9867 відвідувачів онлайн

Ніколи не вважав, що Міндіч є ключовою фігурою в реалізації корупційних проєктів, - Магамедрасулов

Магамедрасулов розповів про Міндічгейт: що відомо?

Детектив НАБУ Руслан Магамедрасулов вважає, що фігурант операції "Мідас" Тімур Міндіч не є ключовою фігурою у виявлених корупційних злочинах.

Про це він заявив в інтерв'ю УП, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Початково наша робота стосувалася Міністерства оборони та діяльності Карлсона в цьому напрямку. Саме це було основним мотивом початку розслідування.

Я ніколи не вважав, що Міндіч є ключовою фігурою в реалізації всіх цих проєктів. Це просто неможливо з точки зору масштабу й механіки виконання", - зазначив детектив.

Магамедрасулова запитали, хто може бути ключовою фігурою у реалізації виявлених корупційних схем. 

"На цьому етапі я не можу цього сказати. Слідство триває, остаточних процесуальних рішень ще не ухвалено", - відповів він.

Також детектив НАБУ відповів, чи можна буде побачити в матеріалах справи представників вищого керівництва держави.

"Я сподіваюся, що так. Але є стара й дуже точна фраза: головне не те, що ми знаємо, а те, що ми можемо довести.

Не все знання може стати доказом у суді. У матеріалах будуть лише ті факти, які ми здатні довести належним чином", - підсумував він.

Справа Магамедрасулова

Міндічгейт

Топ коментарі
+13
прізвище головного на літеру "Зе"
показати весь коментар
18.12.2025 10:12 Відповісти
+9
Такі справи не власники цирків Шапіто роблять. А завгоспи.
показати весь коментар
18.12.2025 10:07 Відповісти
+8
Саме так. Головний аба незламний чавунояйцевий срарь 300 еврейців або ларьочник Алі-Баба. Схиляюсь до першого.
показати весь коментар
18.12.2025 10:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Такі справи не власники цирків Шапіто роблять. А завгоспи.
показати весь коментар
18.12.2025 10:07 Відповісти
Саме так. Головний аба незламний чавунояйцевий срарь 300 еврейців або ларьочник Алі-Баба. Схиляюсь до першого.
показати весь коментар
18.12.2025 10:10 Відповісти
манагер середньої ланки..
показати весь коментар
18.12.2025 10:11 Відповісти
прізвище головного на літеру "Зе"
показати весь коментар
18.12.2025 10:12 Відповісти
Тільки проце всі мовчать...
показати весь коментар
18.12.2025 10:13 Відповісти
A Mossad?
показати весь коментар
18.12.2025 10:19 Відповісти
A Mossad все влаштовує.
показати весь коментар
18.12.2025 11:14 Відповісти
За свої з'язки з фсб не бажаєш сказати?!
показати весь коментар
18.12.2025 10:19 Відповісти
Не будет никакого суда,все это мышиная возня,одни занимаются казнокрадством,другие,за бешенные зарплаты,делают вид будто их ловят.
показати весь коментар
18.12.2025 10:28 Відповісти
Політичне дійство "Плівки Міндіча"
Вистава у трьох діях з епілогом.

Дійові особи:

1) Міндіч - власник квартири В15-2 у будинку 9-А на вул. Грушевського у Києві (де велись розмови про корупцію), продюсер і бенефіціар "Кварталу-95", багаторічний бізнес-партнер Зеленського;

2) «Деркачисти»:
- Андрій Деркач - російський резидент, агент впливу й державний зрадник;
- Тетяна Терехова (1992 р. н.) - власниця квартири В14-2 в будинку 9-А на вул. Грушевського у Києві (безпосередньо під квартирою Міндіча) - донька Андрія Деркача;
- Олена Деркач - власниця квартири в будинку 20/1-А на вул. Володимирській у Києві (бек-офіс Міндіча, де зберігається корупційний кеш) - мати Андрія Деркача;

3) Томаш Фіала - бенефіціар ПП "Фонд розвитку інформаційного простору" та ТОВ "Інформаційний центр залучення інвестицій", медіа-олігарх, власник видання "Українська правда";

4) Федір Христенко - потрійний агент ФСБ/НАБУ/СБУ, «повернувся» в Україну з Абу-Дабі, щоби свідчити проти детектива і топів НАБУ.

5) Руслан Магомедрасулов - детектив НАБУ, який нібито прослуховував Міндіча;

6) топи НАБУ/САП
- Денис Гюльмагомедов - перший заступник директора НАБУ;
- Семен Кривонос - директор НАБУ;
- Олександр Клименко - керівник САП.

Реквізит:

1) Оксана Терехова - співзасновниця ПП "Фонд розвитку інформаційного простору" - дружина Андрія Деркача;

2) «помічники Деркача»:
- Олег Пилипенко, Антон Симоненко - співзасновники ТОВ "Інформаційний центр залучення інвестицій", директори та багаторічні помічники Андрія Деркача.

ДІЯ ПЕРША:

«Деркачисти» задокументували й через Христенка передали «плівки Міндіча» Магомедрасулову. Той передав їх Гюльмагомедову, в далі - Кривоносу та Клименку. Вони «проковтнули наживку» й запустили розробку Міндіча та його «боковиків» Шурми й Чернишова. Фігуранти забігали колом і почали нервувати Зеленського.

ДІЯ ДРУГА:


Під час обшуку в Христенка «знайшли» сліди «плівок Міндіча» й показали Банковій: мовляв, біда - НАБУшники документують друга президента, а там таке… Треба вирішувати.
Банкова пред'явила претензію топам НАБУ. Ті зобразили загадковість і «непримиримість у боротьбі з корупцією»: будемо копати, не зважаючи на чини і «фламіндічів».
Зеленський психонув і дав команду зламати Раду та підпорядкувати НАБУ-САП генпрокурору Кравченку.
Почалася криза, підкріплена медіаресурсами Фіали. Яку дивом зупинив сам Зеленський, неочікувано «включивши задню». При цьому Кравченко показав себе НЕ-бійцем.

ДІЯ ТРЕТЯ:

СБУ й НАБУ смикають одне одного «за тестикули», імітуючи кволу «войнушку»: то справа Вітюка з Шилом, то справа Магомедрасулова з Гусаровим. Але без особливих проривів.
Проте рух іде «тихою сапою»: НАБУ-САП знекровлюються «тисячею дрібних порізів». Тут і Христенко, і збагачення детективів, і безглузді ДТП, і всякі Скомарови...

ЕПІЛОГ:

Класика жанру: «сірий кардинал» керує «государем» через скандал із «плівками Мельниченка Міндіча»).

Завіса.

https://pbs.twimg.com/media/G76xPiAWIAEScdL?format=png&name=900x900
показати весь коментар
18.12.2025 10:50 Відповісти
А "двушку на мацкву" теж придумав?
показати весь коментар
18.12.2025 10:58 Відповісти
Хто придумав?
показати весь коментар
18.12.2025 11:15 Відповісти
Ніколи не вважав, що Міндіч є ключовою фігурою в реалізації корупційних проєктів.
На цьому етапі я не можу цього сказати".
Що ж це: не скаже навіть того, що особисто вважає-хто на вершині айсбергу?
Чи не ті,хто разом прийшли і разом підуть?
показати весь коментар
18.12.2025 11:36 Відповісти
Магамедрасулов - красавчик!!!!
Он не сказал НИ ОДНОГО СЛОВА
Которое могли бы в будущем адвокаты мафии Зеленского
Использовать против НАБУ в суде
Вы посмотрите полностью его интервью
Послушайте про беспредел
Устроенный Малюком и СБУ
Честно говоря,я испытала потрясение
От того ,как в самых худших путинских традициях
Сработали заказуху Банковой правоохранители против НАБУ
РЕДКОСТНЫЕ МРАЗИ!!!!
И ОНИ ОБОСРАЛИСЬ....
показати весь коментар
18.12.2025 14:02 Відповісти
Що професіонал своєї справи,то так.
Та,чи піде набу дальше,чи буде надалі викривати зеоточення на чолі з ермаком,а чи зупиниться на цьому-великий знак питання.
показати весь коментар
18.12.2025 15:16 Відповісти