8934 відвідувача онлайн

Ніхто не зупиняє антикорупційні органи, вони мають повну незалежність, - Зеленський

Зеленський прокоментував корупцію та роботу НАБУ

Президент Володимир Зеленський прокоментував занепокоєння, що лунають у США щодо можливої корупції в Україні.

Про це він заявив в інтерв'ю Fox News, передає Цензор.НЕТ.

Що сказав президент?

"Я зосереджую свою увагу на війні. Щодо антикорупційних органів, вони роблять те, що мають робити. Вони мають повну незалежність, ніхто їх там не зупиняє. Неважливо, яка це людина, близька чи ні, знаємо ми її чи ні, чи зовсім не знаємо. 

Вони повинні виконувати свою роботу. Це війна, і це демократія. І ми повинні це поважати, звичайно", - зазначив Зеленський.

Міндічгейт

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+24
А влітку, якийсь поц, підпорядковував їх генпрокурору. Не знаєш, чий то підпис?
показати весь коментар
30.12.2025 09:34 Відповісти
+16
Брехлива скотина. Так ********?
показати весь коментар
30.12.2025 09:40 Відповісти
+13
"Зовсім не знаємо" це про міндіча з юзіком
показати весь коментар
30.12.2025 09:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А влітку, якийсь поц, підпорядковував їх генпрокурору. Не знаєш, чий то підпис?
показати весь коментар
30.12.2025 09:34 Відповісти
Тоді всі депутати - отримувачі конвертів в парламенті мають отримати підозри від НАБУ
показати весь коментар
30.12.2025 10:30 Відповісти
закон №12414 що це було у липні 25 році? картоний майдан це як?
показати весь коментар
30.12.2025 09:36 Відповісти
гра в морський бій!
на листочку зе!гніди залишився один його кораблик.
всі інші друзі дитинства, куми, колеги по кварталу вже вибиті та на лижах....
але ж, падло, ще щось там булькоче про ще одне президенство?
показати весь коментар
30.12.2025 09:37 Відповісти
Брехлива скотина. Так ********?
показати весь коментар
30.12.2025 09:40 Відповісти
********, ваше мовчання розценюєтся як згода.
показати весь коментар
30.12.2025 11:13 Відповісти
"Зовсім не знаємо" це про міндіча з юзіком
показати весь коментар
30.12.2025 09:40 Відповісти
Брехло зелене.
показати весь коментар
30.12.2025 09:44 Відповісти
Ніхто не зупиняє антикорупційні органи, вони мають повну незалежність, - Зеленський
Так і кортить дописати, поки роблять те що їм накажуть
показати весь коментар
30.12.2025 09:47 Відповісти
Мізерна брехлива істота
показати весь коментар
30.12.2025 09:49 Відповісти
А НАБУ звичайно знищити зовсім ніхто не хотів...
показати весь коментар
30.12.2025 09:50 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2025 09:50 Відповісти
Тоб то Гарант привів з собою зграю покидьків, корупціонерів, прохіндеїв усіх напрямків, неуків,хвойд та грофаманів..роздав їм всю владу та посади...,а тепер,коли вони обісрали усе до чого доторкнулися...."зосередився" на іншому...та відміжувався...Тільки дивним чином усі "фігуранти" - друзі на волі,або за кордоном....Цікава "позиція"...Нагадує ,як Сталін нічого не знав!! Так не буває....
показати весь коментар
30.12.2025 09:51 Відповісти
Кажуть, що касап завжди бреше...
Запитання: а хто тоді сам Зеленський?
показати весь коментар
30.12.2025 10:08 Відповісти
Колись таку категорію називали словом, що починаєеться на Ж, а занінчується на ЛЬ.
показати весь коментар
30.12.2025 10:30 Відповісти
Бреше. Всі "правоохоронці" призначаються і затверджуються Зєлєнскім. Всі його призначенці "чомусь" коруповані. Правоохоронна система залежна від Зєлєнского. Пам'ятаєте як на початку каденції він вилизував Трампу і аж повискував заявляючи що "прокурор мій" і сина Байдена він притягне аж бігом... А "внутрішні капризи" мстивого недомірка...
показати весь коментар
30.12.2025 10:19 Відповісти
дякуєм студентам з картонками
показати весь коментар
30.12.2025 10:28 Відповісти
3.14здить як путлер... Ні слова віри...
показати весь коментар
30.12.2025 10:32 Відповісти
На суху вербу ішака брехливого!
показати весь коментар
30.12.2025 10:34 Відповісти
Ну як можна на біле казати чорне? Якби не студенти і світова спільнота, то ще влітку ці органи були б знищені Зеленським.
показати весь коментар
30.12.2025 10:50 Відповісти
Янукович, 2013:
"Нам потрібно оголосити рішучу війну корупції. Одразу після нового року ми зберемося з цього приводу й будемо ставити питання ребром", - заявив президент.
показати весь коментар
30.12.2025 11:02 Відповісти