11294 відвідувача онлайн

Ми повалили комунізм, а зараз Зеленський та Брюссель думають, що ми відступимо, - Орбан

Орбан про Зеленського і комунізм

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан порівняв його нинішній "спротив тиску України та Брюсселя" з поваленням комуністичної влади в Угорщині.

Про це він написав у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо

Так, Орбан опублікував відео з дописом, у якому наголосив, що Будапешт "не поступиться під тиском України та Брюсселя".

"Ми повалили комунізм. Ми боролися за свою свободу. Ми побудували християнську, сімейно-орієнтовану та патріотичну державу. А тепер Зеленський та брюссельці думають, що ми відступимо? Не смішіть мене", - заявив Орбан.

Орбан про Зеленського і комунізм

Що передувало

Нагадаємо, видання The Washingron Post писало, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто регулярно телефонував своєму російському колезі Сергію Лаврову під час перерв на засіданнях ЄС.

Блокування кредиту для україни і питання "Дружби"

Нагадаємо, останніми днями відносини між Україною та Угорщиною загострилися.

Топ коментарі
+40
Орбан "повалив" комунізм... Сміяться в якому місці? Він же той "комунізм", у його найгіршій, кацапській сутності, тягне в Європу, та стелить йому килимову доріжку...
показати весь коментар
22.03.2026 16:17 Відповісти
+24
Як пердолить цю корупційну пропарашну жабу чітке майбутне на кіче.
показати весь коментар
22.03.2026 16:14 Відповісти
+24
Ні, марна справа! Це вже якась пошесть трампізма з путінізмом.
показати весь коментар
22.03.2026 16:22 Відповісти

Завантаження...