10913 відвідувачів онлайн

Міндіч - лише куратор у корупційній схемі "Енергоатому". Є ще "бенефіціари", - детектив НАБУ Магамедрасулов

Міндіч

Бізнесмен Тімур Міндіч є лише куратором у корупційній схемі в "Енергоатомі". Окрім нього є ще "бенефіціари".

Про це заявив затриманий детектив НАБУ Руслан Магамедрасулов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

Бек-офіси держкомпаній

За його словами, НАБУ вже давно збирало інформацію про функціонування так званих бек-офісів держкомпаній у різних сферах - мова йде і про Міненерго, Міноборони, Мінекономіки.

Всі кінці в цих розслідуваннях вели до досить вузького кола осіб, які фігурують в спецоперації "Мідас".

Магамедрасулов додає, що часто цю діяльність контролюють представники органів правопорядку.

Я займався документуванням схем, які фактично кришували співробітники СБУ, зокрема, крило "кашників", або ж так званої політичної частини СБУ. Це колишні співробітники департаменту служби по боротьбі з корупцією, які зараз є частиною Департаменту захисту національної державності. Не секрет, що ці люди працюють під покровительством голови СБУ Василя Малюка та його соратника Сергія Дуки. Примітно, що останній безпосередньо керував операцією 21 липня стосовно мене та інших детективів НАБУ", - зауважив детектив.

Роль Міндіча

Щодо Міндіча Магамедрасулов вважає, що той "завдяки своїм бізнес-навичкам та можливостям почав реалізовувати протиправні багаторівневі схеми в Міненерго та Міноборони.

"Але знову зверну увагу, що він лише топменеджер. Враховуючи масштабність, вплив та глибину впровадження корупційних схем у профільні органи влади, можна дійти висновку, що є ще й бенефіціари, без політичної волі яких вказані процеси не могли бути реалізовані", - додав він.

Міндічгейт

Справа Магамедрасулова

Раніше ЗМІ повідомили, що керівник міжрегіонального управління детективів НАБУ Руслан Магамедрасулов, затриманий СБУ, був одним із ключових співробітників, які займалися документуванням діяльності бізнесмена та співвласника "Квартал 95" Тимура Міндіча.

СБУ повідомила, що одного з керівників міжрегіональних управлінь детективів НАБУ Руслана Магамедрасулова викрито на веденні бізнесу з Росією.

Пізніше Служба безпеки України заперечила, що затримання та арешт працівника НАБУ Руслана Магамедрасулова відбулися з політичних мотивів.

16 вересня Служба безпеки України, Офіс Генерального прокурора і Державне бюро розслідувань повідомили про нову підозру одному з керівників міжрегіональних управлінь детективів НАБУ, який наразі перебуває під вартою за підозрою у пособництві державі-агресору.

Топ коментарі
+30
Корупція в Енергоатомі буде квіточками в порівнянні з корупцією в Міноборони та Мінекономіки.
показати весь коментар
19.11.2025 08:31 Відповісти
+24
КОЛИ ЇХ РОЗТРІЛЯЮТЬ?

Чому 500 000 українців мертві і 4 млн під окупацією а ці ізраїльтяни живі?
показати весь коментар
19.11.2025 08:22 Відповісти
+23
Перший бенефіціар - це Zейло.
показати весь коментар
19.11.2025 08:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
КОЛИ ЇХ РОЗТРІЛЯЮТЬ?

Чому 500 000 українців мертві і 4 млн під окупацією а ці ізраїльтяни живі?
показати весь коментар
19.11.2025 08:22 Відповісти
Їх не розстріляють, бо вони " ефективні менеджери" для існування корупції.
показати весь коментар
19.11.2025 08:26 Відповісти
розстрыляють українців, показові приклади Кудрицький , детектив НАБУ, Шабунін, Червінський бойові офіцери і не ізраїльтяни а гниди жидівські які захопили владу в україні на початку серпня вже мав бути кінець України. Герої з картонками чудом відтягли час, але не чи надовго.
показати весь коментар
19.11.2025 09:38 Відповісти
Волю детективу Магамедрасулову ✊❤️🇺🇦‼️Малюк " чего ізволіте ? " ZE Ностра -під трибунал‼️ Політичнє СбУ 7- рік в упір не помічають ФСБ шне кодло Деркача , в себє під носом Міністр їхнього зеленогнійного уряду Галущенко з девочкой зустрічаються в хаті зрадника- вбивці Захарченко , працюють по визову , охоронцями для мародерів Чернишова і міндіч-цукерманів ………
показати весь коментар
19.11.2025 12:59 Відповісти
Перший бенефіціар - це Zейло.
показати весь коментар
19.11.2025 08:26 Відповісти
Янелох, ты в школе учил, как и в какой одежде удирал твой двойник Керенский?
показати весь коментар
19.11.2025 08:29 Відповісти
Корупція в Енергоатомі буде квіточками в порівнянні з корупцією в Міноборони та Мінекономіки.
показати весь коментар
19.11.2025 08:31 Відповісти
А хто у нас там був Міністром економіки?
Ой, здається, заступниця д'Єрмака, Йуля Свіріденко. Не щастить нам з цими йулями...
Весь уряд у повному складі - у в'язницю! Можна в одну спільну камеру, це буде справедливо.
показати весь коментар
19.11.2025 09:49 Відповісти
Умеров здриснув не спроста на жаль резніков пропетляв
показати весь коментар
19.11.2025 13:01 Відповісти
Давайте, добивайте вже зелену плісняву. Але дивно, як ці НАБУ і САП, да щей під час війни, поперли проти режиму Зеленьських, це ж не на часі і це шкідницто, коли всі мають гуртуватись навколо презедента - починати мочити його в сортірі разом з Єлдаком Його раніше було потрібно смєтать, але не коли фронт тріщить по швам
показати весь коментар
19.11.2025 08:31 Відповісти
тому що було неначасі, але потім люди побачили, що все не на часі, а красти і узурпувати владу завжди начасі
показати весь коментар
19.11.2025 08:44 Відповісти
Чого там петлі крутити? Це дєрьмак з татаровим.
показати весь коментар
19.11.2025 08:32 Відповісти
А сЦАРЬ не в теми и не в доли ? ТОДИ -ПРОФНЕПРИГОДНИЙ ИМБИЦИЛ
показати весь коментар
19.11.2025 10:15 Відповісти
То, що знов час не прийшов щоб викласти всю інформацію?
Може вже вистачить підкилимних тьорок?
Негайно опублікуйте все!!!
показати весь коментар
19.11.2025 08:37 Відповісти
Ішак - ватажок злочинного угрупування під прикриттям. Це обкурне чмо і тільки воно несе персональну вдповідльність за весь цей схематоз.
показати весь коментар
19.11.2025 08:39 Відповісти
показати весь коментар
19.11.2025 08:39 Відповісти
уПСДУ працює на фсб?
показати весь коментар
19.11.2025 08:44 Відповісти
вибачаюсь за кацапську перед читачами ----- он окружен людской молвой . он не игрушка он живой !!! В его руках от счастья ключ . и потому он так везуч . все песенки о нем поют . скажите как его зовут ??? --- зе-ляля-ер-ляля-мак ляля алі--баба-ааааааа
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
Во-ло-дя!
Зеленський!
Ти де???
😂😂😂
показати весь коментар
19.11.2025 08:45 Відповісти
Коломойський сказав що Міндіч по життю шістка. Як тут іноді пишуть, мова оригіналу.

"Подай, принеси, почеши, шашлычок пожарь. Причем тут миллионы долларов и Энергоатом? Он в школе не учился, какой Энергоатом?"
показати весь коментар
19.11.2025 08:47 Відповісти
З якого це часу Ви стали довіряти "карабасові", що посадив у крісло президента свою мавпочку?

Мене вбиває, коли люди так легко починають довіряти цьому шахраєві_коломИйському...

Він і каже про "шістку_міндіча", щоб ми в це повірили: спростувати так, щоб більше повірили.

Бо потім коломИйський взагалі може вказати на те, що все організував Порошенко... Не довго на це чекати.
показати весь коментар
19.11.2025 09:04 Відповісти
Бандюки про таке не брешуть. Не па панятиям.
показати весь коментар
19.11.2025 09:08 Відповісти
тут проста логіка , а не довіра , всі пазли склались Зейло теж не шибко вумний , просто ДАХ Їм керує ФСБ ФСБ , через синка КГБиста Ермака " козиря" , зрадника Укріни , сенатора РФ Деркача , синка КГБ ста , Галущенко, Миронюка……… кротів вмонтованих" хароших хлопців" як казало ***** А каламойський , прокоментував факти розумкових здібностей міндіча , якого самє зейло , зробив своєю правою ногою після правої руки ермака
показати весь коментар
19.11.2025 12:44 Відповісти
Ігарь Валєрічь? Которово зєлєнской пасаділ в тьурму?🤡
показати весь коментар
19.11.2025 09:13 Відповісти
Хіба він вже у вʼязниці? Скоріш рятує від тюрми, американської. Не віддає, бо той багато знає.
показати весь коментар
19.11.2025 10:52 Відповісти
Шанси на безстрокові закордонні відрядження головних зелебандитів зростають у геометричній прогресії
показати весь коментар
19.11.2025 09:37 Відповісти
Так, міндич - то шістка, він служив бєнє, потім зєлє, бєня про нього так і казав.
показати весь коментар
19.11.2025 09:43 Відповісти
Цікаво, а хто ж був міністром економіки та віце прем'ером з 4-го листопада 2021 по 16 липня 2025 - тобто майже 4 роки? Чи не чинний прем'ер?
показати весь коментар
19.11.2025 10:10 Відповісти
Здається мені, що під "акомпанемент" міндічгейту впаде спочатку Гуляй-Поле, а далі ... От так в супроводі інших "гейтів" залишиться Україна лише на географічних картах. Ну, що ж ...
Слава так званому народу України, вірніше її недолугому населенню, яке не навчилось і не навчиться обирати у владу достойних особистостей.
показати весь коментар
19.11.2025 10:16 Відповісти
гарно то як. Те що повномаштабне вторгнення розв'язало руки владі для великого крадівництва всі розуміли, але що обмін життів українців на мільярди буде в таких маштабах вірити не хотілося
показати весь коментар
19.11.2025 11:18 Відповісти
бенефіціари сидять в кремлі і до них НАБУ вже не добереться!
вам же прямо сказали в записах куда "двушка ушла".....
показати весь коментар
19.11.2025 11:28 Відповісти
треба якщо і не називати прізвища тих двох бенефіціарів, то хоча би прозоріше натякати на ЕрЗе.
показати весь коментар
19.11.2025 12:00 Відповісти
Зелена банда повинна відпочивати повним складом у землі, разом з родинами та друзями - при такому покаранні потім бажаючих мародерити буде в рази менше. Хоча б крихта справедливості.
показати весь коментар
19.11.2025 14:27 Відповісти