11913 посетителей онлайн

Зеленский может уволить Ермака, если на записях НАБУ будет прямой разговор с главой ОП о коррупции, - источники

Условия увольнения Ермака с должности главы ОП

Близкие к Офису Президента собеседники не верят, что глава государства Владимир Зеленский уволит руководителя ОП Андрея Ермака.

Об этом говорится в материале Цензор.НЕТ "Восстание масс: уволит ли Зеленский Ермака до его дня рождения".

"Судя по последним фото, в частности и с Макроном, на это не похоже. Да и вообще я не верю, что эта отставка будет.

Уволит ли Зеленский Ермака?

В данном контексте она возможна при двух условиях – на пленках НАБУ будет прямо разговор с Ермаком о коррупции или что он в доле. Тогда решение будет мгновенным. Или же там выплывет, что Ермак координировал расправу над НАБУ и САП. И тогда у президента уже просто не будет выбора", – говорит собеседник.

По его словам, он больше верит в то, что НАБУ в четверг сделает Ермаку "подарок перед днем рождения".

Версии Офиса Президента

Собеседник говорит, что на Банковой рассматривают две версии действий НАБУ.

"Первая, что это все заказ Коломойского (и здесь бы в этой истории я не исключал, что там есть существенная нота днепровских разборок). А вторая - еще проще. Что за действиями НАБУ стоят Соединенные Штаты и таким образом они будут склонять президента Зеленского к переговорам с Россией", - пояснил он.

Возможное увольнение Ермака

Миндичгейт

Топ комментарии
+14
Наші пропозиції - закрити зєльону шоблу в повному складі на пожиттєве А ти тут про якесь звільнення...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:20 Ответить
+10
Не звільнить. Бо може вилізти "оман".

Не секрет, що саме "єрмак" був головною ланкою для "сАйтіс_пасєрєдінє": дати кацапам сухопутний коридор до Криму. Але кацапи обдурили блаЗЄнів...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:17 Ответить
+9
На плёнках никто про коррупцию не говорит, там все про бизнес, инвестиции, инновации и развитие рынка недвижемости, туристического комплекса и автомобилей!!!🤗🤔😆🤣😂
показать весь комментарий
19.11.2025 11:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
На плёнках никто про коррупцию не говорит, там все про бизнес, инвестиции, инновации и развитие рынка недвижемости, туристического комплекса и автомобилей!!!🤗🤔😆🤣😂
показать весь комментарий
19.11.2025 11:13 Ответить
"А Али-Баба не умел торговать и наживать деньги, и женат он был на бедной девушке по имени Зейнаб. Они быстро истратили почти все, что у них было, и однажды Зейнаб сказала:

- Слушай, Али-Баба, нам скоро будет нечего есть. Надо тебе что-нибудь придумать, а то мы умрем с голоду.

- Хорошо, - ответил Али-Баба, - я подумаю, что нам делать."
показать весь комментарий
19.11.2025 11:14 Ответить
Не звільнить він нікого, ні "Алі", ні тим більше "Бабу"
показать весь комментарий
19.11.2025 11:39 Ответить
"А друга - ще простіша. Що за діями НАБУ стоять Сполучені Штати..." - ось дуже і дуже хочеться, щоб була саме ця друга причина.
показать весь комментарий
19.11.2025 12:32 Ответить
Я несколько дней назад написал, что если алибабу уберут, то я подбухну. Но похоже на то, что буду трезвым как стёклышко
показать весь комментарий
19.11.2025 11:17 Ответить
Таким чином, ваші пропозиції, панове коментатори. Потрібно звільнити Єрмака, чи не потрібно? Нагадаю, що існує тільки два варіанти, так, або ні. Результати голосування підіб'ємо через добу.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:13 Ответить
Наші пропозиції - закрити зєльону шоблу в повному складі на пожиттєве А ти тут про якесь звільнення...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:20 Ответить
Це зрозуміло. Але тема цієї новини - Єрмака. Я так розумію, у тебе немає думки щодо нього. Ти будеш чекати, що зробить Зеленський, а потім скажеш, що треба було зробити навпаки.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:26 Ответить
Що зробить піськограй відомо й так, веляти, брехати, потужно пердіти до останнього, поки крису не розчавлять. Відставка дЄрмака - це ******* зєлєбобі. Як же воно без куратора?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:50 Ответить
Про "писькограя" ти все правильно написав. Але давай повернемось до Єрмака. Тобто, якщо Зеленський звільнить Єрмака, він нашкодить собі, але зробить гарну справу для держави? Я правил но тебе зрозумів? Ти підтримуєш відставку Єрмака?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:53 Ответить
А є ще такі, що ні?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:59 Ответить
Питання некоректне та відводить увагу від його керівника.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:29 Ответить
зеср@нь негодує
показать весь комментарий
19.11.2025 11:51 Ответить
Відставка через повішення на Хрещатику - була б дуже вдалою піар акцією для Найпотужнішого.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:58 Ответить
Дивись глибже

Прямая речь Зеленского: "Господин Ермак - реально мощный менеджер и не на словах, не блаблабла, а реальный патриот Украины, который очень много работает, 24/7 только ради Украины.

Он пришел со мной, он пойдет со мной. Тому справа навіть не у Алі-бабі
показать весь комментарий
19.11.2025 11:41 Ответить
відставка ? що воно дає?
показать весь комментарий
19.11.2025 12:05 Ответить
з чого такий висновок? Видаєш бажане за дійсне?
показать весь комментарий
19.11.2025 12:21 Ответить
Ну добре. Поміняють Єрмака на нового, «покращеного» Єрмака. (Хто, до речі, сказав, що його збираються міняти). Проблема ж не персонально в Єрмаку. Державою апріорі не можуть керувати один чи кілька «ефективних менеджерів», які ні за що фактично не відповідають і нікому не підзвітні. Які акумулюють і переносять негатив на того, хто їх поставив керувати. Заміна одних фаворитів на інших нічого не поміняє. Президенту треба зараз йти на діалог з тими, хто має авторитет у суспільстві. Подобаються вони йому чи ні.

Відпустити країну з колін свого офісу. «Поділитись» владою з тими, кому це записано в Законі, з кого можна буде спитати, і з ким розділити відповідальність. У нас багато молодих, підготовлених, професійних людей, які можуть і готові працювати. Війна це показала. Тільки вони хочуть служити державі а не бути «дєвочками на зарплаті» у «міндічів».

Хтось скаже що я пишу банальні речі. Може й так. Я не політик. Вибачте. Але який інший вихід. Далі розказувати з телевізора що «без корупції не буває економіки»? Чи зробити вигляд що нічого не сталось, одних статистів поміняти на інших, роздати безплатні білети на поїзд і на цьому «проїхати»? Чи може закрутити гайки суспільству, щоб воно гівна в рот набрало? Боюсь що все це не спрацює. Але анархія і безвладдя теж позитиву не принесуть. Йде війна. Треба консолідуватись, прийняти правильні рішення і йти далі. Ще нічого не пропало. (с) Олександр Деркач (https://www.facebook.com/share/172JqYgebm/)
показать весь комментарий
19.11.2025 11:14 Ответить
на нари разом з зєлєбобою, а ще краще в штурмову бригаду під Покровськ з мінами, і БПЛА, які вони навипускали - зрозуміла позиція?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:53 Ответить
то ти в нас редактор Чи баба Ванга? То скажі, як не буде відствки Єрмака, що тоді буде?
показать весь комментарий
19.11.2025 12:10 Ответить
Все йде до того, що залишиться все як є. Когось там звільнять, когось випустять, когось послом відправлять. А красти й далі будуть, і розвалювати країну.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:14 Ответить
Оговтався, падло!
показать весь комментарий
19.11.2025 11:15 Ответить
Это типа, если агент ФСБ в разговоре со своим куратором должен на пленке четко сказать: Я агент ФСБ
показать весь комментарий
19.11.2025 11:15 Ответить
Ну да США принудила Миндича и всю эту шоблу воровать, никаких сомнений.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:15 Ответить
Які США ? - барига Порошенко жеж! А Бубочка - він хороший, він не розуміє написаного і просто підписував, що йому їрмак давав ДО речі, саме цей брєд недавно озвучив один із політолухів з роду блакинтних носорогів
показать весь комментарий
19.11.2025 11:56 Ответить
Ну тоді доведеться коломойшу призначати керівником ОП. Цей точно все порєшає правильно.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:16 Ответить
Не звільнить. Бо може вилізти "оман".

Не секрет, що саме "єрмак" був головною ланкою для "сАйтіс_пасєрєдінє": дати кацапам сухопутний коридор до Криму. Але кацапи обдурили блаЗЄнів...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:17 Ответить
дЄрмак буде звільнений у звязку із переводом на іншу роботу - замість Юлі С.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:17 Ответить
як шо ...не катить ...їдіть нах всією зеленською шоблою та слугами, з горизонту України , на смітник сторії !!!...Геть 🤡 чорта !!!...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:18 Ответить
- Добрий день, Андрій Борисович Єрмак. Ви підтверджуєте своє бажання зайнятися з нами корупцією?
- Підтверджую.

Доказів достатньо, звільняємо (переводимо з офіційних власників країни у неофіційні).
показать весь комментарий
19.11.2025 11:18 Ответить
Чого він має когось звільняти? Ну виклали декілька відео в ютубі, ну накидали дизлайків на постах тво президента в ФБ. Ну когось повезли до суду, де добу потримати й відпустили. І все. Весь шум.
Гроші далі йдуть в країну, гроші далі крадуться, силовики під контролем, нарід в стійлі, турне по Європах не відмінилось усюди йому посміхаються.
В його житті нічого не змінилось, то чому він має когось звільняти?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:20 Ответить
Бо його на наступних виборах інакше не виберуть. Ну на наступних виборах, розумієте? Перемога, відкриті кордони, вибори - оце от все. Отоді й не виберуть.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:24 Ответить
Треба бути або в інформаційній бульбашці (яку для нього створило оточення), або повністю некомпетентним, щоб не розуміти що на наступних виборах він точно програє.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:36 Ответить
Наступних виборів може вже й не буде. От ніхто й не напружується особливо. Максимум трошки щось зробити, аби зберегти лице перед партнерами. Вони то гроші й так даватимуть, але все ж пристойність є пристойність. Всередині ж все ок - внутрішня стабільність необхідна для перемоги, так що ніяких картонок. Ще з місяць кухонні експерти пообурюються та й погнали далі.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:42 Ответить
Але ж ця стратегія може бути програшна. Китай, ЄС, та США не дозволять кацапам програти та розвалитись. Вони про це від початку заявляють, бо бояться щоб ядерка не попала в ліві руки. То які варіанти є?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:59 Ответить
Ну як які - триматися до моменту програшу та розвалу РФ, знаючи що цього не допустять КНР, ЄС і США. Цікаво виходить, правда?)
показать весь комментарий
19.11.2025 12:10 Ответить
Та йому плювати на якісь вибори, він багатіє на 1млн$ у день, цього достатньо.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:37 Ответить
показать весь комментарий
19.11.2025 11:21 Ответить
тут інтрига, чи

єрмак може звільнити зеленського, якщо на записах НАБУ буде пряма розмова з президентом про корупцію

хто перший
показать весь комментарий
19.11.2025 11:21 Ответить
В савєтскам саюзє секса нєт. В Україні корупції нема. )
показать весь комментарий
19.11.2025 11:22 Ответить
А пам'ятаєте, як блаЗЄнь казав Порошенкові? Адже не було жодних записів.

І от блаЗЄнь казав:... президент повинен піти у відставку через "свинарчуків". Хоча провину їх навіть при блаЗЄнєві так і не було доведено...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:22 Ответить
Гончаренко таку надію дав...Однак,бачимо,почалася операція "врятувати рядового Єрмака"! Може обміняти його на Корбана??
показать весь комментарий
19.11.2025 11:23 Ответить
Зеленський не тільки має звільнити єрмака, а має забирати всю свою антиукраїнську, мародерну свору і валити з України. Досить грабувати Україну, якось самі розберемося, як себе захистити. Є в нас реальні патріотичні політики, які спасали Україну в 2014 році і спасуть те, що залишилося зараз.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:23 Ответить
Максимум лишит тринадцатый зарплаты.😎
показать весь комментарий
19.11.2025 11:25 Ответить
Какіє ваши даказатєльства,що Алібаба-то дєрьмак?
показать весь комментарий
19.11.2025 11:29 Ответить
у єрмака є довідка фсб, що він не агент фсб!
показать весь комментарий
19.11.2025 11:31 Ответить
єрмак головного мозку.
В країні єрмакратія
показать весь комментарий
19.11.2025 11:33 Ответить
Це вже всеукраїнський *********** на роялі без рук!
показать весь комментарий
19.11.2025 11:41 Ответить
Не вірю. Не звільнить, бо Дерьмак міцно тримає велічайшого за яйця компроматом. Вони всі однаково пов'язані у тіх схемах. Не вірю що Зеля біліший за Мендіча або за Дерьмака.
показать весь комментарий
19.11.2025 11:42 Ответить
" Я тебя поцелую, потом! если захочешь!" Бессмертная фраза - " Здраствуйте, Я ваша тетя"
показать весь комментарий
19.11.2025 11:46 Ответить
Вова ж казав "він піде разом зі мною".
Отже, доведеться і самому валити...
показать весь комментарий
19.11.2025 11:48 Ответить
Та спокуха! Ніхто нікого не звільнить!
показать весь комментарий
19.11.2025 12:11 Ответить
То не він, то алладін
показать весь комментарий
19.11.2025 12:18 Ответить
Чи той... алібаба
показать весь комментарий
19.11.2025 12:19 Ответить
показать весь комментарий
19.11.2025 12:34 Ответить
Якщо єрмак зеленського не звільнить
показать весь комментарий
19.11.2025 12:44 Ответить
Всіх всіх цих сук паршивих на чолі із мерзотою зеленським показово судити потвор кончаних.
показать весь комментарий
19.11.2025 13:15 Ответить