то воно зараз в Україні? Не вірю.
показати весь коментар
28.04.2026 13:50 Відповісти
Злочинець дуже скромний та стриманий в словах. Звісно не хочеш. А ми хочемо.
показати весь коментар
28.04.2026 13:51 Відповісти
А де відповідь для народу, чи ви зелено-ригіввські гниди прийшли тільки для знищення українців?
показати весь коментар
28.04.2026 13:53 Відповісти
Ще захитаєшся на ліхтарі,рустємчік.
показати весь коментар
28.04.2026 13:57 Відповісти
НАБУ, САП, НАЗК...
АУ, ви де?
Чи ви, як і справу "Краяна", будете цих "міндічів" десять років безрезультатно розслідувати?
показати весь коментар
28.04.2026 14:19 Відповісти
От чого ви чужинця цькуєте?!! Та пофіг йому ваша Україна! Шо не ясно?
показати весь коментар
28.04.2026 14:26 Відповісти
Нема у нас нормальних "органів" - головне ОЗУ країни в упор не бачать.
показати весь коментар
28.04.2026 14:30 Відповісти
"Не хочу політизувати.. комусь там відповів»
альо, чувак, тебе ніхто не питає що ти хочеш! Ти маєш служити НАРОДУ і народ має бачити результати! І гроші міндічі ******* в народу а не в тебе!
показати весь коментар
28.04.2026 14:56 Відповісти
Вони з нас просто сміються... У мене питання до 73%, ви задоволені?
показати весь коментар
28.04.2026 15:00 Відповісти
Тут дивує позиція НАБУ і САП які є незалежними органами ,а насправді лягли під презедента ,чому перестали оприлюднювати плівки про корупцію ?
показати весь коментар
28.04.2026 15:05 Відповісти
The end сказав президент, бандюки втекли в далекі ізраїлі, АліБаба печеру на банковій залишив, ну типу щасливий кінець)
показати весь коментар
28.04.2026 16:28 Відповісти
а що ви хочете від громадянина чьотирьох країн-амєрики, турції, росії, України? що він вам винен? він навіть і на всі питання відповів, а міг би і не відповідати.
показати весь коментар
28.04.2026 15:10 Відповісти
Тому , що Кривонос , " должен " ермаку , до призначення був , таким самим , аферистом і корупціонером , дерьмак , нахабно нав'язав ойго , купивши , членів комісії , самє він і зливав всі ходи детиктивів , пішов на змову с " яжнелохом"
показати весь коментар
28.04.2026 15:13 Відповісти
от українці молодці, понавибирали собі чебуреків, головне щоб не Порох, а так какая разніца.
показати весь коментар
28.04.2026 15:21 Відповісти
Не можна розслідувати, по новому закону це буде розцінено як тиск і позбавлення заробітків,антисемітизм коротше)
показати весь коментар
28.04.2026 16:21 Відповісти
Всі навколо нього крадуть а сам ішак чесніше попа в неділю?
показати весь коментар
28.04.2026 16:28 Відповісти
не трож юдоклан та киримли при них!!!!
це антисемітизм, пригнічення корінних народів, гомофобія, волюнтаризм та девальвація!

а, шо там з автономією? і автономіями взагалі?
ще не нажерлися?
показати весь коментар
28.04.2026 16:28 Відповісти
Чому частка осіб на керівних посадах в Україні, які мають несловянську зовнішність, просто, зашкалює?
показати весь коментар
28.04.2026 17:08 Відповісти
То ти ще слов'янські не бачив..в 22-му у Херсоні...Я такі теж не хтів би бачити.
показати весь коментар
28.04.2026 17:33 Відповісти
кацапи не в розрахунок.
показати весь коментар
28.04.2026 19:18 Відповісти
9 грам свинцю виправить оце свавілля
показати весь коментар
28.04.2026 17:11 Відповісти
цей чорт появився із табакерки не для перемоги України - де воно було все життя до міністра гуй його зна і як воно стало міністром зрозуміло напевне.
показати весь коментар
28.04.2026 19:17 Відповісти